Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:132, Did:0, useCase: 0

NBA "burbulī" neiekļuvušās komandas, visticamāk, tomēr nespēlēs treniņmačus

Andrejs Siliņš

NBA "burbulī" neiekļuvušās komandas, visticamāk, tomēr nespēlēs treniņmačus
Stefens Karijs. Foto: AP / Scanpix

Astoņas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) "burbulī" Orlando nespēlējošās komandas, kurām līdz sezonas pārtraukšanas brīdim bija sliktākās bilances, tomēr lielākoties neatbalstot ideju par sava turnīra aizvadīšanu ar treniņspēlēm.

NBA atsākšanas plānā bija paredzētas vietas 22 labākajām komandām brīdī, kad sezona tika pārtraukta. Tikmēr pārējās astoņas apsprieda ideju aizvadīt savu "burbuļa" tipa turnīru ar treniņspēlēm, lai tiktu pie kaut nelielas spēļu prakses. Sākotnējais plāns paredzēja līdzīga tipa "burbuļa" izveidi, kāds ir Orlando, kur komandas varētu aizvadīt treniņnometnes un savstarpējās treniņspēles.

Klubu vadības šobrīd esot noskaņotas pesimistiski par šāda "burbuļa" izveidi un nepieciešamību. Arī cita ideja aizvadīt savstarpējās treniņspēles komandām no vieniem štatiem vai kaimiņu štatiem neesot guvusi lielu atbalstu līgas vadības vidū. "Nekas nenotiek. Žēl, jo tas ir liels zaudējums komandām, kas netika paņemtas uz Orlando," citēts kāda kluba ģenerālmenedžeris.

Līgas lielākais satraukums esot veselības drošības nodrošināšana, koncentrējoties ne vien uz Orlando "burbuli". bet vēl kādu līdzīgu situāciju, kas risinās vienlaikus.

Tā kā jauno sezonu paredzēts sākt 1. decembrī, astoņām Orlando nespēlējošajām komandām bez oficiāliem mačiem jāpavada teju deviņi mēneši.

Astoņas komandas, kas Orlando nespēlē un pēdējos mačus aizvadīja marta vidū, ir: Šarlotes "Hornets", Čikāgas "Bulls", Ņujorkas "Knicks", Detroitas "Pistons", Atlantas "Hawks", Minesotas "Timberwolves", Klīvlendas "Cavaliers" un Goldensteitas "Warriors".

Izmantotie resursi:
https://www.si.com/