Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Klēbu, Frencels un Eizenbihlers komandu sacensībās gūst otros zeltus PČ

Ints Megnis
Ints Megnis

Klēbu, Frencels un Eizenbihlers komandu sacensībās gūst otros zeltus PČ
Norvēģijas slēpotāji Ēmils Īvešens un Juhanness Hesflots Klēbu priecājas par zeltu pasaules čempionāta komandu sprintā. Foto: Kalle Parkkinen/Newspix24/SIPA/Scanpix

Norvēģu slēpošanas zvaigzne Juhanness Hesflots Klēbu, spēcīgais Vācijas ziemeļu divcīņas sportists Eriks Frencels un viņa tautietis, tramplīnlēcējs Markuss Eizenbihlers svētdien komandu sacensībās tika pie otrajām zelta medaļām pasaules čempionātā, kas risinās Austrijā.

Distanču slēpošanā svētdien Zēfeldē tika aizvadītas komandu sprinta sacensības. Vīriem 6x1,6 kilometru distancē bija ļoti sīva cīņa, tomēr noslēdzošajā kāpumā Klēbu veica izšķirošo atrāvienu, apsteidzot Krieviju un Itāliju Kopā ar Klēbu pie zelta tika Ēmils Īvešens.

Pirms diviem gadiem Īvešens pēdējā posmā sadūrās ar somu Īvo Niskanenu un norvēģi toreiz palika bez zelta. "Protams, šī ir mūsu atbilde un tas ir ļoti īpaši," iepriekšējo pasaules čempionātu atcerējās Klēbu.

"Man šis ir atvieglojums. Lahti bija smagi, bet šodien jūtos labi. Centos būt priekšā un dot Juhanness labu pozīciju pēdējā posma startā. Viņš bija tiešām spēcīgs. Šī bija ideāla diena," izteicās Īvešens.

Pirms tam ceturtdien Klēbu uzvarēja arī individuālajā sprintā. Viņš iet Phjončhanas olimpisko spēļu grafikā, kad tika pie trim zeltiem, trešo spožo medaļu pievienojot parastajā stafetē.

Svētdienas startā Krievija finišā piekāpās par 1,88 sekundēm, kaut pēdējā posma maiņā Gļebs Retivihs un Aleksandrs Boļšunovs gandrīz apkrita. Boļšunovs kārtējo reizi netika pie zelta - viņš tagad pasaules čempionātos un olimpiskajās spēlēs kopā guvis piecus sudrabus un vienu bronzu.

Šajā pasaules čempionātā Norvēģija sešās distanču slēpošanas distancēs ieguvusi piecas zelta medaļas. Tās pirmā sakāve arī atnāca svētdien, kad dāmām 6x1,4 kilometru distancē tā samierinājās ar bronzu, paliekot aiz Zviedrijas un Slovēnijas. Stīna Nilsone revanšējās par piekāpšanos norvēģietei Maikenei Kaspešenai Fallai individuālajā sprintā un tika pie zelta kopā ar komandas biedreni Maju Dālkvistu.

Arī šeit finālā notika trīs komandu cīņa, zviedrietēm par nieka 0,37 sekundēm apsteidzot pārsteidzošās slovēnietes ar Katju Višnaru un Annamariju Lampiču sastāvā. Tikmēr Norvēģijas sastāvā slēpoja Falla un Ingvilda Flugstada Ēstberga.

"Kad Maja šķērsoja finiša līniju pirmā, bija eiforija," teica Nilsone. "Zināju, ka sprintā var notikt jebkas, bet biju pārliecināta, ka Maja to var izdarīt."

"Norvēģijā visi grib tikai zelta medaļas, tomēr pasaules čempionātā to paveikt ir tiešām grūti. Mēs esam ļoti apmierinātas ar bronzas medaļu, jo konkurentes bija ļoti spēcīgas," uzsvēra Ēstberga.

