Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

Latvijas 3x3 basketbolisti ar diviem zaudējumiem sāk Pludmales spēles

Ints Megnis
Ints Megnis

Latvijas 3x3 basketbolisti ar diviem zaudējumiem sāk Pludmales spēles
Latvijas delegācija pirms došanās uz Pludmales spēlēm. Foto: olimpiade.lv

Latvijas 3x3 basketbola komanda ar Kārli Dagu-Krūmiņu, Robertu Bērzi, Lauri Bērziņu un Aivi Lēmani sastāvā svētdien ar diviem zaudējumiem Dohā sāka vēsturē pirmo Pludmales spēļu turnīru.

Sacensību ievadā latvieši ar 9:21 kapitulēja Brazīliju, rezultatīvākajam ar četriem punktiem esot Bērziņam, savukārt pāris stundu vēlāk ar 15:21 tika ciesta neveiksme pret Krieviju, šoreiz Bērziņam sametot sešus punktus.

Grupu turnīra noslēgumā otrdien Latvijai pretim stāsies Uganda, bet cerības uz dalību izslēgšanas turnīrā jau ir zudušas.

Tāpat svētdien Latvija jau pēc pirmā mača izstājās arī pludmales tenisa sacensībās, Maksimilianam Niklasam Andersonam un Ņikitam Ribakovam astotdaļfinālā ar 4-6, 2-6 piekāpjoties brazīliešiem Andrē Baranam un Vinisiusam Fontam. Līdz ar to Latvijas sportisti dalību turnīrā noslēdza ar dalītu devīto vietu.

Nacionālo olimpisko komiteju (ANOC) rīkotās I Pasaules pludmales spēles norisināsies no 12. līdz 16. oktobrim Kataras galvaspilsētā Dohā. 1300 atlētu no 97 pasaules valstīm cīnīsies par 350 medaļu komplektiem 13 sporta veidu 14 disciplīnās. Pasaules pludmales spēļu sacensību programmā iekļauti sporta veidi, kuri norisinās pludmalē un uz ūdens – pludmales cīņa, pludmales teniss, pludmales futbols, pludmales handbols, pludmales volejbols (4 pret 4), 3x3 basketbols, atklātā ūdens peldēšana (5km), karatē (individuālā kata), skeitbords, lēkšana ar ūdensslēpēm, veikbords un citi.