Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Batlers atgriežas "Timberwolves" treniņos: "Jūs nevarat uzvarēt bez manis!"

Rolands Eliņš

Batlers atgriežas "Timberwolves" treniņos: "Jūs nevarat uzvarēt bez manis!"
Džimijs Batlers. Foto: AFP/Scanpix

NBA kluba Minesotas „Timberwolves” pirmssezonas treniņos vakar atgriezās Džimijs Batlers, kura prasība tikt aizmainītam pagaidām palikusi bez rezultātiem. Batlers treniņā bija ļoti emocionāls un kliedza klātesošā kluba ģenerālmenedžera virzienā, norādot, ka viņš komandai ir nepieciešams. ASV mediji norāda, ka par Batlera nākotnes plāniem pilnīgas skaidrības gan nav, kamēr šodienas „Timberwolves” treniņš nepaskaidrotu (bet viegli uzminamu) iemeslu dēļ ir atcelts.

Džimijs Batlers šoruden bija iesniedzis kluba vadībai prasību tikt aizmainītam un attiecīgi nebija pievienojies „Timberwolves” sastāvam treniņnometnē. „Timberwolves” bija tuvu maiņas darījumam ar „Heat”, taču pirms dažām dienām šis darījums izjuka, un „Timberwolves” atgriezusies sākuma pozīcijās. Šajā brīdī Batlers nolēma uzskatāmi atgādināt par sevi un vakar pievienojās „Timberwolves” treniņam.

Treniņā Batlers darbojās ļoti azartiski un arī skaļi, veltot dažādus skaļus izsaucienus komandas trenerim Tomam Tibodo, partneriem Kārlam Entonijam Taunsam un Endrjū Viginsam, kā arī ģenerālmenedžerim Skotam Leidenam, nevairoties arī no lamu vārdiem. „Tev mani sasodīti vajag, Skot! Jūs nevarat uzvarēt bez manis!” kliedzis Batlers, vēsta ESPN.

Batlers pēc tam intervijā ESPN paskaidroja savu rīcību un apstiprināja mediju ziņoto: „Liela daļa no tā ir patiesība. Es nebiju spēlējis basketbolu krietnu laiku. Esmu tik ļoti emocionāls, visas manas emocijas iznāca uz āru. Vai tas bija pareizi? Nē, bet nevaru sevi kontrolēt, kad sacenšos laukumā.”

Vairāki Minesotas spēlētāji Batlera iespaidā aizvadīja daudz aktīvāku un intensīvāku treniņu nekā ierasts, kamēr Batlers sapulcināja savā komandā vairākus rezervistus un spēlēja pret pamatsastāva vīriem. Pēc uzvaras šajā mačā Batlers demonstratīvi atstāja zāli, atstājot savus partnerus un trenerus šokā, vēsta ESPN.

Batlers intervijā apstiprināja, ka plāno piedalīties komandas treniņā arī šodien, taču tas nenotiks, jo „Timberwolves” savu treniņu atcēla, kā arī atcēla paredzētos mediju pasākumus. Batlers toties izvairījās no tālāku nākotnes plānu apstiprināšanas, un ESPN norāda, ka joprojām uz jautājuma zīmes, vai viņa atgriešanās nav tikai 1-2 dienu pasākums.

Batlers piekrita, ka viņš mēdz būt skarbs pret komandas biedriem, it īpaši pret Taunsu, un Batlers pārmeta jaunajiem spēlētājiem, ka viņi treniņā nav iedrošinājušies izaicināt viņu laukumā un sarunās. Batlers gan atzina, ka neuzskata sevi par talantīgāko spēlētāju laukumā, šo godu atstājot Taunsam un Viginsam, taču nosauca sevi par viscītīgāko, kā arī vāji slēptā veidā pārmeta partneriem, ka viņiem komandas uzvaras nav prioritāte.

„Domāju, ka tā ir lieta, ko ne visi saskata,” sacīja Batlers. „Nesaukšu vārdus, bet teikšu godīgi – ja tava galvenā prioritāte nav uzvara, tad to var labi redzēt. Tā arī mums ir problēma, tā ir lieta, kur rodas konflikts un nesaskaņas.”
Batlers konkrēti apstiprināja, ka ierašanās treniņā nenozīmē, ka viņa konflikts ar kluba pārstāvjiem ir atrisināts: „Būsim godīgi, tas nav atrisināts. Vai to var atrisināt? Var. Vai domāju, ka tā notiks? Nē.”

Izmantotie resursi:
Jimmy Butler has heated practice with Timberwolves

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2018-10-11 20:16, pirms 7 mēnešiem
flops jau nu galīgi nav, bet nu bišk par traku uzvedas gan. Džimbo jānolaižas uz zemes un jāstrādā komandā. savādāk pēc gada par viņu rakstīs kā par all stāru, kuru neviens nevēlas parakstīt.

  +1 [+] [-]

, 2018-10-11 20:23, pirms 7 mēnešiem
Nezinu kas strādā sportazinas.com redakcijā, bet tur visas ziņas ir 5-8h ātrāk kā Spirta centrā.
Tur par Batleru izlasiju 12:30 ja nemaldos, šeit cilvēki pamostās ap 19:00 haha

  +2 [+] [-]

, 2018-10-11 20:44, pirms 7 mēnešiem
Pareizi dara.jo tauns in vigins tēlo baigos stārus.un grib but galvas tiesu lielāki par batleru.bet sasniegumu zina būtu no atlera jāmacas.jaspele komandas intereses.

     [+] [-]

, 2018-10-12 08:46, pirms 7 mēnešiem
Es uzskatu ka Batlers ir normāls čalis, pareizi arī pateica - bez viņa šitie abi tirliņi kopā ar Tibido paliktu ap 10. vietu konferencē.

Domāju gan, ka viņš ir dusmīgs - somas noteikti jau bija sakravātas un šorti nopirkti, bet še tev, tomēr vilki izdomāja ka maiņas darījumā grib kko vairāk. Nu ko, tadā gadījumā es Batlera vietā atspēlētu to sezonu un aiziet kā FA, kur vien gribās.

     [+] [-]

, 2018-10-12 14:46, pirms 7 mēnešiem