Ziemeļu divcīņas komandu sacensībās bez pārsteigumiem labākie bija vācieši Frencels un Fabians Rīzle, finišā par 8,2 sekundēm apsteidzot šīs sezonas Pasaules kausa ieguvēju Jārlu Magnusu Rīberu un viņa norvēģu tautieti Janu Šmidu. Savukārt trešie mājas publikas priekšā bija austrieši Francs Jozefs Rērls un Bernhards Grubers.

Vācieši bija labākie sacensībās no lielā tramplīna un 10x1,5 kilometru slēpošanas distances vidū sasniedza jau 30 sekunžu pārsvaru pār tuvākajiem konkurentiem. Turpinājumā konkurenti tuvojās, bet izdevās noturēt vadību.

"Esmu laimīgs, ka viss rit tik labi," pauda Frencels.

Vācija bija labākā arī tramplīnlēkšanas komandu sacensībās, tās sastāvā esot Karlam Geigeram, Rihardam Freitagam, Stefanam Leihem un Eizenbihleram. Uzvarētāji savāca 987,5 punktus.

Šeit otrie ar 930,9 punktiem bija mājinieki austrieši, bet bronzu ar 920,2 punktiem izcīnīja Japāna.

Izmantotie resursi:
Second worlds golds for Norway's Klaebo,...

  -1 [+] [-]

, 2019-02-24 23:01, pirms gada
Aizenbihlers, ja izcīnīs zeltu individuālajās sacensībās uz normālā tramplīna, tad kļūs par pirmo tramplīnlēcēju PČ vēsturē, kurš izcīnījis zelta medaļas visās iespējamajās disciplīnās PČ kopš jaukto komandu sacensību ieviešanas 2013.g. Aizenbihleram jau ir zelts PČ gan uz lielā tramplīna, gan komandu sacensībās, gan jauktajās komandu sacensībās. Norvēģijai 5 no 6 zeltiem slēpošanā, vāciešiem 2 no 2 zeltiem gan tramplīnlēkšanā, gan ziemeļu divcīņā.

P.S. Nožēlojami, ka SC netaisa rakstus katru dienu par šo PČ.

  +1 [+] [-]

, 2019-02-24 23:06, pirms gada
Starp citu, somi komandu sprintā pēdējā līkumā krīt jau otro PČ pēc kārtas.

     [+] [-]

, 2019-02-24 23:08, pirms gada
kasagrande rakstīja: Starp citu, somi komandu sprintā pēdējā līkumā krīt jau otro PČ pēc kārtas.
Itālija ir Tavi favorīti distanču slēpošanā, es nekļūdos? Tad varu apsveikt ar 2 medaļām šajā PČ.

  +1 [+] [-]

, 2019-02-25 00:00, pirms gada
Aizraujošas sacensības distancu slēpošanas komandu sprintā. Liels prieks par Nilsoni un Dālkvistu. Ziemeļu divcīņā jau uzreiz varēja paredzēt Vācijas uzvaru. Arī uz tramplīna šaubas par Vācijas uzvaru neradās ne mirkli. Gandarījums par Japānas izcīnīto bronzu.

  +1 [+] [-]

, 2019-02-25 00:04, pirms gada
M.R.L. rakstīja: Aizraujošas sacensības distancu slēpošanas komandu sprintā. Liels prieks par Nilsoni un Dālkvistu. Ziemeļu divcīņā jau uzreiz varēja paredzēt Vācijas uzvaru. Arī uz tramplīna šaubas par Vācijas uzvaru neradās ne mirkli. Gandarījums par Japānas izcīnīto bronzu.
Man arī japāņi ir vieni no favorītiem gan tramplīnlēkšanā, gan ziemeļu divcīņā. Žēl tikai, ka ziemeļu divcīņas komandu sacensībās japāņiem praktiski ir nereāli izcīnīt medaļas...

     [+] [-]

, 2019-02-25 07:39, pirms gada
H.E.N.R.Y. rakstīja: Itālija ir Tavi favorīti distanču slēpošanā, es nekļūdos? Tad varu apsveikt ar 2 medaļām šajā PČ.
Nav neviena zelta Gribētos arī stafetē kādu augstu vietu.

