Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Otro reizi šosezon Linda Liniņa tiek atzīta par mēneša labāko volejbolisti

Otro reizi šosezon Linda Liniņa tiek atzīta par mēneša labāko volejbolisti
Vienīgā šīs sezonas dubultā laureāte (7. nr.)
Foto: facebook/VKJelgava

Janvārī par labāko Latvijas klubu spēlētāju „Credit24” meistarlīgā kļuvis Kārlis Pauls Levinskis, Baltijas līgā sievietēm – Linda Liniņa, bet nacionālajās līgās labākā laurus nopelnīja Kaspars Kaverskis, Alvis Feldmanis un Sanda Ragozina.

Latvijas klubu labākie volejbolisti Baltijas mērogā spēlē Jelgavā. „Credit24” meistarlīgā Kārlis Pauls Levinskis „Biolars”/Jelgava rindās guva 34 punktus mačā ar OC „Limbaži”/MSĢ, 18 – mačā pret „Parnu VK”, 15 – cīņā viesos ar „Jarvamaa” un 13 – Tallinā pret „Selver”, palīdzot uzvarēt spēlēs ar limbažniekiem un viesos pret „Jarvamaa”.

Līdzvērtīgā turnīrā sievietēm Baltijas līgā labākā Latvijas klubu rindās janvārī bijusi Linda Liniņa. VK „Jelgava” četrās spēlēs tika pie vienas uzvaras (viesos pret TTU), bet Liniņa ir pagaidām vienīgā, kura šosezon divreiz izpelnījusies mēneša labākās spēlētājas titulu. Viņa četrās spēlēs ar TLU un TTU viesos un ar „TU/Eeden” un „Kohila VC” guva attiecīgi 14, 16, 12 un 15 punktus, ar stabilitāti nopelnot janvāra spēlētājas laurus.

Nacionālajā līgā 1 labākā godā ticis Kaspars Kaverskis no Vecumniekiem, kas janvārī četrās spēlēs izcīnīja četras uzvaras. Kaverskim 21 punkts uzvarā pār RTU, 24 punkti viesos panākumā pār VK „Aizkraukle”, kā arī 14 un 12 punkti panākumos savā laukumā pār attiecīgi Aizputi un Cēsīm.

Nacionalajā līgā sievietēm otro mēnesi pēc kārtas, balstoties uz treneru atzīmēm, izcēlusies kāda no SK „Babīte” volejbolistēm. Šoreiz tā ir Sanda Ragozina, kas palīdzēja Babītes klubam janvārī svinēt septiņas uzvaras septiņās spēlēs, tai skaitā pret līdz janvārim nezaudējušo Latvijas Universitātes komandu.

Visbeidzot Nacionālajā līgā 2 par labāko atzīts Jelgavas NSC volejbolists Alvis Feldmanis, bet klubs četros mačos svinējis četrus panākumus.

Izmantotie resursi:
volejbols.lv

     [+] [-]

, 2018-02-06 06:01, pirms gada
ja taisa rakstu par meiteni, kas otro reizi iegūst balvu, varētu jau pie foto vairāk piedomāt!!!