Nākamā lapa

"Žalgiris" viesos noper Bagatski, taču netiek Eirolīgas "play-off" (3) 23.03.2017 23:53

Ceturtdien, 23. martā, "Turkish Airlines" basketbola Eirolīgā sākās 28. kārtas spēles. Ainars Bagatskis un "Maccabi Tel Aviv" (10-18) mājās zaudēja Kauņas "Žalgirim" (13-15) ar 77:93.

Rolands Šmits nosaukts par Eirokausa uzlēcošo zvaigzni (29) 23.03.2017 18:52

Latvijas basketbola valstsvienības uzbrucējs Rolands Šmits ir atzīts par 2017. gada Eirokausa sezonas uzlēcošo zvaigzni (EuroCup Rising Star Trophy winner), ceturtdien, 23. martā, informēja turnīra rīkotāji.

Latvijas U20 izlases uzbrucējs Kohs pieteiksies NBA draftam (19) 23.03.2017 18:00

Nepilnus 20 gadus vecais latviešu uzbrucējs Verners Kohs pieteiksies Nacionālās basketbola asociācijas šā gada draftam, savā profilā mikroblogošanas vietnē Twitter paziņoja spēlētāja aģents Artūrs Kalnītis.

Šteinberga agresīva Karlovi Varos, Meļņika "play-off" sāk ar +26 22.03.2017 23:31

Latvijas basketbolistes trešdien, 22. martā, sacentās izslēgšanas spēlēs Čehijā un Zviedrijā.

Lejasmeiers rezultatīvākais Zviedrijā, Čavaram zaudējums Turcijā (3) 22.03.2017 22:30

Šovakar uzvaru Zviedrijas basketbola līgā guva Dāvja Lejasmeiera pārstāvētais Sēderteljes "Kings", kamēr zaudējumu Turcijas 2. divīzijā piedzīvoja Klāva Čavara pārstāvētā "Pertevniyal".

Bagatskim liela uzvara Stambulā, "Žalgirim" cerības iedragājoša galotne (22) 21.03.2017 23:24

Otrdien, 21. martā, sākās "Turkish Airlines" Eirolīgas 27. kārtas spēles basketbolā. Ainars Bagatskis un "Maccabi Tel Aviv" (10-17) izbraukumā pieveica savainojumu vajāto "Fenerbahce" (17-10) ar 81:79.

Žvīguram 17 un Kanbergam 16 punkti, "Valgai/Valkai" pirmā uzvaru sērija kopš oktobra (2) 21.03.2017 22:28

Igaunijas čempionātā pirmo reizi kopš oktobra otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja "Valga/Valka", kas izbraukumā ar 84:59 pieveica "TLU/Kalev".

Vītolai tālmetiens un netīrais ducis pirmajā cīņā par Eirokausa finālu (4) 21.03.2017 20:27

Otrdien, 21. martā, sākās FIBA Eiropas kausa izcīņas pusfināli basketbolā sievietēm. Uzvarētājas noskaidros divu spēļu summā.

Lejasmeieram 14 punkti un zaudējums pret Delfīniem 20.03.2017 22:23

Šovakar Zviedrijas Basketbola līgā Dāvja Lejasmeiera pārstāvētā Sēderteljes "Kings" ar rezultātu 62:77 piekāpās Noršēpingas "Dolphins".

Pēc neiekļūšanas finālā šķiras Bērziņa un "Lokomotiv-Kuban" ceļi (33) 20.03.2017 21:55

Pēc abpusējas vienošanās beigusies sadarbība starp Krievijas klubu Krasnodaras "Lokomotiv-Kuban" un Latvijas izlases basketbolistu Kasparu Bērziņu.

Freimanim 32 punkti pret Izmiru, Bagatskim uzvara Telavivas derbijā (8) 19.03.2017 21:21

Rolands Freimanis svētdien, 19. martā, sameta 32 punktus "Usak" uzvarā pār Izmiras "Pinar Karsiyaka" basketbolistiem. Spēka uzbrucējs par 10 punktiem laboja sezonas rekordu.

Zvirgzdiņam ceturtais tituls ārzemēs, Ancei Aizsilai – pirmais (2) 19.03.2017 20:48

Ainars Zvirgzdiņš, Ance Aizsila un "Castors Braine" basketbolistes svētdien, 19. martā, pēc divu gadu pārtraukuma uzvarēja Beļģijas kausa izcīņā.

Zībarts "play-off" sāk ar 1-0 Vidnojē, Niedolai netīrais ducis puslaikā 18.03.2017 23:55

Latvijas basketbolistes un treneri sestdien, 18. martā, sacentās Eiropas valstu nacionālajos čempionātos.

Peineram 13 punkti uzvarā, Siliņš iemet 6 no 7 tālmetieniem 18.03.2017 23:44

Latvijas basketbolisti sestdien, 18. martā, sacentās Eiropas valstu nacionālajos čempionātos.

