Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 0

Šodien Inčukalnā - Frisbija diena

Šodien, Inčukalna novada svētku laikā, paredzētas vairākas frisbija aktivitātes, tostarp arī Cepures turnīrs. Pasākuma sākums jau pulksten 11.40, bet Cepures turnīrs startēs pulksten 16.00.

Inčukalna novada svētku programmā iekļautas vairākas disku sporta aktivitātes, ko varēs ne tikai vērot no malas, bet arī izmēģināt savām rokām, uzklausot padomus, ko sniegs nozares speciālisti.

Svētku programmā paredzētas frisbija nodarbības ar Latvijas vadošajiem meistariem, kas sniegs padomus gan iesācējiem, gan spēlētājiem, kas apguvuši sporta veida pamatus. Bez frisbija paredzētas arī disku golfa un suņu frisbija aktivitātes.

Dienas noslēgumā ikvienam interesentam būs iespēja izmēģināt savus spēkus frisbija Cepures turnīrā. Cepures turnīrs no ierastajām sacensībām atšķiras ar to, ka tajā spēlētāji piesakās individuāli, nevis kā komanda, bet savus komandas biedrus uzzina tikai sacensību dienā pirms pirmās spēles.

Vairāk informāciju par pasākumu un Cepures turnīru, kā arī svētku programma pieejama pasākuma facebook lapā.

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |