Durents kopā ar "Warriors" dosies nākamajā izbraukumā

Durents kopā ar "Warriors" dosies nākamajā izbraukumā

Kevins Durents
Foto: AP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Goldensteitas ''Warriors'' zvaigzne Kevins Durents vēl nav pilnībā atguvies pēc savainojuma, taču kopā ar komandu dosies jau nākamajā izbraukumā.

Sportacentrs.com jau rakstīja, ka savainojumā Durents iedzīvojās 1. marta spēlē pret Vašingtonas ''Wizards'', kad pirmās minūtes izskaņā Marcins Gortats pārkāpa noteikumus pret Zazu Pačuliju, un Goldensteitas "Warriors" centrs krītot ielidoja Kevina Durenta kājās. Pusminūti vēlāk Durents vērsās pie galvenā trenera Stīva Kera, norādot, ka jāpieprasa minūtes pārtraukums. Pauzē Durents devās taisnā ceļā uz ģērbtuvēm un laukumā vairs neatgriezās.

Kevinam pēc padziļinātām pārbaudēm tika konstatēts mediālo ceļgala saišu sastiepums un stilba kaula sasitums. Toreiz ārsti paziņoja, ka Durents izlaidīs vismaz četras nedēļas, pēc kurām atkal būs jāveic pārbaudes, kas zem jautājuma zīmes palika Durenta atgriešanos laukumā līdz ''play-off''.

Šobrīd jau Durents aizvada treniņus pēc individuāla plāna un dosies ar komandu izbraukumā uz Oklahomsitiju un Dalasu. ''Warriors'' ziņo, ka Durents vēl nav gatavs spēlēt, taču izteica cerību, ka līdz regulārās sezonas beigām, kas būs 12. aprīlī, Kevins atgriezīsies laukumā.

Izmantotie resursi:
Kevin Durant won't play but he is expected to...

     [+] [-]

, 2017-03-19 13:53, pirms gada
Švaki iet kareivjiem bez Kevina, bet galvenais jau parādīt labu sniegumu PO. Ceru šogad ieraudzīt jaunus finālistus, lai gan patīk gsw basketbols.

     [+] [-]

, 2017-03-19 15:23, pirms gada
Faniem ir izdoma! Fans Kevinam uzdāvina kartupeli - Smieklīgi un iedvesmojoši! Durants no fana...

Tev jābūt autorizētam,