  -2 [+] [-]

, 2019-02-25 07:54, pirms gada
H.E.N.R.Y. rakstīja: Aizenbihlers, ja izcīnīs zeltu individuālajās sacensībās uz normālā tramplīna, tad kļūs par pirmo tramplīnlēcēju PČ vēsturē, kurš izcīnījis zelta medaļas visās iespējamajās disciplīnās PČ kopš jaukto komandu sacensību ieviešanas 2013.g. Aizenbihleram jau ir zelts PČ gan uz lielā tramplīna, gan komandu sacensībās, gan jauktajās komandu sacensībās. Norvēģijai 5 no 6 zeltiem slēpošanā, vāciešiem 2 no 2 zeltiem gan tramplīnlēkšanā, gan ziemeļu divcīņā.

P.S. Nožēlojami, ka SC netaisa rakstus katru dienu par šo PČ.
Liek aizdomāties tas, ka Aizenbihlers savos 115 Pasaules kausu startos tā arī nav spējis izcīnīt nevienu uzvaru.
Nenoliedzu, ne PČ, ne OS uzvaru un medaļu nozīmi, bet tomēr uzskatu, ka PK uzvara ir galvenais un objektīvais rādītājs sportistu varējumā.

     [+] [-]

, 2019-02-25 08:53, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Liek aizdomāties tas, ka Aizenbihlers savos 115 Pasaules kausu startos tā arī nav spējis izcīnīt nevienu uzvaru.
Nenoliedzu, ne PČ, ne OS uzvaru un medaļu nozīmi, bet tomēr uzskatu, ka PK uzvara ir galvenais un objektīvais rādītājs sportistu varējumā.
Atslēgas vārds "objektīvais", bet kopējā uztverē tu nevari izmainīt OS un PČ medaļu pārākumu...

     [+] [-]

, 2019-02-25 09:11, pirms gada
dobrecovs rakstīja: Atslēgas vārds "objektīvais", bet kopējā uztverē tu nevari izmainīt OS un PČ medaļu pārākumu...
Nē, tas ir nenoliedzami, ka šīs medaļas skaitās pārākas.
Tomēr, tomēr! Jau pērn OS vairāki treneri (neatceros tieši kuri, bet atceros, ka tie bija vāciešu treneri) runāja par vienas sacensības nejaušības faktoriem.

  +1 [+] [-]

, 2019-02-25 09:15, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Nē, tas ir nenoliedzami, ka šīs medaļas skaitās pārākas.
Tomēr, tomēr! Jau pērn OS vairāki treneri (neatceros tieši kuri, bet atceros, ka tie bija vāciešu treneri) runāja par vienas sacensības nejaušības faktoriem.
Izcili sportisti uzvar gan PK, gan OS, gan PČ...gan ilgtermiņā, gan īstermiņā! jauši un nejauši! visos veidos. Ja kāds kaut ko nevar vinnēt, nu tad viņš nav izcils, tikai labs, kaut ko paņēmis, kaut ko nepaņemis!

     [+] [-]

, 2019-02-25 09:35, pirms gada
zaipis rakstīja: Izcili sportisti uzvar gan PK, gan OS, gan PČ...gan ilgtermiņā, gan īstermiņā! jauši un nejauši! visos veidos. Ja kāds kaut ko nevar vinnēt, nu tad viņš nav izcils, tikai labs, kaut ko paņēmis, kaut ko nepaņemis!
rene OS gan nav objektivitātes rādītājs....ja jaunā trasē notiek, tad tomēr būtu tās mājinieku priekšrocības jāatceļ....

  -1 [+] [-]

, 2019-02-25 09:42, pirms gada
ice F-1 rakstīja: rene OS gan nav objektivitātes rādītājs....ja jaunā trasē notiek, tad tomēr būtu tās mājinieku priekšrocības jāatceļ....
rene nav sporta veids. renei jābūt līdzīgam statusam kā F1, motošosejas, rallijs, motokrosi, kur sacenšanas tehnika, ko stūrē cilvēks...

