• Teds Nolans: "Ja neuzvari, neesi pietiekami smagi strādājis"
  19.nov. Teds Nolans: "Ja neuzvari, neesi pietiekami smagi strādājis"
  Saruna ar Bufalo «Sabres» galveno treneri Tedu Nolanu notika īsi pirms Valsts svētkiem, kad mutē smeldza iekrājušies zaudējumi. Viedie trenera vārdi būs atraduši dzirdīgas ausis, jo pirmo reizi sezonā Bufalo izcīnījusi divas uzvaras pēc kārtas. Vienā no retajiem, brīvajiem brīžiem Nolans stāsta par galvenajiem sezonas klupšanas akmeņiem, un par to, cik drošs šobrīd jūtas par savu vietu galvenā trenera amatā.
 • Jasam divu spēļu diskvalifikācija par uzbrukumu Karlsonam
  27.jūl. Jasam divu spēļu diskvalifikācija par uzbrukumu Karlsonam(28)
  Latvijas hokejists Koba Jass saņēmis divu spēļu diskvalifikāciju par uzbrukumu zviedram Ērikam Karlsonam pasaules čempionāta spēlē pret Zviedriju, informējusi Starptautiskās Hokeja federācijas disciplinārā komiteja.
 • Video: Koba Jass: "Mana lielākā problēma - bieži <i>pārdegu</i> laukumā"
  31.mai. Video: Koba Jass: "Mana lielākā problēma - bieži pārdegu laukumā"(60)
  Pirms neilga laika Helsinkos noslēdzās pasaules 2012. gada hokeja čempionāts, bet Latvijas izlases cīņas beidzās jau Stokholmā. "Lielās sarunas" viesis šoreiz Latvijas izlases spēlētājs ar īsāko vārdu un, iespējams, lielāko enerģiju gan laukumā, gan ārpus tā - Koba Jass. Kopīgi atskatījāmies uz viņa līdzšinējo karjeru, debiju Latvijas izlases rindās, kā arī maču pret Zviedrijas izlasi, kas Latvijas līdzjutējiem palicis labā atmiņā.
 • Lipmans: Mēneša laikā pieņemsim lēmumu par Nolanu
  28.mai. Lipmans: Mēneša laikā pieņemsim lēmumu par Nolanu(162)
  Pirmdien notikušajā Latvijas Hokeja federācijas (LHF) valdes sēdē organizācijas prezidentam Kirovam Lipmanam uzdots mēneša laikā atrisināt jautājumu par Latvijas hokeja izlases treneru korpusu, tātad arī par kanādiešu speciālistu Tedu Nolanu kā galveno treneri.