Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 0

Arnis Vecvagars: "Pasečņiks spēlēs izlasē, gaidām Eirolīgas klubu reakciju"

Arnis Vecvagars: "Pasečņiks spēlēs izlasē, gaidām Eirolīgas klubu reakciju"
Anžejs Pasečņiks Riodežaneiro olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra spēlē pret Japānu.
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

"Priecē, ka neviens no uzrunātajiem spēlētājiem nav teicis nē. Pastāv tikai tehniski šķēršļi – dažiem spēlētājiem vēl jāsaskaņo spēlēšana ar kluba vadību vai treneri. Visi puiši vēlas, grib un tiecas spēlēt izlasē," sestdien, 4. novembrī, telefonsarunā ar Sportacentrs.com teica Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars.

Valstsvienība uz pirmo treniņu pulcēsies 20. novembrī Rīgā. Divas dienas vēlāk komanda izlidos uz Stambulu, lai no turienes ar autobusu nokļūtu Bursā, kur 24. novembrī paredzēta Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas pirmā spēle pret Turciju. Pirmais iznāciens Latvijas līdzjutēju priekšā notiks 26. novembrī, kad Rīgas arēnā viesosies Zviedrijas basketbolisti.

Novembra pirmajās dienās saņemtie signāli ir optimistiski – komandas sastāvs varētu būt pat labāks, nekā varēja cerēt pirms pāris nedēļām. Maz ticams, ka valstsvienībai varēs palīdzēt Jānis Timma – viņa pārstāvētais klubs “Baskonia” pēc zaudējumu virknes un galvenā trenera maiņas nav noskaņots laist spēlētājus uz izlasēm, taču Daira Bertāna un Jāņa Strēlnieka spēlēšana ir iespējama.

Arnis Vecvagars, Latvijas vīriešu valstsvienības galvenais treneris

"Jānis Strēlnieks, Dairis Bertāns un Jānis Timma teorētiski mums varētu palīdzēt jau novembra spēlēs, taču pagaidām nezinu, kāda būs viņu pārstāvēto klubu nostāja. Visi trīs apliecināja, ka gatavi un braukt palīdzēt pie pirmās iespējas. Oficiālie pieprasījumi ir izsūtīti – gaidām reakciju. Labprāt redzētu viņus jebkurā laikā.

No kandidātu saraksta palikuši viens vai divi spēlētāji, ar kuriem vēl nav izdevies aprunāties personīgi. Visi izrādīja vēlmi spēlēt izlasē. Pastāv tikai tehniski šķēršļi – jāsaskaņo spēlēšana ar kluba vadību vai treneri. Priecē, ka neviens nav teicis nē. Visi puiši vēlas, grib un tiecas spēlēt izlasē.

Ar Anžeju Pasečņiku runāju kā vienu no pirmajiem. Viņš teica "jā" jau dažas dienas pēc manas apstiprināšanas. Arī tehniski "Gran Canaria" bija pirmais klubs, kas oficiāli atbildēja mūsu pieprasījumam – atbilde bija pozitīva. Anžejs ir vienīgais kandidāts, kuram 19. novembrī jāspēlē. Nākamo dienu viņš pavadīs ceļā un trenēties sāks 21. novembrī.

Rodions Kurucs tiek aicināts (uz pirmajām divām spēlēm). Viņa līdzdalību noteiks “FC Barcelona” nostāja un reakcija. Ja viņš ieradīsies, pretendēs uz vietu sastāvā.

Gadījumā, ja pirmajās spēlēs nevarēs palīdzēt Jānis Strēlnieks, pirmā numura pienākumi tiks uzticēti Aigaram Šķēlem. Pašreizējā sastāvā viņš jau bijis viens no saspēles veidotājiem, veicot šos pienākumus kopā ar Strēlnieku. Precīzākas sastāva aprises kļūs zināmas pēc pirmajiem treniņiem.

Oktobra otrajā pusē kopā ar Ainaru Bagatski apmeklējām Sanantonio “Spurs” spēli un vēlāk – pirms braukšanas projām – viesojāmies pirmsspēles nodarbībā kluba treniņcentrā. “Spurs” cilvēki bija ļoti atsaucīgi, sarīkoja draudzīgu uzņemšanu.

