Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

"Avangard" apmaksās piekautā reportiera ārstēšanos

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

"Avangard" apmaksās piekautā reportiera ārstēšanos
Foto: Aleksandrs Golovins / sport-express.ru

Balašihā aizvadītajā trešdienas mačā reportieris Aleksandrs Golovins pierakstīja Omskas "Avangard" līdzjutēju komentārus un tika piekauts. Latvijas hokeja izlases stūrmaņa Boba Hārtlija trenētais Sibīrijas klubs sola segt ārstēšanās izdevumus.

Sports.ru žurnālistam uzbruka "Avangard" fani. Pēc piekaušanas Aleksandrs Golovins publiskoja foto, kā arī nodarītā kaitējuma kopsavilkumu - roka nekustas, saplēsts apģērbs, pabojāts deguns.

Omskas kluba paziņojums: "Diemžēl mačs tika aptumšots ar nepatīkamu incidentu. Tagad negribas meklēt vainīgos, ar to jau nodarbojas policija. Teiksim vienu - mēs esam pret vardarbību, tāpēc vienmēr palīdzēsim cietušajiem. Klubs gatavs apmaksāt Aleksandra Golovina ārstēšanos. Lai viņš redzētu, kā Omskā mīl hokeju un pilsētas viesus, uzaicinām žurnālistu uz "Ziemas klasiku". Segsim visus ar lidošanu un dzīvošanu saistītos izdevumus. Nu un, protams, atkal gaidām Balašihā!"

Kā jau ziņots, Omskas arēnas neatbilstošā tehniskā stāvokļa dēļ "Avangard" mājas spēles jaunajā sezonā tiek aizvadītas Piemaskavas pilsētā Balašihā.

.
Izmantotie resursi:
sport-express.ru
hawk.ru

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-09-16 20:22, pirms gada
Nu, nēsājot krievijā tādu džemperi nav brīnums, ka dabuja pa seju.