Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

Kalnītis: "Jurists teica, ka par apvainojumiem LBS būtu jāiesūdz tiesā"

Kalnītis: "Jurists teica, ka par apvainojumiem LBS būtu jāiesūdz tiesā"
Artūrs Kalnītis
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Basketbola aģents Artūrs Kalnītis intervijā "Sporta Avīzes" februāra numurā pastāstījis savu versiju par vasarā daudz aprunāto Rodiona Kuruca un citu viņa klientu nespēlēšanu jauniešu izlases.

"Biju šokēts, ka kāds cilvēks vispār spēja apgalvot, ka viņam bija jābūt U18 izlasē. Pirmkārt, LBS bija informēta par Rodiona savainojumu, bija atvērta komunikācija starp "Barcelona" un LBS. Tika apspriests, ka Rodions pašlaik atkopjas no traumas un nedrīkst spēlēt vairāk par 15-18 minūtēm, turklāt šim spēles laikam jābūt sadalītam pa četriem īsākiem posmiem. Mūsu konkurenti izmantoja situāciju, lai atkal izstrādātu sazvērestības teorijas. Neviens normāli domājošs aģents nebūtu ieteicis savam klientam braukt uz turnīru, kurā būs jāaizvada septiņas spēles astoņās dienās, ja "Barcelona" ārsti bija ieteikuši aizvadīt vienu spēli nedēļā ar ierobežotu spēles laiku," skaidro Kalnītis.

"Vasarā U20 izlasē spēlēja gadu vecāki puiši, bet Rodionam bija veiktas ceļgala procedūras, kas viņam liedza skriet pusotru mēnesi. Tas tika paziņots izlases menedžerim. Atzīšos, ka U20 čempionāts man palicis prātā vissāpīgāk, jo es tur biju. Vēroju katru spēli, kurā mūsu komanda zaudēja ar 20, 30 un pat 40 punktu starpību. Katru spēli man bija jāklausās NBA skauti, kuri teica, cik mums ir vāja izlase. Tajā mirklī mēģināju skaidrot un aizstāvēt Latvijas basketbolu. Jutu, ka tas ir mans pienākums. Bet pēc atgriešanās no turnīra redzēju, kā LBS pārstāvji, absolūti neiedziļinoties situācijā, meklē vainīgos un piesauc aģentus."

"Kad piesauca mūsu aģentūras ["Baltic Sports Agency"] vārdu, biju vēl vairāk šokēts, jo abi U20 izlases līderi – Verners Kohs un Roberts Blumbergs – bija mūsu klienti. Kohs pirms čempionāta traumētas gūžas dēļ nenospēlēja nevienu maču un visu turnīru aizvadīja ar pretsāpju injekcijām. Tikmēr Blumbergs otrajā vai trešajā spēlē pagrieza potīti un spēlēja ar sapampušu kāju. Neviens no LBS tur klāt nebija, bija tikai treneru korpuss. Neviens nebija klāt, lai aizstāvētu Latvijas basketbolu. Bet pēc atgriešanās es tiku padarīts par nodevēju. Mūsu jurists Aldis Gobzems teica, ka mums par šiem apvainojumiem būtu jāiesūdz LBS tiesā. Viena lieta, ja to dara konkurenti, bet pavisam cita, ja to dara cilvēki, ar kuriem ikdienā sadarbojamies. Aizsūtījām LBS vēstuli, bet reakcija mani pārsteidza visvairāk. Savienības nostāja no Edgara Šnepa puses bija tāda – ā, nu to jau ir teicis Edgars Jaunups, viņam nav tiesību izteikties kā valdes loceklim, sūdziet tiesā viņu, ar LBS tam nav nekādas saistības. Šajā mirklī sapratu, kāda ir valdes savstarpējā mijiedarbība," atceras Kalnītis.

"Es negribu cīnīties, man tam nav laika. Tas viss paņems laiku un emocijas, un tas nebūs godīgi pret maniem klientiem. Turklāt Latvijā sistēma ir sakārtota tā, ka par uzvaru tiesas procesā labi ja dabūsim atpakaļ summu, ko būsim ieguldījuši, algojot juristus. Beigās sanāk, ka to visu jādara tikai lai kādam kaut ko pierādītu. Pat mani spēlētāji ir teikuši, lai eju un cīnos, taču man tam vienkārši nav laika," piebilst basketbola aģents, kura klientu vidū ir arī Dāvis Bertāns, Dairis Bertāns, Jānis Strēlnieks un Anžejs Pasečņiks.

 +15 [+] [-]

, 2018-01-31 16:50, pirms 3 gadiem
Mans kaimiņš teica, ka tev būtu jāuzšauj pa to glumo snuķi. Priekā!

  +9 [+] [-]

, 2018-01-31 17:01, pirms 3 gadiem
SA bieži intervē cilvēkus, kuri saņem minimālo algu?

