Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

"Rīgas Sporta nakts" - jau šīs nedēļas nogalē

"Rīgas Sporta nakts" - jau šīs nedēļas nogalē
Publicitātes foto

Šīs nedēļas nogalē - sestdien, 9. septembrī, no pulksten 16.00 līdz 24.00 Rīgā, 11. novembra krastmalā un laukumā pie Okupācijas muzeja, notiks jau par tradīciju kļuvušais aktīvās atpūtas un sporta pasākuma "Rīgas Sporta nakts". Lai arī šogad mainīta aktīvās atpūtas un sporta pasākuma norises vieta, tomēr tas solās būt tikpat aizraujošs, ja ne aizraujošāks kā citus gadus.

"Rīgas Sporta nakts" šogad tiks atklāta pulksten 16.00 11. novembra krastmalā, kur "Dzīvo vesels!" un "Sporta Expo" zonas dalībnieki gaidīs rīdziniekus un pilsētas viesus, lai iepazīstinātu ar jaunumiem un aktualitātēm veselīga dzīvesveida jomā, kā arī iesaistītu sportiskos izaicinājumos un sacensībās, kas garantēs atpūtu, jautras aktivitātes visām gaumēm, interesēm un jebkurai vecuma grupai.

No pulksten 16.00 līdz pat 22.00 laukumā pie Okupācijas muzeja pirmo reizi Rīgā būs vērojamas starptautiskas dronu sacensības, kurās piedalīsies desmit dalībnieku no Latvijas un Igaunijas. Savukārt 11. novembra krastmalā aktīvās atpūtas un sporta pasākuma laikā "Betsafe" ringā būs vērojamas septiņas amatieru cīņas, viena supercīņa un viena cīņa smagajā svarā. Cīņu starplaikos savas iemaņas un prasmes demonstrēs boksa klubs "Golden Glory", Baltijas karatē klubs un kikbokseri.

Laukumā pie Okupācijas muzeja notiks arī "Betsafe" Latvijas Spēkavīru čempionāta četrpadsmitās sezonas superfināls. Spriedze, nokaitētas emocijas un sīva cīņa, kuras rezultātā tiks noskaidrots Latvijas 2017. gada spēcīgākais vīrs.

Paredzētas arī citas aktivitātes, ko piedāvās vairāki desmiti dažādu federāciju, sporta organizāciju un savienību, piemēram, Latvijas Kamaniņu sporta federācija, Latvijas Kendo federācija, Latvijas Alpīnistu savienība, Ingunas Minusas volejbola skola, A.R. Sporta studija un citas. Pasākuma apmeklētāji varēs izmēģināt savus spēkus loka šaušanā un krosmintonā, boksēties ar profesionāliem treneriem, spēlēt volejbolu, vadīt radio vadāmās automašīnas un iesaistīties citās sportiskajās aktivitātēs.

Būs izvietota arī Latvijas Dzelzceļa drošības zona "Dzirdi, redzi, dzīvo". Tur ar īpašas skaņas simulatoru palīdzību varēs izmēģināt savas reakcijas ātrumu.

"Rīgas Sporta nakts" laikā apmeklētājiem tiks sniegta iespēja piedalīties dažādos konkursos, kuros būs iespējams iegūt vērtīgas balvas.

Aktīvās atpūtas un sporta pasākums noslēgsies pulksten 24.00, kad sportiskā garā aizvadītās dienas stafeti pārņems "We Run Riga" organizatori, kuri pulksten 22.00 netālu no Akmens tilta uz starta līnijas gaidīs 5 km distances skrējējus.

"Rīgas Sporta nakts" mājaslapā Jaunumi - Sporta nakts pieejama aktuālā informācija par visām pasākumā paredzētajām norisēm.

"Rīgas Sporta nakti 2017" rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību "Notikumu aģentūra". Aicina "Bino.lv". Drošības partneris - "Dzirdi. Redzi. Dzīvo.". Atbalsta "Betsafe Sports", "Bosch", "Lux Express" un "One4Event". Informē "Inbox.lv".

Informāciju sagatavoja: Kitija Ločmele,
biedrības "Stiprinieku republika" Sabiedrisko attiecību, mārketinga projektu vadītāja

Tev jābūt autorizētam,