Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Notiks "Time Run" auto-foto orientēšanās sacensību posms

Piektdien, 2018.gada 15.jūnijā, plkst. 20.00 notiks “Time Run” jaunais auto-foto orientēšanās otrās sezonas posms “Viduspunkts”. Sacensību dalībnieki ir aicināti pulcēties restorānā "Hesburger", Krasta ielā 85. Kā katru reizi, posma izskaņā gaidāma dalībnieku apbalvošanas ceremonija.

Pēc vairākiem veiksmīgi aizvadītiem posmiem jaunajā sezonā “Time Run” izziņojis nu jau ceturtā posma norises vietu un laiku, aicinot pieteikties ikvienu interesentu. Sacensībās var piedalīties arī jaunas komandas, kas iepriekšējos posmos nav piedalījušās. Astoņu sezonas posmu garumā komandas cīnīsies par sezonas galveno balvu. Tā šajā sezonā ir jūras ceļojumu komandai uz karalisko Stokholmu ar aizraujošu izklaides programmu uz kuģa.

Sacensību sākumā komandām tiek iedota karte, kurā atzīmēti kontrolpunkti, un attēlu lapa ar objektiem, kas jāatrod. Orientējoties kartē, komandām atvēlētajā laikā jādodas uz atzīmētajiem punktiem, jāatrod viens no objektiem un jānofotografējas pie tā. Jāņem vērā, ka katrā fotogrāfijā jābūt redzamam vienam un tam pašam komandas loceklim! Spēles laikā jāiegūst pēc iespējas vairāk punktu. Būs iespējams iegūt arī papildus punktus, veicot sarežģītākus uzdevumus. Spēlei nepieciešams savs transportlīdzeklis, vismaz divi komandas locekļi, kā arī ierīce, ar kuru uzņemt fotogrāfijas.

“Time Run” organizē foto orientēšanās sacensības jau otro gadu. Pagājušajā sezonā tika veiksmīgi aizvadīti astoņi posmi, kuru noslēgumā komandas atpūtās neformālā gaisotnē, daloties ar jauniegūtajiem iespaidiem. Sākot jauno sezonu, notiek arī aktīva darbošanās sociālajos tīklos (https://www.facebook.com/supercheckpoint/ un https://www.instagram.com/timerun.lv/), kuros noris interaktīva mijiedarbība ar sekotājiem. Svarīgi, ka instagram konta sekotājiem ir iespēja piefiksēt mājienus, kas noderēs dalībai posmos. “Time Run” piedāvā arī organizēt privātus vai korporatīvus saliedēšanās pasākumus.

Ja vēlies pieteikt savu komandu sacensībām, sūti savu pieteikumu e-pastā timerungame@gmail.com, norādot savas komandas nosaukumu un kontakttālruni!

Informāciju sagatavoja:
Ketija Ungailo