Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Ventspilī notiks tradicionālais "Vecgada skrējiens"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Ventspilī notiks tradicionālais "Vecgada skrējiens"
"Vecgada skrējiens"
Foto: Juris Presņikovs, ventspils.lv

1. decembrī, plkst. 12:00 pie Olimpiskā centra "Ventspils" basketbola halles ieejas, ar tradicionālo salūtu tiks dots starts ikgadējām sacensībām "Vecgada skrējiens", kas tiek organizēts sadarbībā ar Ventspils Maratona klubu un olimpisko centru.

Sacensībās aicināti piedalīties ikviens, neatkarīgi no vecuma. Katrs varēs brīvi izvēlēties sev piemērotu distanci - no 1 līdz 5 kilometriem bez laika kontroles, kā arī distances ar laika kontroli - sievietēm 3 km un vīriešiem 5 km.

Katrs dalībnieks saņems unikālu piemiņas sacensību numuru, kā arī diplomu, kurā varēs atzīmēt noskrieto distanci un tajā pavadīto laiku. Apbalvoti tiks skrējēji, kas veiks distanci ar laika kontroli - sešas ātrākās sievietes 3 km un sešus vīriešus 5 km distancē.

Pēc finiša skrējiena dalībnieki varēs baudīt karstu tēju un nelielus gardumus no sacensību organizatoriem, kā arī izsildīties basketbola halles pirtī.

"Vecgada skrējienam" ir sava vēsture, kuru pirms vairāk kā divdesmit gadiem aizsāka vieglatlētikas trenera Andreja Dogadova grupas audzēkņi. Priecē tas, ka ar katru gadu skrējiens gūst aizvien lielāku popularitāti un ik gadu pulcē dalībnieku skaitu, kas tuvojas trīs simtiem. "Vecgada skrējienā" piedalās ne tikai ventspilnieki, bet arī skrējēji no tuvākām un tālākām Latvijas pilsētām.

Dalībnieku pieteikšanās skrējienam basketbola hallē no plkst. 10:00. Dalība skrējienā bezmaksas.

Sacensības organizē pilsētas domes Sporta pārvalde sadarbībā ar Ventspils Maratona klubu un Olimpisko centru „Ventspils”. Organizatori pateicas sportistiem un ģimenēm par iesaistīšanos sporta aktivitātēs.

Izmantotie resursi:
www.ventspils.lv