Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Latvijas kausa volejbolā vīriešiem pusfinālisti noskaidrojas piecos setos

Latvijas kausa volejbolā vīriešiem pusfinālisti noskaidrojas piecos setos
Sīvākā cīņa pagaidām ceturtdaļfinālā bijusi DU - VK "Biolars"/Jelgava duelī
Foto: facebook.com/vkdaugavpils

Latvijas kausa ceturtdaļfinālā volejbolā abas trešdienas spēles vīriešiem beidzās piecos setos, bet iztika bez pagarinājuma jeb tā sauktā zelta seta.

Pirmajās ceturtdaļfināla spēlēs četros setos pārāki bija Daugavpils Universitātes un trijos – OC „Limbaži”/MSĢ volejbolisti. Abas atbildes spēles beidzās piecos setos, un daudz netrūka, ka būtu jāspēlē arī sestais.

Tika prognozēts, ka Jelgavā daugavpiliešiem atbilses spēlē viegli neklāsies, un tā arī notika. VK „Biolars”/Jelgava gan pussolīti atpalika no DU, taču dueļa uzvarētājs izšķīrās vien 5. seta galotnē. To, visu spēli un ceturtdaļfināla sēriju ar 3:2 (19, -21, 19, -23, 13) uzvarēja DU.

Otrā duelī vieglāks uzdevums bija Limbažu volejbolistiem, kuri atbildes spēli aizvadīja savā laukumā. Arī pretinieks bija pieticīgāks – Nacionālās līgas 1 līderi Vecumnieki. Arī OC „Limbaži”/MSĢ uzvarēja piecos setos, taču vieglāk nekā daugavpilieši, – 3:2 (-23, 18, 16, -24, 8). Viņi tāpat kā daugavpilieši pievienojās kausa glabātājiem „Jēkabpils lūšiem”, kuri pusfinālā iekļuva bez cīņas.

Pēdējā ceturtdaļfināla spēle notiks 1. decembrī Rīgā, kur RTU/”Robežsardze” uzņems VK „Ventspils”.

Izmantotie resursi:
Latvijas volejbola federācija