Sanantonio bija divas īsas sarunas ar Dāvi Bertānu, aprunājāmies ar treneriem. Viņi teica – ja mums ir kaut kas nepieciešams no "Spurs", viņi vienmēr gatavi palīdzēt. Dāvim tobrīd nebija spēles laika, tāpēc tas nebija piemērots brīdis, lai runātu par nākamās vasaras plāniem.

Ainars Bagatskis līdz nākamās nedēļas sākumam turpinās uzturēties Amerikā. Viņš apstiprināja, ka jebkurā brīdī ir gatavs sniegt palīdzīgu roku. Ja izlases spēļu laikā viņš nebūs aizņemts ar tiešajiem darba pienākumiem, noteikti izmantosim viņa palīdzību."

Edgars Šneps, LBS ģenerālsekretārs

"Ģenerālmenedžera meklēšana vairs nenotiek. LBS izvēlējusies līdzīgu modeli kā sieviešu valstsvienībā – Emīls Toms veic vīriešu izlases koordinatora (menedžera) pienākumus tāpat kā Edijs Eglītis strādā ar dāmām. Pašreizējā vienošanās ir spēkā līdz 2018. gada jūlija sākumam.

Strīds starp FIBA un Eirolīgu nav atrisināts. Mēģinām darīt visu iespējamo – rakstījām vēstules Eiropas Komisijai un to Eiropas valstu vēstniekiem, kuru dzimtenes klubos spēlē mūsu Eirolīgas spēlētāji (Spānija, Itālija, Grieķija). Ceram uz pozitīvu iznākumu."

Kā notiks kvalificēšanās Pasaules kausam?

Trīsdesmit divas Eiropas komandas no 2017. gada 20. novembra līdz 2019. gada 26. februārim divās kvalifikācijas kārtās cīnīsies par 12 ceļazīmēm uz Pasaules kausa finālturnīru, kas 2019. gada 31. augustā – 15. septembrī notiks astoņās Ķīnas pilsētās.

Pasaules kausa kvalifikācijas izloze

#1.komanda2.komanda3.komanda4.komanda
AMelnkalneSlovēnijaBaltkrievijaSpānija
BZviedrijaTurcijaLatvijaUkraina
CPolijaKosovaLietuvaUngārija
DItālijaNīderlandeHorvātijaRumānija
EBosnijaBeļģijaFrancijaKrievija
FBulgārijaČehijaIslandeSomija
GVācijaSerbijaAustrijaGruzija
HIzraēlaLielbritānijaGrieķijaIgaunija

Pasaules kausa kvalifikācijas spēles notiks sešos “logos”.

1) 2017. gada 20.-28. novembrī;
2) 2018. gada 19.-27. februārī, 25. jūnijā-3. jūlijā, 10.-18. septembrī, 26. novembrī-4.decembrī;
3) 2019. gada 18.-26. februārī.

Katra "loga" garums būs deviņas dienas, no pirmdienas līdz nākamajai otrdienai. Šajā laikā paredzēts aizvadīt 1-2 spēles. Pirmā spēle paredzēta ceturtdien vai piektdien, otrā spēle svētdien vai pirmdien. “Logā” ierēķināts arī ceļošanai paredzētais laiks.

Pirmajos trīs “kvalifikācijas logos” – no 2017. gada novembra līdz 2018. gada jūnijam – katra komanda aizvadīs sešas spēles, trīsreiz sacenšoties mājās un viesos. Trīs labākās komandas otrajā kārtā tiks apvienotas ar kaimiņu grupas trīs labākajām komandām (A-B, C-D, E-F, G-H), lai no 2018. gada septembra līdz 2019. gada februārim aizvadītu vēl sešas spēles, līdzi ņemot pirmajā kārtā iegūtos rezultātus. Uz Ķīnu brauks trīs labākās valstsvienības.

