Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Naturalizētā Polstjanaja izcīna vairākas vietas Eiropas čempionāta divdesmitniekā

Ints Megnis
Ints Megnis

Naturalizētā Polstjanaja izcīna vairākas vietas Eiropas čempionāta divdesmitniekā
Jeļizaveta Polstjanaja. Foto: Sergey Melkonov / Sputnik

Naturalizētā Latvijas mākslas vingrotāja Jeļizaveta Polstjanaja pagājušajā nedēļas nogalē spēja izcīnīt vairākas vietas Eiropas čempionāta divdesmitniekā, tomēr līdz finālsacensībām viņai mazliet pietrūka.

Vingrojumos ar apli Polstjanaja tika pie 19,250 punktiem un kvalifikācijā bija divpadsmitā labākā, paliekot otrā aiz svītras, lai iekļūtu vismaz starp finālsacensību rezervistēm. Tikmēr trīspadsmito rezultātu viņa uzrādīja vingrojumos ar lentu, kur savāca 17,550 punktus. Vēl Polstjanaja bija astoņpadsmitā vingrojumos ar bumbu, bet sacensībās ar vālītēm guva 24. vietu.

Šie rezultāti daudzcīņā Polstjanajai ar 56,250 punktiem deva 15. vietu starp 57 sportistēm. Ja citās reizēs viņa kvalificētos daudzcīņas finālam, šoreiz čempionātā medaļas tika dalītas individuālajās sacensībās, bet ne daudzcīņā. Tiesa, tikšana starp labākajām 24 daudzcīņā, Latvijai deva ceļazīmi uz nākamā gada Eiropas čempionātu, kad medaļas tiks izcīnītas tieši daudzcīņā.

Vēl Latviju sacensībās pārstāvēja Karolīna Mizūne, kura daudzcīņas summā ar 42,400 punktiem palika 51. pozīcijā. Viņai augstākais rezultāts bija 50. vieta vingrojumos ar apli.

Kā jau ziņots, 2003. gadā Jūrmalā dzimušā Polstjanajai pērn aprīlī Saeima piešķīra Latvijas pilsonību.

Eiropas čempionātā dominēja krievu dvīņumāsas Dina un Arina Averinas, kura katra savā īpašumā ieguva pa divām zelta medaļām.

     [+] [-]

, 2019-05-20 14:52, pirms 5 mēnešiem
Karolīnai vajag ātrāk aprecēties...
😎