Ankipāns paliek "Dinamo"; klubs lauž līgumus ar sešiem jaunajiem

Ankipāns paliek "Dinamo"; klubs lauž līgumus ar sešiem jaunajiem

Ģirts Ankipāns
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

Dinamo starpsezona 2012

Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" vadība uz vienu sezonu pagarinājusi līgumu ar 36 gadus veco uzbrucēju Ģirtu Ankipānu, kurš komandā spēlēja arī iepriekšējās četras sezonas, vēsta kluba oficiālā mājas lapa.

Ģirts Ankipāns aizvadītajā KHL sezonā "Dinamo" sastāvā piedalījās 31 regulārā čempionāta spēlē, kurā guva sešus vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, nopelnīja lietderības koeficientu +2 un 14 soda minūtes, vidēji laukumā pavadot 12:38 minūtes.

"Play-off" cīņās viņš piedalījās četros mačos, kuros guva vienus vārtus, kā arī nopelnīja lietderības koeficentu -1, vidēji laukumā pavadot 13:57 minūtes. Ģirts Ankipāns "Dinamo" sastāvā ir spēlējis visās četrās līdzšinējās KHL sezonās, kopā regulārajā čempionātā un "play-off" piedaloties 205 spēlēs (184 + 21), kurās guva 30 vārtus un atdeva 43 rezultatīvas piespēles, nopelnot lietderības koeficientu +6 un 116 soda minūtes, vidēji laukumā pavadot 14:29 minūtes.

Tāpat tiek vēstīts, ka klubs pārtraucis līgumattiecības ar sešiem jaunajiem spēlētājiem - Jāni Auziņu, Ēriku Ševčenko, Edgaru Kuldu, Ņikitu Jevpalovu, Robertu Lipsbergu un Rinaldu Rosinski, kuri iepriekšējā sezonā spēlēja HK "Rīga" un HK "Juniors" komandu sastāvos Krievijas jaunatnes Hokeja līgā (MHL) un Latvijas Atklātajā čempionātā (LAČ).

Pēc hokejistu lūguma līgumattiecības tika pārtrauktas ar CHL draftētajiem Edgaru Kuldu, Ņikitu Jevpalovu, Robertu Lipsbergu un Rinaldu Rosinski, un visi četri šie hokejisti dosies savus spēkus izmēģināt uz Ziemeļameriku, bet "Dinamo" joprojām saglabās tiesības uz šiem hokejistiem MHL un KHL. Pēc paša hokejista lūguma līgumattiecības pārtrauktas arī ar HK "Rīga" vārtsargu Jāni Auziņu, bet pēc abpusējas vienošanās līgumattiecības pārtrauktas ar aizsargu Ēriku Ševčenko

Izmantotie resursi:
dinamoriga.eu