Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:374, Did:0, useCase: 0

Salaspiliešiem piektais čempionu tituls pēc kārtas

Salaspiliešiem piektais čempionu tituls pēc kārtas
"Salaspils Mix"
Foto: frisbee.lv

Salaspils Frisbija kluba komanda "Salaspils Mix" kļuvusi par pieckārtēju Latvijas čempioni frisbijā jauktajā grupā. Finālā salaspilieši ar 15:10 pārspēja "Ogres Frisbija klubu". Bronzas godalgas ieguva Rīgas "Ultimate Decision", bet Spēles gara balvu saņēma čempionvienība "Salaspils Mix".

Ceturto reizi sešu gadu laikā finālā spēkojās "Salaspils Mix" un "Ogres Frisbija klubs". Regulārā turnīra spēlē salaspilieši bija sakāvuši ogrēniešus ar 13:4. Finālā abas komandas rādīja ciešu, fizisku un līdzvērtīgu spēli, tomēr Ogres vienībai, lai gan iespējas bija ne viena vien, ne reizi neizdevās gūt punktus, spēlējot no aizsardzības. "Salaspils Mix" izcīnīja uzvaru ar 15:10, kļūstot par čempioni piekto gadu pēc kārtas.

Spēlē par trešo vietu notika Rīgas derbijs, kurā uzvaru izcīnīja pieredzes bagātākā "Ultimate Decision", atstājot "Sirocco" tieši aiz goda pjedestāla. Piekto vietu ieguva Valmieras komanda "Savējais Mix", kas savā pēdējā spēlē pārspēja turnīra debitanti - Inčukalna "WildCats". Septītajā vietā turnīru noslēdza "Savējais Mix Jr".

Par turnīra vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīti Arvīds Žanis Orlovskis un Santa Siņica (abi no "Salaspils Mix"), bet junioru konkurencē labākie bija Bruno Jurginsons ("Salaspils Mix") un Kristīne Gūtmane ("Sirocco"). Spēles gara balvu ieguva Salaspils Frisbija kluba komanda.

Latvijas čempionāts frisbijā jauktajā grupā tradicionāli norisinās Vaidavas sporta bāzē, kur šogad tikās septiņas komandas no Salaspils, Ogres, Rīgas, Valmieras un Inčukalna. Komandas sacensību gaitā aizvadīja pa spēlei ar pārējām komandām, lai noskaidrotu vietu grupā. Pēc grupas spēlēm divas labākās vienības iekļuva finālā.

Latvijas Frisbija federācija saka paldies par atbalstu "Valmieras Ūdenim", "Valmiermuižas alum" un veikalam "Ceļotājs"!

Izmantotie resursi:
Latvijas frisbija federācija |