Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Latvijas izlase pilnā sastāvā gatavojas Pasaules kausa posmam Vācijā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Latvijas izlase pilnā sastāvā gatavojas Pasaules kausa posmam Vācijā
Elīza Cauce. Foto: AP/Scanpix
Kamaniņu sports, PK 18/19. Divnieki 5.posms. Kēnigszē
1. Eggert/Benecken 1:41.851  
4. Šics/Šics +0.950  
7. Gudramovičs/Kalniņš +1.214  
8. Putins/Marcinkēvičs +1.229  

5. un 6. janvārī Kēnigszē, Vācijā, norisināsies piektais Pasaules kausa posms kamaniņu sportā, kas pēc ilgāka pārtraukuma pulcēs visus Latvijas izlases sportistus.

Pēdējos trijos Pasaules kausa posmos, kuri norisinājās Ziemeļamerikā, nestartēja Artūrs Dārznieks un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, kuri turpināja trenēties Eiropā un gatavoties sezonas svarīgākajiem startiem – pasaules un Eiropas čempionātiem, kas gaidāmi janvāra beigās un februārī. Šie sportisti, kā arī Kendija Aparjode, Kristers Aparjods, Inārs Kivlenieks un Riks Kristens Rozītis piektdien, 4. janvārī, startēs Nāciju kausā, kur mēģinās nodrošināt starta vietu piektajā Pasaules kausa posmā.

Ulla Zirne, Elīza Cauce, Andris Šics/Juris Šics un Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs piektdien aizvadīs treniņu labāko grupas sastāvā, jo pēc pēdējo Pasaules kausa posmu rezultātiem jau automātiski ir kvalificējušies pamatsacensībām.

Pēc pirmajiem četriem posmiem visaugstāko vietu kopvērtējumā starp Latvijas sportistiem ieņem Andris un Juris Šici, kuri ierindojas 4. vietā. 9. vieta Kristenam Putinam/Imantam Marcinkēvičam, kā arī Elīzai Caucei sieviešu konkurencē. Ne tik sekmīgi starti izvērtušies vīriem, starp kuriem visaugstāk – 23. vietā – atrodas Inārs Kivlenieks.

Kēnigzē līdz ar piekto Pasaules kausa posmu norisināsies arī trešais komandu stafetes Pasaules kausa posms.

Informāciju sagatavoja:
Sandra Grosberga
LKSF sabiedrisko attiecību speciāliste