     [+] [-]

, 2019-02-25 10:00, pirms gada
zaipis rakstīja: Izcili sportisti uzvar gan PK, gan OS, gan PČ...gan ilgtermiņā, gan īstermiņā! jauši un nejauši! visos veidos. Ja kāds kaut ko nevar vinnēt, nu tad viņš nav izcils, tikai labs, kaut ko paņēmis, kaut ko nepaņemis!
Tas nav tik viennozīmīgi, jo tādas tramplīnlēkšanas leģendas kā Mališs, Šlīrencauers un Ahonens nekad neizcīnīja OS zelta medaļas, bet izcīnīja vairākus PK kausus un PČ titulus.

     [+] [-]

, 2019-02-25 10:03, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Tas nav tik viennozīmīgi, jo tādas tramplīnlēkšanas leģendas kā Mališs, Šlīrencauers un Ahonens nekad neizcīnīja OS zelta medaļas, bet izcīnīja vairākus PK kausus un PČ titulus.
Tu šajā čempī skaties tikai tramplīnu? Nezini, vai poļi plāno piedalīties jauktajās komandu sacensībās? Es skatīšos arī visus sieviešu tramplīna startus šajā PČ.

     [+] [-]

, 2019-02-25 10:05, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Tas nav tik viennozīmīgi, jo tādas tramplīnlēkšanas leģendas kā Mališs, Šlīrencauers un Ahonens nekad neizcīnīja OS zelta medaļas, bet izcīnīja vairākus PK kausus un PČ titulus.
Un vai kāds uzdrošināsies šos sportistus saukt tikai par labiem, nevis leģendāriem?

  +1 [+] [-]

, 2019-02-25 10:59, pirms gada
H.E.N.R.Y. rakstīja: Tu šajā čempī skaties tikai tramplīnu? Nezini, vai poļi plāno piedalīties jauktajās komandu sacensībās? Es skatīšos arī visus sieviešu tramplīna startus šajā PČ.
Tā mazliet paskatos visu, bet pamatā tramplīnlēkšanu.
Jā, poļi piedalīsies ar MIX. Startēs Stohs, Kubackis, Kinga un Karpiela.
Es arī paskatīšos sieviešu startus.

     [+] [-]

, 2019-02-25 10:59, pirms gada
H.E.N.R.Y. rakstīja: Un vai kāds uzdrošināsies šos sportistus saukt tikai par labiem, nevis leģendāriem?
Protams, ka nē! Viņi ir un būs leģendas.

  +1 [+] [-]

, 2019-02-25 11:31, pirms gada
H.E.N.R.Y. rakstīja: Aizenbihlers ....
P.S. Nožēlojami, ka SC netaisa rakstus katru dienu par šo PČ.
Vācieši baigi piešāvuši tramplīnu. Pa lielam, diezgan prognozēti, Krafts gan varēja vairāk ko iespēt savās mājās. Kobi tomēr cits mērķis un pārējie tādi nekādi.
Jauktajās DE tāpat favorīts, milzīgs.

Pagājis jau mēnesis, kopš ziņas, kad Šusters pametīs Vācijas komandu. Uzreiz klīda baumas, ka Horngahers būs pēctecis. Žurnālisti viņu spīdzināja, viņš no sākuma teica nē, vēlāk - ne jā ne nē. Izmaiņas būs - tas ir skaidrs. Populāra ziemas sporta disciplīna, SC ne vārda.

Tas, ka Frencels spēlēs uz PČ šogad, arī bija nojaušams. Viss panākums tramplīnā, kur šoreiz priekšā, visu sezonu tomēr spēlēts iedzenot.
Norvēģi spēlēja sudraba taktiku kopš pirmās sekundes, domāju, ka palaida zeltu.

Pārējais pa lielam bez sensācijām.