  +5 [+] [-]

, 2018-01-31 17:03, pirms 3 gadiem
Kā Tev iet, Bērziņ? rakstīja: SA bieži intervē cilvēkus, kuri saņem minimālo algu?
Arī labs jautājums, tādi klienti, bet alga minimālā...Kaut visi Latvijas iedzīvotāji varētu uzdzīvot ar minimālo, kā viņš.

  +5 [+] [-]

, 2018-01-31 17:06, pirms 3 gadiem
No vienas puses es tiešām nesapratu Lauva cepšanos par Kurucu, kurš tiešām atkopās no smagas traumas. Lauvas centieni man vairāk atgādināja aģentu karus, jo pats viņš arī diezgan pietuvināts darbā ar aģentiem.
Kalnītis ar nav nekāds enģelītis, labāk lai pastāsta, kā diktē noteikumus - kurš spēlēs un kurš nē.

  +6 [+] [-]

, 2018-01-31 17:09, pirms 3 gadiem
Divu aģentu cīņa pīļu dīķī! Abi grib naudu!

  +3 [+] [-]

, 2018-01-31 17:17, pirms 3 gadiem
Skudriniekss rakstīja: Divu aģentu cīņa pīļu dīķī! Abi grib naudu!
Es domāju, ka Lauvam nevajag tik daudz naudu (viņam jau ir diezgan naudas no citām lietām), kā varu, jo pašlaik Kalnītis ir augstākā pozīcijā LV kā Lauva, un vienīgais, kā panākt to, ir nogāžot Kalnīti no troņa

  +4 [+] [-]

, 2018-01-31 17:20, pirms 3 gadiem
Lauva tachu pietiesaja 600k no Kalnisha un Bertana. Shamie nemaxa, tapec cepiens.

  -2 [+] [-]

, 2018-01-31 17:27, pirms 3 gadiem
cobham rakstīja: Es domāju, ka Lauvam nevajag tik daudz naudu (viņam jau ir diezgan naudas no citām lietām), kā varu, jo pašlaik Kalnītis ir augstākā pozīcijā LV kā Lauva, un vienīgais, kā panākt to, ir nogāžot Kalnīti no troņa
Skatoties sociālos tīklus un to, ka viņš ir mecenāts Ventspils augstskolā, tad naudas jautājums viņam nesvarīgs ir....Domā par varu? Viņš jau it kā ir aģents, bet savu darbību neizvērš, vairāk jau viņš savas idejas un nolīgto treneru redzējumu kūrē caur vef skolu....Vienīgais, varbūt viņš vēlas lielāku rīcības brīvību jauniešu basketbolā grib?

  +2 [+] [-]

, 2018-01-31 17:48, pirms 3 gadiem
Kā Tev iet, Bērziņ? rakstīja: SA bieži intervē cilvēkus, kuri saņem minimālo algu?
Lasiju, ka viņa maksātnespēja draud izgāsties un būšot visi parādi pāri pa 100k jāatdod.

  +4 [+] [-]

, 2018-01-31 17:53, pirms 3 gadiem
Real Rebel rakstīja: Skatoties sociālos tīklus un to, ka viņš ir mecenāts Ventspils augstskolā, tad naudas jautājums viņam nesvarīgs ir....Domā par varu? Viņš jau it kā ir aģents, bet savu darbību neizvērš, vairāk jau viņš savas idejas un nolīgto treneru redzējumu kūrē caur vef skolu....Vienīgais, varbūt viņš vēlas lielāku rīcības brīvību jauniešu basketbolā grib?
Tas, ko es saprotu, Lauva mērķtiecīgi mēģina iekļūt LV basketa varas postenī, un nav jau nekas slikts, es uzskatu, ka viņš ir superīgs džeks, kurš daudz ļoti laba dara. Un šajā gadījumā es vairāk nostājot Lauvas pusē, jo pretēji Kalnītim, kuram vairāk interesē nauda un sava darbība, Lauvam atkal vairāk interesē valsts izlases intereses, un tas ir super. Vienkārši šajā gadījumā ļoti neveikli sanāk, ka viņš sevi mēģina pacelt augstāk saulītē noliekot otru, šajā gad Kalnīti.

  +1 [+] [-]

, 2018-01-31 18:00, pirms 3 gadiem
cobham rakstīja: Tas, ko es saprotu, Lauva mērķtiecīgi mēģina iekļūt LV basketa varas postenī, un nav jau nekas slikts, es uzskatu, ka viņš ir superīgs džeks, kurš daudz ļoti laba dara. Un šajā gadījumā es vairāk nostājot Lauvas pusē, jo pretēji Kalnītim, kuram vairāk interesē nauda un sava darbība, Lauvam atkal vairāk interesē valsts izlases intereses, un tas ir super. Vienkārši šajā gadījumā ļoti neveikli sanāk, ka viņš sevi mēģina pacelt augstāk saulītē noliekot otru, šajā gad Kalnīti.
Piekrītu, bet runāsim atklāti, kamēr būs Šneps, kurš realitātē vada LBS, tikmēr viņam tur netikt...Ātrāk pūcei aste uzziedēs.

