Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

Austrālija atsakās šovasar sūtīt sportistus uz Tokiju

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Austrālija atsakās šovasar sūtīt sportistus uz Tokiju
AOC izpilddirektors Mets Kerols. Foto: AOC

Austrālijas Olimpiskā komiteja (AOC) pirmdien, 23. martā, paziņoja, ka austrāliešu sportistiem jāgatavojas Tokijas spēļu norisei 2021. gada vasarā. Paziņojums sekoja pēc SOK vēstījuma par iespējamu spēļu pārcelšanu uz vēlāku laiku.

AOC valde pirmdienas rītā tikās telekonferencē, vienprātīgi nolemjot, ka pašreizējos apstākļos mājās un ārzemēs nav iespējams sapulcēt Austrālijas komandu. Komiteja uzskata, ka pašreizējā prioritāte ir sportistu un viņu ģimenes locekļu veselība.

Organizācijas izpilddirektors Mets Kerols (Matt Carroll) teica, ka sportistiem bija nepieciešama skaidrība – viņi vēlējās pieņemt pareizo lēmumu sev, ģimenēm un pasaules sabiedrībai. “Mums ir ārzemēs bāzēti sportisti, kā arī komandas, kuras trenējas Austrālijā. Pašreizējie ceļošanas un pārējie ierobežojumi padara situāciju nepieņemamu.”

“Starptautiskā Olimpiskā komiteja liek sportistu veselību pirmajā vietā, pārliecinot, ka rīkojas sporta interesēs. Šis lēmums atspoguļo šos principus,” turpināja Kerols. “Esam pozīcijā, kurā varam plānot ar lielāku skaidrību. Vēlos pateikties AOC sportistu komisijas vadītājam Stīvam Hūkeram par viņa ieguldījumu diskusijās, pārstāvot mūsu sportistu uzskatus.”

Austrālijas delegācijas vadītājs Īens Čestermens (Ian Chesterman) teica, ka pagājušajā nedēļā saņēmis atsauksmes no vairāk nekā 25 sporta veidu pārstāvjiem. “Skaidrs, ka spēles jūlijā nevar notikt. Mūsu sportistu pozitīvā attieksme treniņos ir brīnišķīga, bet stress un neskaidrība sagādā ārkārtīgi lielus izaicinājumus.”

Kanāda pirmā paziņoja, ka šovasar nesūtīs sportistus uz Tokiju.

Izmantotie resursi:
https://www.olympics.com.au/news/
https://www.smh.com.au/sport/austra...

     [+] [-]

, 2020-03-23 14:56, pirms nedēļas
Hey Hey, Blinky Bill!

  +1 [+] [-]

, 2020-03-23 16:18, pirms nedēļas
Austrāļi vienmēr bijuši dīvaiņi. Futbolu viņi spēlē Āzijas zonā, dzied Eirovīzijā, tagad viņi nevar sagatavot sportistus Olimpiādei. Visiem taču apstākļi vienādi.

     [+] [-]

, 2020-03-23 19:52, pirms nedēļas
Laiks ir daudz! Intensīvi strādājot un trenējoties ar mēnesi ir gana, ja esi profesionālis.. Kā saka, metienu nevar nodzert..