Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

Gaiļa mantojums Sunim: Sējēja pauze, Lipmana bungas, Višņeviča diēta

Jānis Freimanis

Gaiļa mantojums Sunim: Sējēja pauze, Lipmana bungas, Višņeviča diēta
Normunds Sējējs, Valdis Valters, Kirovs Lipmans, Jānis Domburs
Foto: Ekrānuzņēmums

Ugunīgā Gaiļa gads tūlīt, tūlīt beigsies un to nomainīs Dzeltenā Zemes Suņa gads. Tas ir īstais brīdis, lai atskatītos uz 2017. gadā piedzīvoto, un šoreiz to darīsim caur Sportacentrs.com videointerviju prizmu. Gada laikā uz lielajām sarunām esam aicinājuši vairākus desmitus sportistu, treneru, sporta funkcionāru un žurnālistu. Katram bijis kas interesants stāstāms vai rādāms, tādēļ piedāvājam izskriet cauri aizvadītajam gadam un atcerēties kaut daļu no šo interviju zīmīgākajiem citātiem vai brīžiem. Gan tos, kuri noderēs arī 2018. gadā, gan tos, kuri vienkārši liks pasmaidīt Vecā gada nogalē.

Gada sākumā intervijās izmēģinājām rubriku "Pirmā alga". Anete Jēkabsone-Žogota atcerējās pilnos ratus, iznākot no lielveikala Francijā, bet Žanis Peiners pastāstīja par viņam izteiktajiem draudiem, pelnot pirmo algu vēl tiesneša statusā.

Mēnesi vēlāk pēc Jāņa Matuļa jautājuma Rīgas "Dinamo" galvenajam trenerim un ģenerālmenedžerim Normundam Sējējam uzzinājām, ka pauzes meistaram Aleksandram Kerčam uzradies nopietns konkurents. Tikmēr pārlasot "indīgos komentārus", Latvijas labākā biatloniste Baiba Bendika atzinās, ka viņai neesot tendence šaut pa dzīvniekiem, tādēļ medībās Baiba nebūtu liels palīgs.

Basketboliste Liene Priede pavasarī atcerējās kādu leģendārā trenera Armanda Krauliņa uzmundrinājumu, kas licis pasmaidīt un ļāvis saņemties, bet viņas kolēģis Dāvis Rozītis pastāstīja par savu pieredzi modeļu biznesā un ugly aloha shirts.

Pasaules hokeja čempionāta laikā raidījumā "Hokeja diēta" savā pieredzē ar komentāru lasīšanu dalījās Mārtiņš Karsums, bijušais hokeja saimniecības vadītājs Kirovs Lipmans sita bungas, bet žurnālists Armands Puče norādīja uz Boba Hārtlija spēju domāt plašāk par vietējiem treneriem.

Savā pieredzē par algas izmaksāšanu Francijā dalījās nu jau karjeru beigušais basketbolists Akselis Vairogs, bet šī gada atklājums dāmu basketbolā Kitija Laksa atcerējās sava tēva, Jāņa Laksas āķa metienu.

Cilvēks, kuram allaž ir viedoklis par visu, Valdis Valters sūkstījās par moderno tehnoloģiju neizmantošanu futbolā, bet gada labākais basketbola treneris Mārtiņš Zībarts novērtēja Lienes Priedes humora izjūtu, apspēlējot paša pausto citātu.

Par taekvondo interesi vairoja Ineses Tarvidas bronzas medaļa pasaules čempionātā un viņas atzinums, ka šis cīņas sporta veids ir piemērots tieši meitenēm.

Vasaras vidū par karjeras beigšanu izlasē pēc Eiropas čempionāta finālturnīra paziņoja Kristaps Janičenoks, bet cits basketbolists Artjoms Butjankovs atcerējās savu pāreju no sporta dejām uz groza bumbu.

Latvijas futbola zelta paaudzes pārstāvis Andrejs Štolcers norādīja, ka valstsvienības līdzjutējiem atliek tikai bruņoties ar pacietību.

Skandalozais režisors Regnārs Vaivars pirms Eiropas basketbola čempionāta raidījumā "Aiz sānu līnijas" atklāja, kas ir viņa mīļākais agrāko laiku VEF komandas spēlētājs, bet pēc finālturnīra Stambulā LBS ģenerālsekretārs Edgars Šneps pastāstīja, ka vēlmi vadīt Latvijas izlasi šogad izrādījis arī kāds treneris ar NBA čempiona gredzenu.

Rudenī eSporta entuziasts Jānis Dzērve atklāja, ka vadošie eSporta spēlētāji pelna vairāk nekā vienīgais latvietis NHL Zemgus Girgensons, bet ilggadējais basketbola treneris Pēteris Višņevičs darīja zināmu savu ilglaicības noslēpumu, kas slēpjas īpatnējā diētā.

LHF prezidents Aigars Kalvītis izcēlās ar diplomātisku atbildi, salīdzinot hokeja un basketbola popularitāti Latvijā, bet futbola tiesnesis Andris Treimanis pastāstīja, ko domā par saņemtajiem draudiem un futbola fanu izveidoto viltus profilu feisbukā.

Žurnālists Jānis Domburs norādīja uz valdības pārstāvju minimālo interesi par sportu, bet gada pēdējā intervijā par nozagtajiem mirkļiem trāpīgi izteicās bobsleja izlases treneris Sandis Prūsis.

Kura ir tava mīļākā epizode 2017. gada intervijās?

  • 9

  • 15

  • 13

  • 13

  • 4

  • 11

  • 4

  • 57

  • 53

  • 13


     [+] [-]

, 2017-12-30 18:32, pirms gada
Laimīgu 2018.gadu Kiram , un visam Imperions stafam !!!!

     [+] [-]

, 2017-12-30 20:56, pirms gada
Sejeja menopauze !!!

     [+] [-]

, 2017-12-30 21:16, pirms gada
100% jāpiekrīt Prūsim!