  +9 [+] [-]

, 2018-01-31 19:32, pirms 3 gadiem
Lauvam neinteresē nauda ???!!! Čaļi, Jūs mani pārsteidzat! Viņu interesē TIKAI un vienīgi nauda, nekas cits! Viņš katru savu “noziedoto” centu pasvītroti izrāda sabiedrībai, lai visi domātu, kāds viņš mēmais mecenāts! Vai cilvēki, kuri ziedo labdarībai, tā izrādās? Vai cilvēks, kuram interesē LV basketbols tādā veidā to torpedētu, neizlaižot nevienu iespēju lai paņirgtu publiski par tā neveiksmēm un tā uzsvērtu savu klientu ( Mālmaņa u.c.) mikropanākumus... man patiešām žēl, ka šādi cilvēki tiek uzskatīti par basketbola expertiem un tādu individu muldēšanā ieklausās ne tikai s
neizglītoti skolnieki , vet arī cilvēki ar vidusskolas izglītību...

  +1 [+] [-]

, 2018-01-31 19:59, pirms 3 gadiem
nesaprotu diskusijas kurš labāks vai sliktāks ...

katram aģentam interesē TIKAI viņa klientu intereses, tas ir viņu bizness, nauda un dzīves pamats (un tas ir saprotams). loģiski, ka ir brīži, ka aģentu intereses sakrīt ar valsts interesēm, bet nevajag uz to uzķerties kā milzu patriotismu.
Lauva nevar pārdzīvot, ka kādreiz viņam nocēla klientus un pagaidām ir palicis bez NBA džekiem, izskatās ka ne jau naudas dēļ šeptējas, bet principa dēļ - viņam ir milzīgs ego. un kam ir milzīgs ego, tam ir tikai viens pareizais viedoklis - viņa.

un nejau kašķis tikai Kalnītis vs Lauva. intervijā ir arī sadaļa par jaunpienācēju Porziņģi un cik neētiski viņš jau paspējis rīkoties ..

  +2 [+] [-]

, 2018-01-31 21:04, pirms 3 gadiem
Nu šim keksam acīs patiešām mirgo tikai USD uguntiņas un nekas cits, tas jau ir iedzimts
Calvin rakstīja: Lauvam neinteresē nauda ???!!! Čaļi, Jūs mani pārsteidzat! Viņu interesē TIKAI un vienīgi nauda, nekas cits! Viņš katru savu “noziedoto” centu pasvītroti izrāda sabiedrībai, lai visi domātu, kāds viņš mēmais mecenāts! Vai cilvēki, kuri ziedo labdarībai, tā izrādās? Vai cilvēks, kuram interesē LV basketbols tādā veidā to torpedētu, neizlaižot nevienu iespēju lai paņirgtu publiski par tā neveiksmēm un tā uzsvērtu savu klientu ( Mālmaņa u.c.) mikropanākumus... man patiešām žēl, ka šādi cilvēki tiek uzskatīti par basketbola expertiem un tādu individu muldēšanā ieklausās ne tikai s
neizglītoti skolnieki , vet arī cilvēki ar vidusskolas izglītību...

  +1 [+] [-]

, 2018-01-31 22:50, pirms 3 gadiem
pediki tik tiesajas,,tu laikam ar

     [+] [-]

, 2018-02-01 00:52, pirms 3 gadiem
gircs rakstīja: pediki tik tiesajas,,tu laikam ar
īstie pacančiki ibalnikus sit rajonā?

     [+] [-]

, 2018-02-01 10:03, pirms 3 gadiem
Pat mani spēlētāji ir teikuši, lai eju un cīnos, taču man tam vienkārši nav laika," piebilst basketbola aģents, kura klientu vidū ir arī Dāvis Bertāns, Dairis Bertāns, Jānis Strēlnieks un Anžejs Pasečņiks.
Pēdējais arī bija traumēts, lai atteiktu Latvijas izlasei?

  -1 [+] [-]

, 2018-02-01 10:03, pirms 3 gadiem
Labdien ! Palasīju slavas komentārus par Lauvu. Varbūt kādam viņš ir labs ar kuru viņš bučojās, bet man viņš nav samaksājis nevienu kapeiku par 2 gadu darbu , nav uzskatījis par vajadzīgu pat aprunāties.Tā dara tikai pēdejie cūkas.Jauku dienu visiem !

     [+] [-]

, 2018-02-01 11:04, pirms 3 gadiem
ARNIS K. rakstīja: Labdien ! Palasīju slavas komentārus par Lauvu. Varbūt kādam viņš ir labs ar kuru viņš bučojās, bet man viņš nav samaksājis nevienu kapeiku par 2 gadu darbu , nav uzskatījis par vajadzīgu pat aprunāties.Tā dara tikai pēdejie cūkas.Jauku dienu visiem !
gan jau tas ir pierādāms! nav problēmu, sūdzi tiesā un bučojies ar kalnīti.