Kalendārs

DienaLaiksPilsētaSpēle
24.11.201719:00BursaTurcija – Latvija
24.11.201719:00NorčepingaZviedrija – Ukraina
26.11.201717:00RīgaLatvija – Zviedrija
26.11.201718:00KijevaUkraina – Turcija
23.02.2018--Zviedrija – Turcija
23.02.2018-RīgaLatvija – Ukraina
26.02.2018--Ukraina – Zviedrija
26.02.2018-RīgaLatvija – Turcija
28.06.2018--Turcija – Ukraina
28.06.2018--Zviedrija – Latvija
01.07.2018--Turcija – Zviedrija
01.07.2018--Ukraina – Latvija
1 2 46 komentāri

  -2 [+] [-]

, 2017-11-04 13:28, pirms gada
Andža vienmēr ir bijis lojāls pret izlasēm. Kāpēc lai tas nebūtu arī šoreiz. Priekā!
Slēpts komentārs: Uvio77

  +3 [+] [-]

, 2017-11-04 14:27, pirms gada
Jaunpupam sākumā vajadzētu paskatīties uz sevi pirms viņš vērtē citus! Es arī uzskatu, ka ir kadri, kas nav pat pelnījuši atrasties šajā sarakstā, kaut vai Rodions Kurucs!
Uvio77 rakstīja: Jaunupam varētu nepatikt šāds "nodevēju" izlases modelis

  +2 [+] [-]

, 2017-11-04 14:53, pirms gada
Kurucs arī varētu būt ierindā. Barselonas galam tomēr pēdējā laikā patīk iet pret sistēmu.

  +2 [+] [-]

, 2017-11-04 14:56, pirms gada
hokejists1188 rakstīja: Jaunpupam sākumā vajadzētu paskatīties uz sevi pirms viņš vērtē citus! Es arī uzskatu, ka ir kadri, kas nav pat pelnījuši atrasties šajā sarakstā, kaut vai Rodions Kurucs!
Iesaki LBS "nobanot" Barcelona spēles Latvijas teritorijā.

     [+] [-]

, 2017-11-04 15:02, pirms gada
yankeezulu rakstīja: Kurucs arī varētu būt ierindā. Barselonas galam tomēr pēdējā laikā patīk iet pret sistēmu.
Tas ja, bet viņš netiek pamatkomandā spēlēt un otrajā līgā arī varēja labāk spēlēt, pašlaik ar viņi ir daudz jautājumu, tāpat kā ar dažiem citiem un pretēji, kāpēc daži nav iekļauti

  +5 [+] [-]

, 2017-11-04 15:40, pirms gada
Tak iedodiet Mārtiņam Lauvam vietu izlasē, kaut vai par dvieļu žāvētāju, citādi tā viņa gaudošana soctīklos jau vairs nav izturama.Kā var būt tik uz īdēšanu tendēts cilvēks...

  +4 [+] [-]

, 2017-11-04 16:16, pirms gada
norcha 172 rakstīja: Tak iedodiet Mārtiņam Lauvam vietu izlasē, kaut vai par dvieļu žāvētāju, citādi tā viņa gaudošana soctīklos jau vairs nav izturama.Kā var būt tik uz īdēšanu tendēts cilvēks...
Man pat jau nedaudz neērti paliek viņa ņaudienus lasot.

     [+] [-]

, 2017-11-04 16:25, pirms gada
eziitis rakstīja: Man pat jau nedaudz neērti paliek viņa ņaudienus lasot.
kāpēc tad jālasa? Intereses pēc, tikko palasīju tos tvītus un jāsaka, ka būtībā tie jautājumi ir pareizi un uz tiem būtu jāatbild, kaut vai par to, ka zināmi tie, kuri nebūs, bet Vecvagars saka, ka vēl nezin....Pats labākais, ko vakardien no Pleinica tvītiem sapratu, tad BKV uzzināja no ziņām, kurus spēlētājus no viņu kluba uz izlasi izsauc un neviens nebija papūlējies ar viņiem sazināties

  +1 [+] [-]

, 2017-11-04 16:47, pirms gada
Šis tipāžs no laika gala ir bijis orientēts uz lētiem "pontiem" un tādu pašu "popularitāti"
norcha 172 rakstīja: Tak iedodiet Mārtiņam Lauvam vietu izlasē, kaut vai par dvieļu žāvētāju, citādi tā viņa gaudošana soctīklos jau vairs nav izturama.Kā var būt tik uz īdēšanu tendēts cilvēks...

     [+] [-]

, 2017-11-04 16:49, pirms gada
Īsti vīri sarunājas, ja nepieciešams kaut ko noskaidrot, bet M.L. uzvedas kā žurku lieluma suns.Brēkšana liela, bet jēgas nekādas.Apkaunojoši savu aizvainotību demonstrēt publiski un nozākājot citus.

