Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

Adelmans varētu palikt "Timberwolves" arī uz nākamo sezonu

Adelmans varētu palikt "Timberwolves" arī uz nākamo sezonu
Riks Adelmans
Foto: AFP/Scanpix

Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) kluba Minnesotas "Timberwolves" prezidents Flips Saunderss atklājis, ka šobrīd situācija ar kluba galveno treneri vairāk vedina uz Rika Adelmana atgriešanos komandas vadībā.

Jau martā "Timberwolves" galvenais treneris Adelmans atklāja, ka sezonas gaitā ir vairākkārtīgi apsvēris domu par aiziešanu no komandas saistībā ar savas sievas Merijas Kejas veselības stāvokli un ka vasarā noteikti šis jautājums atkal kļūs aktuāls, ja nebūs jūtams progress ārstu darbībā.

Saunderss, atrodoties Trevīzo, "Adidas Eurocamp" basketbola nometnē, atklāja, ka viņš regulāri sazinās ar Adelmanu: "Mēs runājam katru dienu. Viņš stāsta par savām lietām, par spēlētājiem. Vienreiz mēs apspriedām to, kā es savulaik vadīju uzbrukumu un kā viņš to dara tagad. Tās bija tādas sarunas, kas ļāva ticēt, ka viņš būs atpakaļ."

Saunderss centās argumentēt savu pieņēmumu: "Mans uzskats ir balstīts uz paša pieredzi, kad pats biju treneris. Neviens īsti nejautāja, vai būšu atpakaļ vai ne. Man bija konkrēts līgums, līdz ar to arī klubam bija zināmas cerības. Un, ja kaut kas mainās, mēs maināmies tam līdzi. Tāda ir NBA – jāprot pielāgoties pārmaiņām. Es ticu, ka Adelmans būs atpakaļ. Merijai Kejai ir kļuvis nedaudz labāk. Es ceru, ka viņš būs atpakaļ, jo tas nozīmēs, ka viņai sieva jūtas arvien labāk, uz ko mēs visi arī ceram."

Riks Adelmans savā 22.trenera karjeras sezonā kļuvis par astoto treneri NBA vēsturē, kurš sasniedzis 1000 uzvarētu regulārā čempionāta spēļu robežu, pievienojoties Donam Nelsonam, Lenijam Vilkinsam, Džerijam Slounam, Petam Railijam, Filam Džeksonam, Lerijam Braunam un Džordžam Karlam.

Izmantotais avots:
NBA.com