Timma rezultatīvākais "Zenit" uzvarā pār pastarīti "Parma" (1) 18.03.2017 19:16

VTB Vienotās līgas spēlē, kurā "Zenit" ar 101:72 sagrāva "Parma", latviešu uzbrucējs Jānis Timma atzīmējās ar 17 punktiem, kas bija labākais rādītājs komandā.

Bērziņa "Loko" zaudējums Malagā un Eirokausa sezona beigusies (6) 17.03.2017 23:32

Šovakar "7 Days" Eirokausa pusfināla otrajā mačā Kaspara Bērziņa pārstāvētais "Lokomotiv-Kuban" viesos Malagā ar rezultātu 63:74 piekāpās vietējai "Unicaja", tādējādi arī piekāpjoties visā pusfināla sērijā ar rezultātu 0-2.

Lejasmeieram un Kuksikam teicams vakars Eiropas līgās 17.03.2017 22:49

Šovakar Dāvja Lejasmeiera pārstāvētā Zviedrijas līgas komanda Sēderteljes "Kings" viesos ar 99:98 apspēlēja "Jamtland", kamēr Riharda Kuksika "Nantes" savās mājās Francijas Pro B līgas ietvaros pieveica "Provence Basket" ar rezultātu 81:63.

Latviešu pārstāvētā "Darussafaka" kļūs par "Fenerbahce" donoru un spēlēs Eirokausā (2) 17.03.2017 15:11

Daira Bertāna un Oskara Ernšteina pārstāvētais Stambulas klubs "Darussafaka" 2018. gada sezonā nespēlēs Eirolīgā, atdos labākos spēlētājus "Fenerbahce" un startēs Eirokausā, marta pirmajā pusē ziņoja Turcijas mediji.

Bagatska "Maccabi" cīnās labi, tomēr piedzīvo zaudējumu, Strēlnieks nespēlē (5) 16.03.2017 20:53

Pirmajā šā vakara "Turkish Airlines" Eirolīgas mačā Aiznāra Bagatska trenētais Telavivas "Maccabi FOX" viesos Stambulā atzina vietējā "Anadolu Efes" pārākumu ar rezultātu 87:92. Tikmēr "Brose Bamberg", bez Jāņa Strēlnieka ierindā, ar 78:83 piekāpās Stambulas "Fenerbahce".

Meļņikai perfekta sezona Zviedrijā, Putniņai atkārtots rekords piespēlēs 16.03.2017 20:26

Latvijas basketbolistes ceturtdien, 16. martā, sacentās Turcijas čempionātā.

Siliņš iekļūst FIBA kausa pusfinālā un brauks uz Parīzi 15.03.2017 21:21

Ojārs Siliņš un Bonnas "Telekom Baskets" spēlētāji trešdien, 15. martā, izbraukumā Izraēlā zaudēja "Nahariya" ar 80:90, taču divu spēļu summā bija pārāki ar 169:158 un nodrošināja iekļūšanu FIBA Eiropas kausa izcīņas pusfinālā.

Anete Šteinberga otro reizi sasniedz Eirolīgas "Četru finālu" (2) 15.03.2017 20:49

Trešdien, 15. martā, Prāgā un Stambulā tiks noskaidrotas FIBA Eirolīgas "Četru fināla" pēdējās divas dalībnieces. Vienu no ceļazīmēm rezervēja Anete Šteinberga un "USK Praha" basketbolistes.

Freimaņa komanda kapitulē Parīzē un izstājas no FIBA kausa (1) 14.03.2017 21:57

Otrdien, 14. martā, sākās FIBA Eiropas kausa izcīņas ceturtdaļfināla atbildes spēles basketbolā vīriešiem.

Lejasmeieram 8 punkti Zviedrijā, "Darussafaka" bez Bertāna uzvar "Besiktas" 13.03.2017 21:21

Šovakar kārtējā Turcijas Basketbola Superlīgas spēlē uzvaru svinēja Daira Bertāna pārstāvētā "Darussafaka Dogus", kas mājās ar 71:68 izrāva uzvaru pār "Besiktas Sompo Japan" komandu. Dairis Bertāns gan spēlei nebija pieteikts. Tikmēr astoņus punktus Sēderteljes "Kings" uzvarā 103:73 pār pastarīti "Malbas" guva Dāvis Lejasmeiers.

Zvirgzdiņam perfekts regulārās sezonas noslēgums, Rozenbergai 17 punkti (3) 12.03.2017 23:33

Latvijas basketbolistes svētdien, 12. martā, sacentās Eiropas valstu nacionālajos čempionātos.

Pasečņikam uzvara pār Tabaku, Bagatskim panākums galotnē (6) 12.03.2017 23:15

Latvijas basketbolisti un treneri svētdien, 12. martā, sacenšas Eiropas valstu nacionālajos čempionātos.

ACB līga apsver iespēju atteikties no izslēgšanas spēlēm (1) 12.03.2017 00:01

Katalāņu kluba "Manresa" prezidents Džaume Arnau (Jaume Arnau) atklājis, ka Eiropas spēcīgākā basketbola līga apsver iespēju nākotnē atteikties no izslēgšanas spēlēm, čempionu noskaidrojot regulārās sezonas kopvērtējumā.