  +3 [+] [-]

, 2017-11-04 16:53, pirms gada
Ņemot vērā, ka Dāvim Spurs arī nav īpaši veicies ar spēles laika iegūšanu, tad manuprāt būtu loģiski, ja Spurs palaistu arī Dāvi. Protams, tas visticamāk nenotiks sezonas vidū, bet es domāju, ka tas varētu par labu nākt abām pusēm - Dāvim būtu nodrošināts labs spēles laiks labā līmenī. Bet nu to lai Spurs domā.

     [+] [-]

, 2017-11-04 17:19, pirms gada
Bujumbura rakstīja: Šis tipāžs no laika gala ir bijis orientēts uz lētiem "pontiem" un tādu pašu "popularitāti"
es neaizstāvu viņu vai ko tādu, vienkārši mani interesē, kas tur lēts ir? tādas problēmas, kuras skar izlasi, nevajadzētu noklusēt

  +1 [+] [-]

, 2017-11-04 17:55, pirms gada
Kurš ziedoja Saskaņas Centram? Piemēram jautājums...

  +2 [+] [-]

, 2017-11-04 18:15, pirms gada
Tagad Rodionam vajag izlasi! Ar Barsu neiznāca kā bija plānots.

     [+] [-]

, 2017-11-04 18:19, pirms gada
Uvio77 rakstīja: Kurš ziedoja Saskaņas Centram? Piemēram jautājums...
Nejauc tagad te lietas, labi? Mēs runājam par sportu

     [+] [-]

, 2017-11-04 18:34, pirms gada
Nejauc te iekšā Katalāņu un Spānijas politiskas problēmas! Kurucs spēlē maz otrajā komandā, bet lielajā deldē beņķi, kādēļ viņš būtu pelnījis uzaicinājumu uz izlasi?
Uvio77 rakstīja: Iesaki LBS "nobanot" Barcelona spēles Latvijas teritorijā.

     [+] [-]

, 2017-11-04 18:40, pirms gada
Interesanti, ja piemēram, Saša Džordževičs būtu LV izlases treneris, vai viņš ņemtu sastāvā dažus labus labuma meklētājus?

     [+] [-]

, 2017-11-04 18:48, pirms gada
Real Rebel rakstīja: Nejauc tagad te lietas, labi? Mēs runājam par sportu
Par sportu? Tad ņemam visus atlētus un izvēlamies 12 labākos.

     [+] [-]

, 2017-11-04 18:56, pirms gada
hokejists1188 rakstīja: Nejauc te iekšā Katalāņu un Spānijas politiskas problēmas! Kurucs spēlē maz otrajā komandā, bet lielajā deldē beņķi, kādēļ viņš būtu pelnījis uzaicinājumu uz izlasi?
Es ļoti atvainojos, ko es iejaucu? Pat nepamanīju, kurā brīdi pieminēju katalāņus un Spāniju. Ja kritērijs ir sēž vai nesēž, tad 100% nav pelnījis. Bet tad jāaicina visi LBL pirmie starta piecinieki (latvieši).

     [+] [-]

, 2017-11-04 19:07, pirms gada
Nu jau Tu runā tā kā Starkovs, domāju, ka dažs labs no LBL starta piecinieka būtu pelnījis vairāk atrasties starp kandidātiem!
Uvio77 rakstīja: Es ļoti atvainojos, ko es iejaucu? Pat nepamanīju, kurā brīdi pieminēju katalāņus un Spāniju. Ja kritērijs ir sēž vai nesēž, tad 100% nav pelnījis. Bet tad jāaicina visi LBL pirmie starta piecinieki (latvieši).

     [+] [-]

, 2017-11-04 19:13, pirms gada
Uvio77 rakstīja: Par sportu? Tad ņemam visus atlētus un izvēlamies 12 labākos.
Nebrauc otrā grāvī, piemēram, paskaidro, ar ko maz spēlējošs Kurucs ir labāks par Mālmani? Ar ko, šobrīd, Lomažs labāks par Ati?

     [+] [-]

, 2017-11-04 19:23, pirms gada
hokejists1188 rakstīja: Nu jau Tu runā tā kā Starkovs, domāju, ka dažs labs no LBL starta piecinieka būtu pelnījis vairāk atrasties starp kandidātiem!
Starkovs runā (raksta) latviski?
Visi, kas savā dzīvē kaut ko dara, ir pēlnījuši atzinību.

