Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 0

Latvijas izlasei Francijā divas uzvaras četrās spēlēs

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Latvijas izlasei Francijā divas uzvaras četrās spēlēs
Latvijas izlase pasaules čempionātā
Foto: frisbee.lv

Latvijas sieviešu frisbija izlase pasaules čempionāta pludmales frisbijā, kas notiek Francijā, otrajā dienā zaudēja pagājušā gada medaļniecēm un grupas favorītēm Krievijai (6:13) un Lielbritānijai (6:9), bet dienas noslēgumā pārspēja Singapūras valstsvienību (9:5). Pēc otrās dienas Latvija valstsvienība B apakšgrupā ieņem ceturto vietu.

19. jūnija pirmajā spēlē Latvija tikās ar Lielbritāniju. Jau pašā spēles sākumā Lielbritānijas izlase ieguva pārsvaru, ko pretiniecēm, lai arī ne bez grūtībām, izdevās noturēt līdz pat spēles beigām (6:9). Otrajā mačā Latvija kapitulēja pagājušā gada finālistēm no Krievijas ar rezultātu 6:13.

Dienas noslēgumā Latvijas izlasei izdevās gūt otro panākumu četrās spēlēs, pārspējot Singapūras frisbijistes (9:5). Katrā puslaikā Latvijas pārstāves guva divu punktu pārsvaru, kas mūsu meitenēm nodrošināja pārliecinošu uzvaru.

Pēc otrās čempionāta dienas savā apakšgrupā astoņu komandu konkurencē Latvijas izlase atrodas ceturtajā vietā. Šodien mūsu frisbijistēm paredzētas spēles ar Čehijas un Francijas valstsvienībām.

Pēc aizvadītām divām dienām starp turnīra rezultatīvākajām spēlētājām atrodas arī salaspiliete Lāsma Kublicka, kura ar septiņiem punktiem un piecām rezultatīvām piespēlēm ierindojas astotajā vietā.

Latvijas izlases sastāvs pasaules čempionātā pludmales frisbijā: Līva Jakovele #1, Alīna Kiškurno #3, , Helēna Dreimane #4, Santa Možeika #8, Lāsma Kublicka #8, Olga Saveljeva #12, Evija Arste #17, Linda Gulbe #18, Dace Cīrule #21, Krista Mierkalne #23, Undīne Vektere #26, Alise Razminoviča #42, Elza Vulfa #49 un Sabīne Šmite #55.

Latvijas Frisbija federācija saka lielu paldies "Dion Sportlab", "airBaltic" un Ikšķiles un Oges novadu pašvaldībām par atbalstu!

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |