Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

IAAF atstāj spēkā Krievijas Vieglatlētikas federācijas diskvalifikāciju

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

IAAF atstāj spēkā Krievijas Vieglatlētikas federācijas diskvalifikāciju
IAAF prezidents Sebastjans Ko. Foto: AFP/Scanpix

LETA. Starptautiskās Vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) paturējusi spēkā Krievijas Vieglatlētikas federācijas (VFLA) diskvalifikāciju.

IAAF par sistemātiskiem dopinga pārkāpumiem diskvalificēja VFLA 2015. gadā, un tā vairākkārt pagarinājusi tās sodu. Par diskvalifikācijas atcelšanu IAAF lems pēc tam, kad saņems Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) iegūtos datus no Maskavas antidopinga laboratorijas un finansiālo kompensāciju.

WADA šī gada sākumā beidzot ieguva plaša apjoma datus no Maskavas laboratorijas. Procesa vākšanas laikā tika iegūti 24 terabaiti datu, kas ir ekvivalents skaits 400 000 stundām mūzikas.

Septembrī WADA atjaunoja Krievijas Antidopinga aģentūra (RUSADA) darbību, kas izsauca plašu neizpratni sporta sabiedrībā.

Jau iepriekš tika ziņots, ka krievu sportistiem tika liegts piedalīties pagājušā gada Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs, jo tika uzsvērts, ka Krievijā ir izveidota valsts atbalstīta dopinga lietošanas sistēma, tomēr tagad šīs valsts sportisti optimistiski raugās uz startiem 2020. gada Tokijas Olimpiādē.

  -1 [+] [-]

, 2019-03-11 18:40, pirms 7 mēnešiem
400 000: 40 (vidējais darba stundu skaits nedēļā)= 10 000 nedēļas.
10 000 nedēļas: 52 (nedēļu skaits gadā)= aptuveni 192 gadiem.
Ņemot vērā piesaistīto darbinieku skaitu (neskatoties uz daudzām atkārtotām pārbaudēm) tik ātri gan tā pārbaude nebeigsies!

     [+] [-]

, 2019-03-11 19:38, pirms 7 mēnešiem
Beidz dzert.