Putniņai 26 punkti uzvarā pār Pondeksteri, Babkinai divi duči Madridē (2) 11.03.2017 22:16

Latvijas basketbolistes sestdien, 11. martā, sacenšas Eiropas valstu nacionālajos čempionātos.

Peineram 100% precizitāte Krētā, Žvīguram 25+10 panākumā Rakverē 11.03.2017 22:04

Kurucam 11, Kuksikam astoņi punkti uzvarā (1) 10.03.2017 23:48

Francijas otrajā līgā četru zaudējumu sēriju pārtrauca Riharda Kuksika komanda, bet Spānijas otrajā līgā piektais panākums pēc kārtas Rodionam Kurucam.

Zībarts iesoļo Eirolīgas "Četru finālā", Šteinberga izdzīvo, Vītola pusfinālā (3) 10.03.2017 22:40

Piektdien, 10. martā, notika FIBA Eiropas kausa izcīņas ceturtdaļfināla atbildes cīņas, kā arī Eirolīgas ceturtdaļfināla otrās spēles sērijās līdz divām uzvarām.

Peiners rezultatīvākais, PAOK kāviens Tenerifē un Čempionu līgas sezona galā 08.03.2017 23:20

Latviešu basketbolista Žaņa Peinera pārstāvētā Grieķijas komanda PAOK FIBA Čempionu līgas atbildes spēlē Kanāriju salās pret vietējo "Tenerife" piedzīvoja pamatīgu sakāvi ar rezultātu 54:80, tādējādi Grieķijas klubam Čempionu līgas sezona ir galā.

Siliņš un "Telekom Baskets" ar fantastisku 1. ceturtdaļu pietuvojas Final 4 08.03.2017 22:25

Šovakar pirmo FIBA Eiropas kausa ceturtdaļfināla spēli aizvadīja latviešu basketbolista Ojāra Siliņa pārstāvētā Bonnas "Telekom Baskets", kas mājās ar 89:68 sagrāva Izraēlas "Ironi Nahariya".

Kuksikam 12 punkti Francijā, Lejasmeieram mīnus 30 (1) 07.03.2017 23:36

Latvijas basketbolisti šovakar aizvadījuši spēles Francijā, Zviedrijā un Igaunijā, bet neviena pārstāvētajai komandai nav izdevies sasniegt pozitīvu rezultātu.

Zībartam atspēlēšanās no -15 un 15-0 Eirolīgā, Vītolai pirmais zaudējums (3) 07.03.2017 20:41

Otrdien, 7. martā, sākās FIBA Eirolīgas un Eiropas kausa izcīņas ceturtdaļfināli basketbolā sievietēm. Cīņu par trofejām turpina Anetes Šteinbergas, Kristīnes Vītolas un Mārtiņa Zībarta pārstāvētie klubi.

Freimanim 15 punkti un izmocīta uzvara pirmajā ceturtdaļfināla mačā 07.03.2017 19:56

Informācija tiks papildināta.
Šovakar FIBA Eiropas kausa pirmajā ceturtdaļfināla mačā Rolanda Freimaņa "Muratbey Usak Sportif" ar rezultātu 85:82 savās mājās apspēlēja "Nanterre 92" komandu no Francijas. Latviešu basketbolistam šajā spēlē 15 punkti.

Astoņi kustoņi, astoņi kustoņi, kas tos astoņus kustoņus šķirs? (2) 07.03.2017 08:12

Otrdien, 7. martā, sāksies FIBA Eirolīgas un Eiropas kausa izcīņas ceturtdaļfināli basketbolā sievietēm. Cīņu par trofejām turpina Anetes Šteinbergas, Kristīnes Vītolas un Mārtiņa Zībarta pārstāvētie klubi.

Bertāns pieticīgs, Strēlnieks un Strautiņš laukumā neiziet 06.03.2017 21:30

Šovakar kārtējā Turcijas basketbola Superlīgas spēlē Daira Bertāna "Darussafaka Dogus" viesos ar 76:79 spēles galotnē piekāpās "Fenerbahce". Bertānam šajā spēlē 3 punkti. Vācijas un Itālijas līgās ārpus laukuma šovakar palika Jānis Strēlnieks un Artūrs Strautiņš.

Dreimonds Grīns: "Izslēdzot mūziku, "Knicks" rīkojās nožēlojami" (19) 06.03.2017 12:41

"Golden State Warriors" basketbolisti svētdien, 5. martā, pauda neizpratni par Ņujorkas "Knicks" lēmumu aizvadīt pirmo puslaiku bez "Madison Square Garden" arēnas apskaņošanas.

Bertānam 19 punkti un četri bloki "Spurs" fārmklubā (14) 06.03.2017 01:33

Savu trešo spēli šovakar NBA Attīstības līgā aizvadīja Dāvis Bertāns, piedaloties Ostinas "Spurs" cīņā pret Jūtas "Jazz" fārmklubu Soltleiksitijas "Stars". Bertāns šajā spēlē bija komandas otrais rezultatīvākais spēlētājs ar 19 gūtiem punktiem.