Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

3. un 4. jūlijā iespēja piedalīties "Sapņu komanda 1935" filmēšanā

Kristaps Driķis

Vēl divas dienas, 3. un 4. jūlijā, Rīgas Sporta manēžā turpināsies jaunās spēlfilmas „Sapņu komanda 1935” (rež. Aigars Grauba) masu skatu filmēšana.

Aicinām visus, kas vēlas būt klāt, kad tiek filmētas vēsturiskās Latvijas komandas spēles Pirmajās Eiropas basketbola meistarsacīkstēs, uz Sporta manēžu. Filmēšanas dienās vairs nav nepieciešams reģistrēties kā masu skatu dalībniekam filmas lapās interneta portālos, ir tikai ļoti jāgrib nākt filmēties un izbaudīt 30. gadu gaisotni.

Gaidīsim jūs abas dienas jau rīta pusē, no pulksten 9 līdz 11. Neaizmirstiet izraudzīties 30. gadu modei atbilstošu apģērbu, ja tiešām šķiet, ka jūsu garderobē šāda tērpa nav, izvēlieties vienkāršu ģērbu neitrālās vai pasteļkrāsās. Vīriešus aicinām tērpties kreklos ar garām piedukrnēm un uzvalka biksēs, sievietēm vislabāk izraudzīties vienkārša piegriezuma kleitu vai svārkus un blūzi. Nekādā gadījumā nevelciet džinsus un t-kreklu! Pēc ierašanās notiks kadru kārtošana, filmēšana varētu sākties ap pulksten 12. Pusdienās visus, kas nākuši mums talkā veidot filmu, cienāsim ar sātīgu zupu.

Paldies visiem, kas jau šodien šajā saulainajā un karstajā laikā izvēlējās par labu topošajam latviešu kino un bija klāt, kad tika iemūžināta Latvijas komandas izšķirošā cīņa ar Spāniju. Ceram, ka darbs filmēšanas laukumā jūs nav nogurdinājis un visi tiksimies arī pārējās filmēšanas dienās. Svētdien filmēs Latvijas un Šveices spēli, kad atbalstītāju klātbūtne ir jo īpaši nepieciešama, jo Latvija spēlēs ar meistarsacīkšu saimniekiem. Savukārt pirmdien aicinām būt lieciniekiem Latvijas spēlei ar Ungārijas vienību, Latvijas pirmajai spēlei vēsturiskajās meistarsacīkstēs.

  +5 [+] [-]

, 2011-07-02 21:26, pirms 9 gadiem
wopaaa varbut mani holivuda pamanis

  +1 [+] [-]

, 2011-07-02 23:22, pirms 9 gadiem
pamanīs, pamanīs! šodien bija reāli labi!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2011-07-02 23:52, pirms 9 gadiem
Un cik maksa dienā?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja