Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Par Latvijas čempioniem pusmaratonā kļūst Serjogins un Helmane-Soročenkova

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Par Latvijas čempioniem pusmaratonā kļūst Serjogins un Helmane-Soročenkova
Dmitrijs Serjogins. Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Šodien notika Kuldīgas pusmaratons, kas reizē bija arī Latvijas čempionāts. Vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja Dmitrijs Serjogins, bet sievietēm labākā bija Karīna Helmane-Soročenkova.

Sacensībām notiekot gandrīz 30 grādu karstumā, ceturto reizi par Kuldīgas pusmaratona uzvarētāju kļuva Dmitrijs Serjogins, kurš distanci pieveica 1:08:23 stundās. Pirms gada viņš finišā par mata tiesu piekāpās Jānim Višķeram, kurš šobrīd ārstē traumu.

Serjogina uzvara bija ļoti pārliecinoša - Anatolijs Macuks no viņa atpalika vairāk par sešām minūtēm. Goda pjedestālu noslēdza Krists Siņicins, kurš uzvarētājam zaudēja aptuveni astoņas minūtes. Serjogins pēc finiša izteicās, ka pirmajā no četriem apļiem skrējis pēc plāna, bet pēc tam iespaidu atstājuši laikapstākļi.

Sieviešu konkurencē uzvarēja Karīna Helmane-Soročenkova. Tukumniece distanci pieveica 1:19:49 stundās. Aiz viņas palika Diāna Liepiņa un Kitija Valtere.