     [+] [-]

, 2019-02-25 11:52, pirms gada
nicks rakstīja: . Populāra ziemas sporta disciplīna, SC ne vārda.
vispirms būtu jāparūpējas par daudziem citiem sporta veidiem,kuri Latvijā ir aktuālāki, bet portāli tiem nepievērš pietiekamu uzmanību...

nu tas ir greizi, ja par tādu regbiju, tramplīnlēkšanu vai Am. futbolu beigās sanāk vairāk info nekā par v-atlētiku, reni ,bīču vai riteņbraukšanu

     [+] [-]

, 2019-02-25 12:16, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Tā mazliet paskatos visu, bet pamatā tramplīnlēkšanu.
Jā, poļi piedalīsies ar MIX. Startēs Stohs, Kubackis, Kinga un Karpiela.
Es arī paskatīšos sieviešu startus.
Bet nu poļiem tur medaļas tāpat nespīd. Jāpārbauda, vai poļi pirms tam mikstā PČ ir kādreiz piedalījušies. Ja atmiņa neviļ, Lahti viņi nestartēja.

  +1 [+] [-]

, 2019-02-25 12:16, pirms gada
ice F-1 rakstīja: vispirms būtu jāparūpējas par daudziem citiem sporta veidiem,kuri Latvijā ir aktuālāki, bet portāli tiem nepievērš pietiekamu uzmanību...

nu tas ir greizi, ja par tādu regbiju, tramplīnlēkšanu vai Am. futbolu beigās sanāk vairāk info nekā par v-atlētiku, reni ,bīču vai riteņbraukšanu
rene ir priekš un pakaļ, no junioriem līdz senioriem; vieglatlētikai ir sava sezona; ričukiem lielās tūres jau apraksta
Kad ir ziema, notiek mači gan kalnu slēpošanā, gan pārējos slēpju sportos, šeit nedēļām ir klusums. Neprasām snovborda un ski krosa disciplīnas. un viss tas ir pabāzts zem "ziemas sports". Florbolam pat ir sava kategorija, arī bīčam. usa futeni skaidrs, ka nevajag, bet regbijā laikam pat nav pastarīši un ja spēlē, lai raksta, kādam varbūt interesē.

     [+] [-]

, 2019-02-25 12:17, pirms gada
ice F-1 rakstīja: vispirms būtu jāparūpējas par daudziem citiem sporta veidiem,kuri Latvijā ir aktuālāki, bet portāli tiem nepievērš pietiekamu uzmanību...

nu tas ir greizi, ja par tādu regbiju, tramplīnlēkšanu vai Am. futbolu beigās sanāk vairāk info nekā par v-atlētiku, reni ,bīču vai riteņbraukšanu
Nemuldi, par tramplīnlēkšanu SC info ir ļoti neregulāri...

     [+] [-]

, 2019-02-25 12:18, pirms gada
nicks rakstīja: rene ir priekš un pakaļ, no junioriem līdz senioriem; vieglatlētikai ir sava sezona; ričukiem lielās tūres jau apraksta
Kad ir ziema, notiek mači gan kalnu slēpošanā, gan pārējos slēpju sportos, šeit nedēļām ir klusums. Neprasām snovborda un ski krosa disciplīnas. un viss tas ir pabāzts zem "ziemas sports". Florbolam pat ir sava kategorija, arī bīčam. usa futeni skaidrs, ka nevajag, bet regbijā laikam pat nav pastarīši un ja spēlē, lai raksta, kādam varbūt interesē.
Ričukiem, manuprāt, apraksta ļoti labi - par latviešu sekmēm pat ne paša augstākā līmeņa sacensībās raksta ļoti regulāri.

     [+] [-]

, 2019-02-25 12:19, pirms gada
Tas tik būtu kaut kas, ja Vācija paceltu 10 no 10 zeltiem, ja skaita kopā tramplīnu un divcīņu.