     [+] [-]

, 2017-11-04 19:27, pirms gada
Uvio77 rakstīja: Starkovs runā (raksta) latviski?
Visi, kas savā dzīvē kaut ko dara, ir pēlnījuši atzinību.
Starkovs māk latviski, tikai lauzīti, ļoti liels akcents

     [+] [-]

, 2017-11-04 19:30, pirms gada
Real Rebel rakstīja: Nebrauc otrā grāvī, piemēram, paskaidro, ar ko maz spēlējošs Kurucs ir labāks par Mālmani? Ar ko, šobrīd, Lomažs labāks par Ati?
Jāpaskaidro, jo? Lietas būtību tā arī neesi uztvēris. Manis pēc lai K.Valteru paņem izlasē. Intresē rezultāts. Ja ir vēlme ko mainīt, vajag darboties.

     [+] [-]

, 2017-11-04 19:33, pirms gada
Real Rebel rakstīja: Starkovs māk latviski, tikai lauzīti, ļoti liels akcents
Māk latviski.... Man patīk tavs humors.

     [+] [-]

, 2017-11-04 19:41, pirms gada
Uvio77 rakstīja: Jāpaskaidro, jo? Lietas būtību tā arī neesi uztvēris. Manis pēc lai K.Valteru paņem izlasē. Intresē rezultāts. Ja ir vēlme ko mainīt, vajag darboties.
Tur mums ir atšķirība, tev interesē rezultāts, man interesē viss process

     [+] [-]

, 2017-11-04 19:53, pirms gada
Real Rebel rakstīja: Tur mums ir atšķirība, tev interesē rezultāts, man interesē viss process
Ja par procesu saucam to - šķirot pēc savas saprašanas labajos un sliktajos, tad tāds process mani neintresē. Izlases kopā sanākšanas laiks, treniņi, pārbaudes spēles, tas mani intresē. Bet katram savs, es respektēju Tavu izvēli, tāpat kā Vecvagara, vai kāda cita. Mazliet liek pasmaidīt tāda kā neapmierinātība tikai vienā virzienā.

     [+] [-]

, 2017-11-04 20:02, pirms gada
Es saprotu cilvēkus, kas uztver sensetīvi dažādus lēmumus, basketbols tiek spēlēts skatītājiem un līdzjutējiem un gribas, lai vismaz izlases sakarā viss notiktu korekti un arī ar kaut kādiem paskaidrojumiem no LBS un treneru puses!
Uvio77 rakstīja: Ja par procesu saucam to - šķirot pēc savas saprašanas labajos un sliktajos, tad tāds process mani neintresē. Izlases kopā sanākšanas laiks, treniņi, pārbaudes spēles, tas mani intresē. Bet katram savs, es respektēju Tavu izvēli, tāpat kā Vecvagara, vai kāda cita. Mazliet liek pasmaidīt tāda kā neapmierinātība tikai vienā virzienā.

     [+] [-]

, 2017-11-04 20:04, pirms gada
Uvio77 rakstīja: Ja par procesu saucam to - šķirot pēc savas saprašanas labajos un sliktajos, tad tāds process mani neintresē. Izlases kopā sanākšanas laiks, treniņi, pārbaudes spēles, tas mani intresē. Bet katram savs, es respektēju Tavu izvēli, tāpat kā Vecvagara, vai kāda cita. Mazliet liek pasmaidīt tāda kā neapmierinātība tikai vienā virzienā.
Vienkārši, ne man vienam, ir raisījusi jautājumus dažu spēlētāju izvēle. Es protams saprotu, ka avansu, tā teikt, dod, bet tajā pašā laikā ir tuvākas rezerves nekā viņa izvēlētie....Tam kokam ir divi gali...Nesaku, ka man taisnība, vai kas tāds, vienkārši interesants tas saraksts, pieminētais Lomažs, pašlaik viņš ir pēc traumas un vēl tikai normāli ieiet spēlē, bet viņam tiek dota priekšroka pār Ati, kurš diezgan labi spēlē VTB. Vienkārši tādas izvēles liek uzdot jautājumus.

     [+] [-]

, 2017-11-04 20:04, pirms gada
Bet ja tevi apmierina tāda pozīcija, ka mēs esam gudrākie un nebāžieties iekšā mūsu lēmumos, tad vari pie tā arī palikt!

