Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Vilde par Latvijas kausa izcīnīšanu: "Šis ir visas komandas panākums"

Jānis Celmiņš

Vilde par Latvijas kausa izcīnīšanu: "Šis ir visas komandas panākums"
Raimonds Vilde un "RTU/Robežsardze" komanda. Foto: LVF

“Negribu īpaši izcelt nevienu individuāli. Šis ir visas komandas panākums. Jā, Avdejevs šodien nebija tik redzams uzbrukumā, taču paveica lielu darbu servju uzņemšanā un aizsardzībā, bet uzbruka no grūtām situācijām,” pēc triumfa Latvijas kausa izcīņā teica “RTU/Robežsardze” komandas galvenais treneris Raimonds Vilde.

Jau vēstīts, ka pēc piecu gadu pārtraukuma Latvijas kausu volejbolā izcīnījusi RTU/"Robežsardze", kas sporta namā "Daugava" negaidīti pārliecinoši sasita Latvijas čempionu un iepriekšējo trīs gadu kausa ieguvējus Jēkabpils "Lūšus" (25:15, 25:22, 25:20).

“Volejbols ir komandas spēle, gribu uzteikt visus. Veiksmīgi pārvarējām visus krīzes brīžus, lai gan varējām ieplīst. Meistarības pirmais rādītājs ir stabilitāte un šodien mēs bijām stabilāki, jo nebūt neesam tā komanda, kas labi spēlē servju uzņemšanā. Jāuzteic Avdejevs, šodien viņš izturēja. Visi bija līmenī, nesanīkām ne mirkli,” pēc uzvaras teica Vilde.

Par vienu no iespējamajiem lūzuma brīžiem Vilde nosauca trešo setu, kad jēkabpilieši turējās līdzi. “Izpildījām spēles plānu, bija vājuma brīži, taču tie nebija ilgi. Šī uzvara ir ļoti svarīga no psiholoģiskā viedokļa. Apliecinājām, ka varam nospēlēt izšķirošas spēles. Tā ir liela atšķirība – regulārā čempionāta spēles un šādi fināli,” uzskata treneris.

Viņš neslēpj, ka šosezon pilnā sastāvā komanda nav aizvadījusi nevienu spēli, un ļoti cer, ka pēc Antona Nazarova atgriešanās ierindā viņa padotajiem izdosies uzlabot sniegumu arī “Credit 24 Meistarlīgā”. “Sezonas pirmā puse bija šķidra. Paredzu, ka Jansons regulāri nespēlēs pirmajā tempā. Viņam ir visi dotumi, lai spēlētu arī pirmajā tempā,” neslēpj Vilde, liekot noprast, ka no spēlētāja tālākās nākotnes viedokļa, viņš varētu turpināt servju uzņēmēja pozīcijā.

“RTU/Robežsardze” kausu ieguva pēc piecu gadu pārtraukuma, bet pēdējos trīs gadus trofeju virs galvām bija cēluši “Jēkabpils Lūši”.