     [+] [-]

, 2019-02-25 12:36, pirms gada
nicks rakstīja: rene ir priekš un pakaļ, no junioriem līdz senioriem; vieglatlētikai ir sava sezona; ričukiem lielās tūres jau apraksta
Kad ir ziema, notiek mači gan kalnu slēpošanā, gan pārējos slēpju sportos, šeit nedēļām ir klusums. Neprasām snovborda un ski krosa disciplīnas. un viss tas ir pabāzts zem "ziemas sports". Florbolam pat ir sava kategorija, arī bīčam. usa futeni skaidrs, ka nevajag, bet regbijā laikam pat nav pastarīši un ja spēlē, lai raksta, kādam varbūt interesē.
pag pag, to es domāju nometot latviešus

cik tu vari izskaitīt rakstus,kas bijuši par pasaules v-atlētiku?

teiksim telpu PČ vispār ignorē,ja nestartē latvieši,komercmači arī vispār netiek apskatīti
Celms lielais voļļa specs, tak arī nekad nav rakstījis jaunumus par ārzemniekiem-kādi jauni pāri izveidojušiies bīčā, par traumām.....NULLE

viss ir tikai par un ap latviešiem...cita jau nekā nav

     [+] [-]

, 2019-02-25 12:45, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Tā mazliet paskatos visu, bet pamatā tramplīnlēkšanu.
Jā, poļi piedalīsies ar MIX. Startēs Stohs, Kubackis, Kinga un Karpiela.
Es arī paskatīšos sieviešu startus.
Tikko paskatījos - poļi nekad iepriekš PČ mikstā nav piedalījušies. Forši, ka šoreiz piedalīsies.

     [+] [-]

, 2019-02-25 13:16, pirms gada
H.E.N.R.Y. rakstīja: Bet nu poļiem tur medaļas tāpat nespīd. Jāpārbauda, vai poļi pirms tam mikstā PČ ir kādreiz piedalījušies. Ja atmiņa neviļ, Lahti viņi nestartēja.
Nē, nestartēja.
Jā, nekas spīdošs viņus mix negaida, bet par cik tā vispār ir pirmā reize, kad viņi tajā startē, tad tas jau ir apsveicami.

     [+] [-]

, 2019-02-25 13:18, pirms gada
H.E.N.R.Y. rakstīja: Tikko paskatījos - poļi nekad iepriekš PČ mikstā nav piedalījušies. Forši, ka šoreiz piedalīsies.
Jā, jo viņi diezgan švaki attīsta sieviešu tramplīnlēkšanu.
Kinga un Karpiela aizvadītajās brīvdienās diezgan labi startēja sieviešu COC
https://berkutschi.com/ru/front/res...

     [+] [-]

, 2019-02-25 13:27, pirms gada
NAMEJS 9999 rakstīja: Jā, jo viņi diezgan švaki attīsta sieviešu tramplīnlēkšanu.
Kinga un Karpiela aizvadītajās brīvdienās diezgan labi startēja sieviešu COC
https://berkutschi.com/ru/front/results/12388
Par Karpielu uzzināju, vakar pirmo reizi apmeklējot skokipolska.pl mājas lapu. Tā nav galvenā poļu tramplīnlēkšanas lapa? Poliski kaut kādus vārdus no virsrakstiem sapratu, ka Karpielai pjedestāls. Es poliski ņe bum bum.

     [+] [-]

, 2019-02-25 14:08, pirms gada
H.E.N.R.Y. rakstīja: Par Karpielu uzzināju, vakar pirmo reizi apmeklējot skokipolska.pl mājas lapu. Tā nav galvenā poļu tramplīnlēkšanas lapa? Poliski kaut kādus vārdus no virsrakstiem sapratu, ka Karpielai pjedestāls. Es poliski ņe bum bum.
Tev taču Google Crome augšā piedāvā iespēju tulkot lapu.

     [+] [-]

, 2019-02-25 15:40, pirms gada
ice F-1 rakstīja: pag pag, to es domāju nometot latviešus

cik tu vari izskaitīt rakstus,kas bijuši par pasaules v-atlētiku?


viss ir tikai par un ap latviešiem...cita jau nekā nav
apskatīju galveno lapu: hoķis un basīts. Laikam jau labi un neko vairāk nevar prasīt.

Bet gribas šo to ierakstīt
Ja kas, Talsos un Ventspilī bija tramplīni. Pilnīgs feil, ka neviena pašvaldība nav saorganizējusies un nespēj paņemt naudu. Ļoti populāra lieta gan ziemā, gan vasarā. Gaujas gravā pat nebūtu jāceļ estakāde uz lauka kā Otepē