Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Labākie volejbolā decembrī – Voroņko, Tetere un Balodis

Labākie volejbolā decembrī – Voroņko, Tetere un Balodis

Ēriks Voroņko uzbrukumā
Foto: Romāns Kokšarovs, f64

Nosaukti labākie Latvijas volejbolisti decembrī. Šis gods ticis Ērikam Voroņko, Gatim Balodim un Elīnai Teterei.

Decembrī par labāko Latvijas klubu spēlētāju Baltijas līgā atzīts "Daugavpils Universitātes" spēlētājs Ēriks Voroņko. Viņš četrās spēlēs savāca 80 punktus, no kuriem ar bloku gūti 8 punkti, vēl piecus pievienojot ar neatvairāmām servēm, bet uzbrukumā sekmīgi bija 54,03 procenti viņa uzbrukumu. Vairāk sešos mačos iespēja vien "Bigbank Tartu" pārstāvošais kanādietis Bredlijs Roberts Ginters, kurš savāca par 12 punktiem vairāk.

Baltijas līgā sievietēm par labāko atzīta Latvijas kausa fināla galvenā varone SK "Babīte" spēlētāja Elīna Tetere. Viņa trijās spēlēs savas komandas labā guva 65 punktus, no tiem astoņus ar – servēm un piecus – ar bloku. Viņu apsteidza tikai TLU spēlētāja Railija Konta-Kontsone, kas četros mačos sakrāja 97 punktus. Interesanti, ka savstarpējā mačā Babītē, kurā mājinieces uzvarēja piecos setos, Elīna guva 15, bet Railija – 34 punktus.

Visbeidzot Nacionālajā līgā 1 par labāko decembrī kļuva VK "Ozolnieki" krāsas pārstāvošais Gatis Balodis, kurš divās spēlēs guva 34 punktus, no tiem divus – ar bloku.

Izmantotie resursi:
Latvijas Volejbola Federācija

     [+] [-]

, 2017-01-03 21:52, pirms gada
Nacionālā līgā 2?

     [+] [-]

, 2017-01-04 12:54, pirms gada
Nav statistikas. Un subjektīvi noteikt nevaru.

Tev jābūt autorizētam,