Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Rīgas "Dinamo" pret Vladivastokas "Admiral", CSKA pret Amur un citas spēles šodien

Rīgas "Dinamo" pret Vladivastokas "Admiral", CSKA pret Amur un citas spēles šodien
Līnuss Videls ar komandas biedriem. Foto: Dinamo Rīga

Kontinentālajā hokeja līgā, šodien jeb 2018. Gada 14. Oktobrī, tiks aizvadītas astoņas regulārās sezonas spēle un šodien savu mājas spēli aizvadīs arī pašmāju klubs Rīgas "Dinamo", kura spēkosies ar tālo austrumu ciemiņiem - Vladivastokas "Admiral".

Šodien trijos pēcpusdienā tiks aizvadīta spēle pret vēl neuzvarējošo Jeketerinburgas "Avtomobilist", kura spēkosies ar Salavat Yulaev. Kā zināms, Avtomobilist ir aizvadījuši 17 spēles, kurā nevienu reizi vel nav piekāpušies un lēnām jau pietuvojas Sankpēterburgas "SKA" rekordam, kuri uzvarēja 20 spēles pēc kārtas.

Tikmēr klubs no Ufas, Salavat Yulaev piecās spēlēs uzvarēja četras reizes un vienu reizi piekāpās Maskavas "CSKA" klubam ar rezultātu 1:2. Taču Ufa apturēja arī Hārtlija vadīto Omskas "Avangard" vienību, kur ar 3:2 mājās uzvaras ripu iemeta Vjačeslavs Soloduhins.

Vēl trijos pēcpusdienā būs spēle starp Magņitagorskas "Metallurg" un Kontinentālās Hokeja Līgas pastarīti Novisibirskas "Sibir", kura uzvarēja arī mūsu pašmāju klubu Rīgas "Dinamo". Taču pēc tam piekāpās Bratislavas Slovan un Avtomobilist komandai.

Tikmēr Magņitagorska pēdējās piecās spēlēs uzvarēja četrus no piecām spēlēm. Uzvarot Habārovskas "Amur", Vladivastokas "Admiral", Pekinas Kuņluņ "Red Star" un Jarosļavas "Lokomotiv".

Tikmēr piecos vakarā, savu māju spēļu sēriju turpinās Maskavas "CSKA" klubs, kas aizvadīs spēli pret mūsu nākamo pretinieku Habārovskas "Amur". Habārovska pēdējās piecas spēles aizvadīja arī bēdīgi, vienu spēli uzvarot piecās spēlēs.

Taču Maskavas "CSKA" kā jau minēju iepriekš, uzvarēja visas piecas iepriekšējās spēles.

Šodienas spēles:

Avtomobilist - Salavat Yulaev 15:00
Magņitagorska - Sibir 15:00
CSKA - Amur 17:00
Dinamo Minsk - Severstaļ 17:00
Dinamo Rīga - Admiral 17:00
Avangard - Barys 17:30
Dynamo Maskava - Lokomotiv 17:30
Slovan - Kuņluņ 18:00