Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 0

Putniņas savainojuma dēļ izlases kandidātu loku papildinās Pilābere

Andrejs Siliņš

Putniņas savainojuma dēļ izlases kandidātu loku papildinās Pilābere
Aija Putniņa. Foto: Romāns Kokšarovs, f64

Latvijas sieviešu basketbola izlases galvenais treneris Mārtiņš Zībarts, komandai turpinot gatavošanos Eiropas čempionātam, komentējis aizvadīto pārbaudes turnīru Čehijā un atklājis, ka kandidātu loku papildinās Karlīne Pilābere.

"Pēc neveiksmīgā iepriekšējā pārbaudes spēļu cikla Rīgā likās, ka esam spēruši soli atpakaļ. Te, Prāgā, iznāca divi uz priekšu. Prieks par uzvarām, kas uzlabo noskaņojumu, prieks arī par to, ka uzlabojas spēles kvalitāte un paplašinās to spēlētāju loks, kuras var reāli palīdzēt," basket.lv citē treneri Zībartu. "Ņemot vērā jau piedzīvoto un vēl gaidāmo slodzi, devām iespēju atpūsties Elīnai [Dikaioulaku] un Aijai [Brumermanei] un lielāks spēles laiks tika citām. Gandrīz visas to izmantoja veiksmīgi."

"Ungārijas izlasi nesen pārliecinoši pieveicām pārbaudes turnīrā Spānijā. Bet šodien spēle bija pavisam citāda un pretinieces bija krietni agresīvākas. Izdevās rast pretlīdzekļus arī šādam stilam, pārbaudījām jaunus taktiskos variantus," stāstīja treneris. "Lielākais izaicinājums – stabilitāte. Arī šodien bija pagarš krīzes brīdis, kad kļūdas mazināja pārliecību un provocēja jaunas kļūdas. Tiklīdz zūd ātrums uzbrukumā un agresivitāte aizsardzībā – snieguma kvalitāte krītas. Ceru, ka, spēlējot pilnā sastāvā, ar šo problēmu tiksim galā."

Jau pirms turnīra pēdējās spēles Rīgā bija atgriezušās Aija Putniņa (nepieciešama padziļināta medicīniskā pārbaude) un Elizabete Bulāne (izlaidums). "Ņemot vērā neskaidrības ar Aijas Putniņas savainojumu, jaunnedēļ treniņos iesaistīsim Karlīni Pilāberi, kura pēc “TTT Rīga” sezonas beigām sportisko formu uzturējusi 3x3 izlases treniņos," atklāja Zībarts.

Izmantotie resursi:
Sieviešu valstsvienība: Prāgas turnīrā trešā...

  +1 [+] [-]

, 2019-06-15 20:53, pirms 5 mēnešiem
Ir bijis kkur OFICIĀLS paziņojums par to, kāpēc Niedola netiek aicināta???

     [+] [-]

, 2019-06-15 21:09, pirms 5 mēnešiem
Nē, nu vispār...

  +2 [+] [-]

, 2019-06-15 21:58, pirms 5 mēnešiem
viedoklis rakstīja: Ir bijis kkur OFICIĀLS paziņojums par to, kāpēc Niedola netiek aicināta???
Niedola pēdējā sezonā basketbolu nevienā klubā nav spēlējusi!! Cik reizes jau par to nav rakstīts! Kā var aicināt basketbolisti, kura vispār nespēlē!

  +1 [+] [-]

, 2019-06-15 22:02, pirms 5 mēnešiem
Bet nu nav tik traki! Ja Aija nevar, tad nav arī ko mocīties! Pieradīsim pie tā, ka mums būs citas līderes! Turnīrā Čehija labi sevi pieteica māsas Strautmanes! Paaudzes mainās arī sieviešu basketbolā! (Tiesa, dažas veterānes kā komandas kapteine Aija Brumermane paliek!)

     [+] [-]

, 2019-06-16 00:25, pirms 5 mēnešiem
ak68 rakstīja: Niedola pēdējā sezonā basketbolu nevienā klubā nav spēlējusi!! Cik reizes jau par to nav rakstīts! Kā var aicināt basketbolisti, kura vispār nespēlē!
Viņu neaicināja arī tad, kad vāca 20+10... REGULĀRI!!! Un kad izlase zem groza bija vnk KATASTROFA!!!

     [+] [-]

, 2019-06-16 19:28, pirms 5 mēnešiem
viedoklis rakstīja: Viņu neaicināja arī tad, kad vāca 20+10... REGULĀRI!!! Un kad izlase zem groza bija vnk KATASTROFA!!!
Domā, ka viņa ar saviem 182 cm būtu glābēja? Viena lieta kapāt klubā, cita EČ vai PČ.