Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

Brāļi Antropi apvienojas uzvarai “Ghetto Basket” Grīziņkalnā

Brāļi Antropi apvienojas uzvarai “Ghetto Basket” Grīziņkalnā
7. jūnija "Ghetto Basket" čempionvienība "Raseliņš" (no kreisās): Gints Antrops, Roberts Pāže, Jānis Antrops, Mārtiņš Šteinbergs
Publicitātes foto

“Ghetto Basket” desmitās sezonas piektajā turnīrā Rīgā, Grīziņkalnā par Pro grupas čempioniem kļuva “Raseliņš” – brāļi Jānis un Gints Antrops kopā ar Mārtiņu Šteinbergu un Robertu Pāži. “Raseliņš” ieguva tiesības piedalīties “Ghetto Basket” “Quest” finālā 23. augustā Grīziņkalnā. Kopumā 7. jūnija turnīrā startēja 132 komandas.

Latvijas Basketbola līgas aizvadītās sezonas ceturtās labākās komandas BK “Ogre” basketbolisti Jānis un Gints Antropi apvienojas spēkus ar LBL2 čempionvienības BK “Ķekava/Optibet” pārstāvjiem Mārtiņu Šteinbergu un Robertu Pāži. Lai arī apakšgrupu turnīrā “Raseliņš piedzīvoja vienu zaudējumu trijās spēlēs, turpmāk kvartets bija nepārspējams. “Raseliņš” finālā ar 15:7 pārspēja Pro grupas lielākā pārsteiguma autorus “Shoot your shoot” – Aleksi Ābolu, Edgaru Kaufmani, Miku Antomu un Elvi Brokānu. Trešo vietu ieguva “Kraslava Basketbola”.

Pro grupas turnīrā piedalījās arī trīs citu valstu komandas. Lietuvas “AEKK” un Igaunijas “Mulgid” piedzīvoja zaudējumu ceturtdaļfinālā, bet Lietuvas “JUZ” netika tālāk par astotdaļfinālu.

Amatieru grupā 44 komandu konkurencē pirmo reizi par uzvarētājiem kļuva Ventspils “Tavernas” 3x3 basketbolisti, kuri pa ceļam uz pirmo vietu pusfinālā pārspēja arī trīskārtējos čempionus Salaspils “Bauerfeind”. Sieviešu grupā ceturto reizi Grīziņakalnā triumfēja “Veterānes”, komandas dalībnieci Ievu Vītolu iepriecinot dzimšanas dienā.

U16 grupā zēniem uzvarēja “Rookies”, U16 grupā meitenēm – “Smux Čurbāns”, U14 grupā – “Armands”, U12 grupā – “Daugavas vilki”.

“Ghetto Basket” vasaras nākamais turnīrs notiks ceturtdien, 14. jūnijā Grīziņkalnā.

7. jūnija “Ghetto Basket” laureāti:

Pro (2001. g. dz. un vecāki)

1. “Raseliņš” (Roberts Pāže, Mārtiņš Šteinbergs, Jānis Antrops, Gints Antrops);
2. “Shoot your shot” (Aleksis Ābols, Edgars Kaufmanis, Miks Antoms, Elvis Brokāns);
3. “Kraslava Basketbola” (Edgars Gribs, Aivars Stikuts, Arnis Bebrišs, Artūrs Suhanovs).

Amatieri (2001. g. dz. un vecāki)

1. “Taverna” (Edijs Veinbergs, Gvido Zaļmežs, Intars Jansons, Kristaps Pugačs);
2. “Vāze” (Aleksandrs Ganža, Kristers Ainārs Tomass, Ralfs Gržibovskis, Valdis Miķelsons);
3. “Bauerfeind” (Jānis Ābols, Mārtiņš Ivanovs, Mikus Jačmenkins, Uģis Kasparāns).

Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)

1. “Veterānes” (Dina Rozenberga, Ieva Veinberga, Ieva Vītola, Liene Stalidzāne);
2. “Filter” (Anna Belousova, Laine Karlsone, Marta Milta, Rendija Misus);
3. “Ghetto Lēdijas” (Alise Bruzinska, Ieva Jundase, Kitija Štolce, Marita Puļļa).

U16 grupa (2002. g. dz. un jaunāki)

1. “Rookies” (Dāvis Denafs, Kristaps Vanags, Rauls Buls, Toms Liepiņš);
2. “Pobeda” (Aleks Grīnbergs, Kārlis Ziemelis, Rihards Ozoliņš, Roberts Neimanis);
3. “Mīnus 2” (Indriķis Dāvis Jansons, Jēkabs Toniņš, Kārlis Ozoliņš, Kārlis Podāns).

U16 meitenes (2002. g. dz. un jaunākas)

1. “Smux čurbāns” (Elīna Cīrule, Emīlija Brežinska, Katrīna Karele, Paula Erbsa);
2. “Uļenie burlaki” (Agate Ozoliņa, Katrīna Raina Kalniņa, Patrīcija Zunde, Samanta Gabranova);
3. “Skrr” (Anda Liepa, Justīne Zajaca, Patrīcija Socka).

U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)

1. “Armands” (Jānis Burķītis, Jānis Armands Fricsons, Marko Toniņš, Niks Zemītis);
2. “Rīgas minkas” (Adrians Visockis-Rubenis, Artūrs Legzdiņš, Edžus Brežinskis, Juris Filips Vītols);
3. “Nokia” (Artūrs Pužulis, Marks Kaņeps, Rodrigo Kudrenko, Viesturs Petrāns).

U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)

1. “Daugavas vilki” (Artūrs Jānis Lazdiņš, Kristers Skrinda, Mārtiņš Aleksandrs Feldmanis, Pauls Katlaps);
2. “Rīdzenes zvēri” (Matīss Kristers Ronis, Rihards Ivanovs, Teodors Liepnieks, Tomss Viļķins);
3. “Ķieģeļi” (Mārtiņš Piternieks, Nils Briška, Rihards Fortiņš, Uldis Vorons).

Tev jābūt autorizētam,