Vildem līgums beidzies, volejbola izlasei tiks meklēts jauns treneris

Vildem līgums beidzies, volejbola izlasei tiks meklēts jauns treneris

Šoreiz Raimonds Vilde un Toms Švāns
Foto: Romāns Kokšarovs, f64

Līdzšinējā Latvijas Volejbola izlases galvenā trenera Raimonda Vildes līgums ar Latvijas Volejbola federāciju (LVF) par valstsvienības vadīšanu ir noslēdzies, portālu Sportacentrs.com informēja federācijas ģenerālsekretārs Ainārs Dakša.

Tieši pirms mēneša virkne vadošo Latvijas izlases volejbolistu izplatīja publisku paziņojumu, kurā pauda, ka pie līdzšinējā izlases galvenā trenera Raimonda Vildes turpmāk nav gatavi spēlēt. “Lai arī šobrīd no LVF puses tiek ieturēta pauze līdz izlases treneru kritēriju izstrādei, mūsu visu nostāja nav mainījusies – ir nepieciešamas kardinālas pārmaiņas izlases darbā, un Raimonda Vildes vadībā mēs neesam gatavi turpmāk spēlēt,” principiāli vēstulē norādīja viens no izlases volejbolistiem Reinis Pekmans.

Augstāk minēto vēstuli parakstījuši sekojoši izlases volejbolisti: Romāns Saušs, Hermans Egleskalns, Deniss Petrovs, Reinis Pekmans, Aleksandrs Kudrjašovs, Ruslans Sorokins, Edvarts Buivids. Pilnā garumā atklātā vēstule pieejama zemāk.

LVF ģenerālsekretārs Ainārs Dakša sarunā ar portālu Sportacentrs.com klāsta, ka situācija esot pavisam vienkārša. Vildem līgums par izlases trenēšanu šobrīd ir noslēdzies. “Ar izlašu treneriem federācija slēdz uzņēmuma līgumus, kas nozīmē, ka tie ir uz noteiktu laika periodu. Vildes sadarbība ar federāciju šobrīd ir noslēgusies. Līdz septembrim tiks izsludināts konkurss, kuram savu kandidatūru varēs pieteikt ikviens gribētājs. Tālāk jau analizēsim un pieņemsim lēmumus,” skaidro Dakša. “Tas, ka viens vai otrs ārzemju treneris ir mutiski izteicis gatavību vadīt Latvijas izlasi vēl nenozīmē, ka tā arī notiks. Vēl ir jāvienojas par finansiālo pusi,” piebilst Dakša.

Pēc portāla Sportacentrs.com rīcībā esošās informācijas gatavību vadīt Latvijas izlasi kuluāros izteikuši vairāki ārzemju volejbola speciālisti, līdz ar to kandidātu vidū varētu būt ne viens vien treneris.

Saistītie raksti:
Virkne Latvijas izlases volejbolistu...
Vīriešu volejbola izlases bijušo spēlētāju...

  +1 [+] [-]

, 2017-07-13 14:50, pirms 7 mēnešiem
Nevar būt!

  +2 [+] [-]

, 2017-07-13 15:03, pirms 7 mēnešiem
Bet vai LVF ir nauda tiem ārzemju speciālistiem? Savādāk no šādiem paziņojumiem nav nekādas jēgas.

  -2 [+] [-]

, 2017-07-13 16:11, pirms 7 mēnešiem
Ja nevar uzlekt augstāk par bloku un servēt laukumā, tad neviens treneris un dajebkāda nauda nepalīdzēs.

  +2 [+] [-]

, 2017-07-13 16:47, pirms 7 mēnešiem
Vilde sevi ir izsmēlis, pārmaiņas vajag kā dzert karstā laikā!

  +3 [+] [-]

, 2017-07-13 17:17, pirms 7 mēnešiem
Volejbolisti jau ir gana meistarīgi, viņiem ir vajadzīgs Nolana vai Hārtlija tipa treneris, kas prot motivēt un vairot pārliecību par saviem spēkiem. Volejbolam Latvijā ir labas tradīcijas, ceru uz tā uzplaukumu.

     [+] [-]

, 2017-07-13 20:19, pirms 7 mēnešiem
Raimonds cerams savus palīgus līdzi savāc?: Vērtīgais Cīrulis ar savu statistiku, Ganus ar savu med koferi un pie viena Sekretāru kurš neiztur nevienu kritēriju. Varbūt beidzot būs pārmaiņas!!!

     [+] [-]

, 2017-07-13 20:46, pirms 7 mēnešiem
LVF un Raimonds = neaizvietojami!

     [+] [-]

, 2017-07-18 15:04, pirms 7 mēnešiem
Vai tad LVF nezināja kad beigsies līgums? Pamodušies - tagad sāks kaut ko meklēt?

Tev jābūt autorizētam,