Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Latvijas biatlonistiem 20. vieta Jaunatnes olimpisko spēļu jauktajā stafetē

Andrejs Siliņš

Latvijas biatlonistiem 20. vieta Jaunatnes olimpisko spēļu jauktajā stafetē
Foto: RIA Novosti / Scanpix

LETA. Latvijas jaunie biatlonisti Signe Miķelsone, Līva Šahno, Imants Maļina un Aleksandrs Kuzņecovs trešdien Lozannā ieņēma 20.vietu Jaunatnes olimpisko spēļu jauktajā stafetē.

Latvieši kopumā noslēpoja četrus soda apļus un izmantoja 11 rezerves patronas, finišējot pēc vienas stundas 22 minūtēm un septiņām sekundēm.

Par čempioniem kļuva Itālijas jaunie biatlonisti, kuriem Latvijas kvartets zaudēja vairāk kā 11 minūtes. Uz starta izgāja 25 komandas, bet Lietuvas četrotne tika diskvalificēta.

Ugunslīnijā vislabāk klājās Maļinam, kuram visu mērķu aizvēršanai bija nepieciešama tikai viena rezerves patrona. Divas patronas izmantoja Šahno, viens soda aplis un četras papildu patronas bija Kuzņecovam, bet trīs neaizvērti mērķi un četras rezerves patronas - Miķelsonei.

Trešdien biatlonistiem noslēdzās Jaunatnes olimpisko spēļu sacensības, kurās latvieši pie augstiem panākumiem netika.

Latvija spēlēs ir pārstāvēta ar 30 sportistiem deviņos sporta veidos - biatlonā, bobslejā, skeletonā, kamaniņu sportā, distanču un kalnu slēpošanā, šorttrekā, kērlingā, kā arī 3x3 jaukto komandu hokeja turnīrā.

Izmantotie resursi:
LETA