Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:275, Did:0, useCase: 0

Daiļslidotāja Lāce gūst 22. vietu ISU junioru "Grand Prix" posmā

Ints Megnis
Ints Megnis

Daiļslidotāja Lāce gūst 22. vietu ISU junioru "Grand Prix" posmā
Anete Lāce. Foto: Aldis Lācis

Jaunā daiļslidošanas sezona aizvadītajā nedēļas nogalē Francijā sākās ar Starptautiskās Slidošanas asociācijas (ISU) junioru "Grand Prix" pirmo posmu, kurā 22. vietu meiteņu konkurencē izcīnīja latviete Anete Lāce.

Lāce vispirms īsajā programmā sasniedza 50,20 punktus, kas tobrīd deva četrpadsmito vietu. Tomēr izvēles programmā 74,46 punktu lika samierināties vien ar 25. vietu un summā Latvijas sportiste ar 124,66 punktiem atkāpās uz 23. pozīciju.

Visi trīs bija jauni Lāces personīgie rekordi.

Šajā sezonā ISU junioru "Grand Prix" seriālā notiks septiņi etapi, kā arī decembrī plānotais finālposms. Katrs sportists var piedalīties ne vairāk kā divos posmos, bet fināletapam kvalificēsies seši labākie dalībnieki katrā disciplīnā. Balstoties uz pagājušā gada pasaules junioru čempionāta rezultātiem, Latvija var piedalīties ar vienu dalībnieci trijos posmos meiteņu konkurencē, bet pārējās disciplīnās iespējams startēt vien divos etapos. Tiesa, vairāk dalībniekus drīkst pieteikt posmā savās mājās.

ISU junioru "Grand Prix" seriāla trešais etaps no 5. līdz 7. septembrim risināsies "Volvo" ledus hallē Rīgā. Tajās plānojuši piedalīsies 100 sportisti no 37 valstīm. Pēc jūlija beigušās notikušā kontrolstarta kļuva zināms, ka Latviju Rīgas posmā pārstāvēs Lāce, Arina Somova, Anastasija Konga, kā arī Kims Georgs Pavlovs. Savukārt septembra otrajā pusē gaidāmajā Gdaņskas etapā piedalīsies Marija Boļševa.