Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Tande uzvar arī otrajā posmā Pasaules kausā tramplīnlēkšanā

Rolands Eliņš

Tande uzvar arī otrajā posmā Pasaules kausā tramplīnlēkšanā
Daniels Andrē Tande. Foto: AFP/Scanpix

LETA--DPA. Norvēģijas tramplīnlēcējs ar slēpēm Daniels Andre Tande šajā nedēļas nogalē Somijā izcīnīja vēl vienu uzvaru Pasaules kausa sezonas individuālajās sacensībās.

Tande sacensībās uz lielā tramplīna sestdien lēca 131 un 142 metru tālumā, summā iekrājot 282,5 punktus. Norvēģis, kuram ceļgala traumas dēļ iepriekšējā sezona noslēdzās priekšlaicīgi, svinēja savu septīto uzvaru karjerā un otro šajā sezonā.

Tikmēr otrais bija austrietis Filips Ašenvalds, kuram bija 129 un 143 metrus tāli lēcieni, kā arī 273,3 punkti. Savukārt trešo vietu izcīnīja Anže Lanišeks no Slovēnijas, kurš lēca 136,5 un 135 metru tālumā, tiekot pie 272,4 punktiem.

Ar sesto vietu samierinājās iepriekšējās sezonas čempions Rjoju Kobajaši no Japānas, kurš ar 134 un 133 metru tāliem lēcieniem tika pie 267,3 punktiem.

Svētdien sacensības stiprā vēja dēļ tika atceltas.

Pasaules kausa sezona turpināsies nākamajā nedēļā Krievijā.

Iepriekšējā sezonā kopvērtējumā triumfēja un prestižajā Četru tramplīnu turnejā uzvarēja Rjoju Kobajaši.

Turpat Rukā šajā nedēļas nogalē sākās Pasaules kausa sezona ziemeļu divcīņā, visās trīs sacensībās uzvarot iepriekšējās sezonas čempionam Jārlam Magnusam Rīberam no Norvēģijas.

Izmantotie resursi:
LETA