Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 0

"Mercury" par vardarbību ģimenē atlaiž Jēkabsones-Žogotas bijušo treneri

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

"Mercury" par vardarbību ģimenē atlaiž Jēkabsones-Žogotas bijušo treneri
Tods Troksels 2018. gada WNBA zvaigžņu spēlē. Foto: WNBA

WNBA klubs "Phoenix Mercury" otrdien, 8. janvārī, paziņoja par darba attiecību pārtraukšanu ar galvenās treneres palīgu Todu Trokselu (Todd Troxel). Klubs neatkarīgā izmeklēšanā noskaidroja, ka Troksels pielietojis fizisku spēku pret savu līgavu.

Laikraksts “New York Post” 2018. gada 18. decembrī, atsaucoties uz dzeltenās preses izdevumu “TMZ Sports”, ziņoja par notikušā apstākļiem. Tods Troksels kopā ar līgavu 30. novembrī apmeklēja NBA spēli starp “Phoenix Suns” un “Orlando Magic” komandām.

Pēc spēles abi “Uber” taksometrā devās uz mājām. Troksels automašīnā vēlējās uzsmēķēt marihuānu, tādējādi sadusmojot saderināto. Kad abi nokļuva mājās, vārdu pārmaiņa pārauga fiziskā sadursmē.

Līgava paziņoja, ka vēlas pārtraukt attiecības. Troksels sagrāba sievietes roku un nogrūda viņu zemē, cietusī vēlāk pastāstīja policijai. Kad sieviete piecēlās, Troksels salauza viņai pirkstu, pēc tam sekoja līdz ieejas durvīm, kur trieca roku cauri stiklam un guva nopietnu savainojumu.

Sieviete izsauca policiju un Troksels tika nogādāts slimnīcā. Viņš tika ievietots intensīvās aprūpes nodaļā, jo vīrietim bija nepieciešama operācija savainojumu sadziedēšanai. “TMZ Sports” ieguva divus foto attēlus, kuros bija redzams pie ieejas durvīm pakārtais vainags un asinīm nošķiestā grīda.

Troksels slimnīcā pastāstīja policistiem, ka savainojis roku, izrotājot māju Ziemassvētkiem. Medicīnas māsa, kura runāja ar līgavu, informēja izmeklētājus, ka vīrieša teiktais neatbilst patiesībai.

Detektīvi vēlāk pastāstīja Troksela līgavai, ka viņu rīcībā ir pietiekami daudz pierādījumu, lai apsūdzētu vīrieti nozieguma izdarīšanā, taču viņa nesadarbojās ar izmeklētājiem. Troksels netika arestēts vai apsūdzēts nozieguma izdarīšanā.

“Phoenix Mercury” nesteidzās uz karstām pēdām pieņemt lēmumu. Klubs veica neatkarīgu izmeklēšanu – izmeklētāji intervēja konfliktā iesaistītās personas.

“Noskaidrojām, ka Troksela rīcība tajā vakarā bija nepieņemama un mēs nevaram turpināt darba atttiecības,” teikts 8. janvārī izplatītajā “Mercury” paziņojumā. “Vietējā vardarbība ir nozīmīga problēma, turpināsim sadarbību ar organizācijām, kuras atbalsta un aizsargā cietušos un viņu ģimenes.”

Troksels piekto sezonu bija komandas galvenās treneres Sendijas Brondello asistents. Pirms tam viņš kopā ar austrāliešu treneri strādāja arī Jekaterinburgas klubā UGMK, pēdējā veicot individuālās sagatavotības trenera pienākumus, tai skaitā strādāja ar Aneti Jēkabsoni-Žogotu.

Troksels karjeras pirmsākumos bija spēlētāju attīstības treneris vairākiem NBA basketbolistiem, tai skaitā Jao Minam un O. Dž. Meijo. Viņš bija arī “Houston Rockets” un Ķīnas vīriešu valstsvienības konsultants.

Anete Jēkabsone-Žogota 2014. gadā "Mercury" sastāvā kļuva par WNBA čempioni.

Izmantotie resursi:
https://nypost.com/2018/12/18/wnba-...
https://eu.azcentral.com/story/news...

     [+] [-]

, 2019-01-09 13:11, pirms 3 mēnešiem
Pēc ģīmja arī kaut kāds mērkaķveidīgais!