Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Gaidāms jaunās Baltijas volejbola līgas sezonas starts, Latvijai piecas komandas

Gaidāms jaunās Baltijas volejbola līgas sezonas starts, Latvijai piecas komandas

"Jēkabpils lūsis" - Pāvels Jemeļjanovs
Foto: Romāns Kokšarovs, f64

30. septembrī startēs jaunā Baltijas volejbola līgas sezona. Latviju vīru konkurencē pārstāvēs piecas komandas, kas ir par vienu mazāk, nekā aizvadītajā sezonā. Jau vēstīts, ka starpsezonā savu pastāvēšanu beigusi “Poliurs/Ozolnieku” komanda, un Baltijas līgā turpmāk nestartēs arī “ASK Kuldīga”. Labā ziņa – viena komanda nākusi arī klāt.

Atlikušajām “RTU/Robežsardzes”, “Biolars/Jelgava”, “Jēkabpils Lūši”, VK “Ezerzeme” komandām klāt nākusi “OC Limbaži / MSĢ” komanda, kas aizvadītajā sezonā izcīnīja sudraba godalgas Nacionālās līgas 1.divīzijā. Komandu vadīt turpinās bijušais Latvijas izlases spēlētājs, šobrīd Murjāņu Sporta ģimnāzijas treneris Lauris Iecelnieks, bet mājas spēles vienība aizvadīs OC Limbaži zālē, kas ir svaigi izremontēta.

Visas komandas jau kādu brīdi nopietni gatavojas sezonai, un aizvada arī pārbaudes spēles. Tā Daugavpilī šajā nedēļas nogalē norisināsies Zigismunda Grigoļunoviča piemiņas kausa izcīņa, kurā startēs gan VK “Ezerzeme”, gan arī “Biolars/Jelgava”. Tikmēr atlikušās trīs Latvijas komandas nedēļas nogalē startēs, jau par tradīciju kļuvušajā, "Ventspils nafta termināls" kausa izcīņā.

Ar komandu sastāviem portāls Sportacentrs.com savus lasītājus iepazīstinās jaunnedēļ, taču au šobrīd zināms, ka bijušie “Poliurs / Ozolnieki” izklīduši pa citām komandām. Armands Āboliņš pārstāvēs Jēkabpils krāsas, pieredzējušais Raimonds Vilmanis spēlēs “Ezerzemes” komandā, Mārtiņš Jansons karjeru turpinās Igaunijā, Haralds Regža spēkus mēģinās Somijā, bet Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis un Uģis Dombrovskis pievienojušies “Biolars/Jelgavai”. Uz papīra vislabāk pirms sezonas starta izskatās “Jēkabpils lūšu” sastāvs, bet vājāki noteikti nebūs arī jelgavnieki. Pilnīga skaidrība par komandu sastāviem gan būs tikai pēc komandu oficiālo pieteikumu iesniegšanas.

Igauniju Baltijas līgā pārstāvēs septiņas komandas (par vienu vairāk). Jau esošajām pievienojusies komanda no Sāremā. Lietuvas volejbols tikmēr līgā tiks pārstāvēts ar ierasto skaitu komandu – divām. Izspēles sistēma vecā: pamatturnīrā komandas izspēlēs divu apļu turnīru, pēc kura astoņas labākās turpinās cīņu izslēgšanas spēlēs, cīnoties par vietu “Final 4” turnīrā. 1/4 finālu uzvarētāji tiks noteikti divu spēļu summā, portālu Sportacentrs.com informēja Latvijas Volejbola federācijas sacensību direktore Ināra Brokāne.

Sāks arī dāmas!

Nedēļu vēlāk (oktobra ievadā) Baltijas līgas jauno sezonu sāks arī dāmas, kuras turnīru izspēlēs pēc līdzīgas sistēmas kā kungi: divu apļu pamatturnīrs, 1/4 fināli un “Final 4” turnīrs.

Arī dāmu konkurencē Latvijai par vienu komandu mazāk - trīs. Baltijas līgā nebūs SK “Babīte” (turpinās spēlēt Nacionālajā līgā), bet par uzvaru turnīrā cīnīsies VK “MiLATss” (Daugavpils), RSU/MVS un “Jelgava/LU”. Trīs komandas jaunajā sezonā līgā būs arī Lietuvai, par vienu vairāk Igaunijai, kopējais komandu skaits tātad apaļš – desmit.

     [+] [-]

, 2017-09-14 21:55, pirms 9 mēnešiem
No Ozolniekiem vēl Cimoška pie Vildes uz RTU

Tev jābūt autorizētam,