Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:135, Did:0, useCase: 0

Dāvis Bertāns: "Aiziet no "Olimpijas" bija pareizais lēmums"

Andrejs Siliņš

Dāvis Bertāns: "Aiziet no "Olimpijas" bija pareizais lēmums"
Dāvis Bertāns
Foto: AFP/Scanpix

"Te man būs jācīnās par minūtēm, bet tas ir labāks veids, kā progresēt," pēc pārejas uz Belgradas "Partizan" portālam Sportacentrs.com stāstīja Latvijas izlases basketbolists Dāvis Bertāns, kurš norāda, ka Belgradā minūte slaukumā viņam vairs neviens nedāvinās tāpat vien. Pilna intervija ar Dāvi portālā jau rītdien!

"Izskatās, ka aiziet no "Olimpijas" bija pareizais lēmums arī tāpēc, ka klubs tāpat atrada sev jaunus spēlētājus. Nupat viņi parakstīja līgumu ar Dašiču, kurš ir tāda paša stila spēlētājs kā es, un viņu izmanto tagad gan trešā, gan ceturtā numura pozīcijā. Tas nozīmē, ka arī paliekot Ļubļanā, mans spēles laiks mazinātos tik un tā. Te man būs jācīnās par minūtēm, bet tas ir labāks veids, kā progresēt," pēc pievienošanās "Partizan" pārdomās dalījās Bertāns.

"Mums ir tikai divi pieredzējuši spēlētāji ārējā līnijā – saspēlnieks Božičs un [uzbrucējs] Kecmans, kuru 35 gadu vecumā treneri vairs tik daudz neizmanto. Arī viņš pats teica, ka jaunie taisīs spēli un viņu izmantos tikai tādā situācijā, kad laukumā ir lielas problēmas. Pārējie ir jaunie un ar tiem ir visas iespējas konkurēt," situāciju cīņā par minūtēm laukumā skaidroja basketbolists. "Viss atkarīgs no manis paša, cik minūtes laukumā sev izcīnīšu."

"Jā, "Partizan" interesējās jau toreiz [pēc U18 čempionāta 2010. gadā], un interese nebija mazinājusies. Viens no variantiem bija jau doties uz Belgradu ātrāk. Pats arī brīdī, kad no "Olimpijas" sāka iet prom viens spēlētājs pēc otra, domāju, ka treniņos būtu nepieciešama lielāka konkurence. Beigās tomēr izlēmām par labu minūtēm laukumā un, ja viss pārējais [izņemot algu nemaksāšanu] ir kārtībā, tad labāk palikt Ļubļanā. Kad atkal pienāca brīdis domāt, ko darīt, izlēmām, ka jādodas uz "Partizan"," sīkāk par iemesliem, kas lika mainīt domas un piekrist Belgradas kluba piedāvājumam, lasiet intervijā portālā Sportacentrs.com jau rītdien.

  +3 [+] [-]

, 2012-01-17 13:57, pirms 9 gadiem
Tik uz priekšu!
vsb nesen bija eiropas čempja spēle lv-fra
dažas epizodes bija mosntrīgas!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2012-01-17 14:15, pirms 9 gadiem
ka Belgradā minūte slaukumā viņam vairs neviens nedāvinās tāpat vien

jā kartējias meisarstiķis
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2012-01-17 14:41, pirms 9 gadiem
Baumo ka Davis pievinosies kadai no DAL komandam lidzigi, ka Edmunds Dukulis un tad nakamo gadu dosies uz USA!

  -2 [+] [-]

, 2012-01-17 16:15, pirms 9 gadiem
nu nezinu gan, Slovēnijā tomēr ir civilizēta Eiropa nevis Belgrada, kas tikai tagad sāk no kara mosties un ir pilna ar musulmaņiem, kosoviešiem galīgi nolaista un netīra.

  +1 [+] [-]

, 2012-01-17 19:06, pirms 9 gadiem
Skudriniek nu tu gan skaties tā baigi viltīgi uz to visu Tā arī būtu jābūt, ka jaunie plēšas un sitas pušu, tā tikai arī tiks uz augšu, a ko veterānam - treniņi, padoms jaunākajiem un viss! cik nu daudz viņš tur grib spēlēt gan jau ģimene ir un viss pārējais kāda starpība uzspēlē tur minūti vairāk vai mazāk alga no tā nemainās...