Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:371, Did:0, useCase: 0

"Nationals" vienojas ar Korbinu par 140 miljoniem

Juris Miņins
Juris Miņins

"Nationals" vienojas ar Korbinu par 140 miljoniem
Patriks Korbins
Foto: AFP/Scanpix

Augstāko beisbola līgu (MLB) komanda Vašingtonas "Nationals" ir vienojusies par sadarbību ar metēju Patriku Korbinu.

Kamēr MLB brīvo aģentu tirgū vēl aizvien cirkulē visādas baumas un spekulācijas par iespējamo Braisa Hārpera jauno komandu, viņa iepriekšējā vienība, Vašingtonas "Nationals", ir noslēgusi līgumu ar vienu no šīs starpsezonas karstākajiem brīvajiem aģentiem, 29 gadus veco metēju Patriku Korbinu, kurš iepriekš pārstāvēja Arizonas "Diamondbacks".

Vienošanās ir paredzēta uz sešām sezonām par kopējo summu 140 miljoni ASV dolāru.

Jāsaka, ka Vašingtonas metēju rotācijā jau bija divi "dūži" – Stīvens Strasbūrs un Makss Šerzers.

Iepriekšējā sezonā Korbins sezonu noslēdza ar vidējo zaudēto skrējienu rādītāju 3.15, 11 uzvarām un septiņiem zaudējumiem, kā arī dalību "All-Star" spēlē. Tāpat viņš 2018. gada sezonā uzstādīja personīgo straikautu rekordu, izslēdzot pretiniekus no spēles 246 reizes.

Interesanti, ka ar Patriku Korbinu noslēgtais līgums ir otrais lielākais līgums "Nationals" vēsturē, jo tikai ar Maksam Šerzeram tika piedāvāta bagātīgāka sadarbība.

Kā arī...

- Sietlas "Mariners" uz Filadelfijas "Phillies" ir nosūtījuši Džinu Seguru, pretī saņemot Džeipī Kraufordu un Karlosu Santanu.

- Hjūstonas "Astros" ir vienojusies par sadarbību ar ķērāju Robinsonu Čirinosu. Vienošanās paredz, ka Čirinoss Hjūstonas komandā spēlēs vienu sezonu.

- Savukārt nu jau kārtējais Japānas beisbola talants Jusei Kikuči nu ir pieejams visām MLB vienībām. 27 gadus vecajam metējam līdz nākošā gada 2. janvārim ir jānoslēdz līgums ar kādu no MLB komandām, pretējā gadījumā viņš paliks NPB vienības Seibu "Lions" sastāvā arī uz 2019. gada sezonu.

Izmantotie resursi:
https://www.mlb.com/
ESPN: The Worldwide Leader in Sports