     [+] [-]

, 2017-11-04 20:09, pirms gada
Par to jau arī ir runa,publiskojot šo spēlētāju sarakstu vajadzēja dot arī skaidrojumu, kādēļ konkrētais spēlētājs ir tajā sarakstā! Izlase nevar būt kaut kāda tur piparu bodīte!
Real Rebel rakstīja: Vienkārši, ne man vienam, ir raisījusi jautājumus dažu spēlētāju izvēle. Es protams saprotu, ka avansu, tā teikt, dod, bet tajā pašā laikā ir tuvākas rezerves nekā viņa izvēlēties....Tam kokam ir divi gali...Nesaku, ka man taisnība, vai kas tāds, vienkārši interesants tas saraksts

     [+] [-]

, 2017-11-04 20:31, pirms gada
hokejists1188 rakstīja: Par to jau arī ir runa,publiskojot šo spēlētāju sarakstu vajadzēja dot arī skaidrojumu, kādēļ konkrētais spēlētājs ir tajā sarakstā! Izlase nevar būt kaut kāda tur piparu bodīte!
Kopš kura laika izlases treneri veidojot izlases kandidātu sastāvu skaitās normāli atskaitīties par kandidātu izvēli? Kam? Ierindas līdzjūtējiem? Tu kaut kur to esi redzējis? It kā izlases treneriem defoltā uzreiz jāsāk taisnoties par savām izvēlēm?
Līdzīgi, kā ar Freimani un Bērziņu pirms čempja, kur vesela kaudze ņaudēja par Bagatska nevēlēšanos iekļaut izlasē. Var protams komentāros ierindas skatītājs, līdzjutējs papukoties, bet faktu tas nemaina, treneris izdara izvēles, treneris atbild par rezultātiem.

     [+] [-]

, 2017-11-04 20:35, pirms gada
Real Rebel rakstīja: Vienkārši, ne man vienam, ir raisījusi jautājumus dažu spēlētāju izvēle. Es protams saprotu, ka avansu, tā teikt, dod, bet tajā pašā laikā ir tuvākas rezerves nekā viņa izvēlētie....Tam kokam ir divi gali...Nesaku, ka man taisnība, vai kas tāds, vienkārši interesants tas saraksts, pieminētais Lomažs, pašlaik viņš ir pēc traumas un vēl tikai normāli ieiet spēlē, bet viņam tiek dota priekšroka pār Ati, kurš diezgan labi spēlē VTB. Vienkārši tādas izvēles liek uzdot jautājumus.
Te nešķiet, ka Lomažs un tas pats Kurucs ir pie tiem, kam ir tas trenera dotais avanss ar skatu nākotnē? Es to uztveru tieši tā.
Skaidrs, ka abi šobrīd nerāda nekādu pārliecinošo sniegumu, tomēr viņi no jaunajiem ir tie, kuri ir tuvākie spēlēšanai izlasē tuvākajos gados. Tāpat, kā Strautiņš. Vēl jāņem vērā, ka treneris dažus kandidātus savā versijā bīda no tāda viedokļa skatpunkta, kurā pozīcijā šobrīd vai tuvākajā laikā var būt sagaidāms iztrūkums. Lai jau laicīgi sagatavotu kādu, kurš potenciāli ies laukumā trūkstošajā pozīcijā.

     [+] [-]

, 2017-11-04 20:37, pirms gada
Real Rebel rakstīja: Vienkārši, ne man vienam, ir raisījusi jautājumus dažu spēlētāju izvēle. Es protams saprotu, ka avansu, tā teikt, dod, bet tajā pašā laikā ir tuvākas rezerves nekā viņa izvēlētie....Tam kokam ir divi gali...Nesaku, ka man taisnība, vai kas tāds, vienkārši interesants tas saraksts, pieminētais Lomažs, pašlaik viņš ir pēc traumas un vēl tikai normāli ieiet spēlē, bet viņam tiek dota priekšroka pār Ati, kurš diezgan labi spēlē VTB. Vienkārši tādas izvēles liek uzdot jautājumus.
Tā arī pašā sākumā būtu pajautājis - kāpēc nav Ate?
1 2 46 komentāri

Tev jābūt autorizētam,