Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Liepājā par 7,5 miljoniem eiro cels tenisa halli

Liepājā par 7,5 miljoniem eiro cels tenisa halli
Foto: liepaja.lv

Trešdien, 21. februārī, Liepājas pašvaldības izpilddirektors Ronalds Fricbergs un AS “UPB” valdes locekle Nora Kalna parakstīja līgumu par tenisa halles būvniecību Liepājā, Liedaga ielā 5, vēstī liepaja.lv.

Lai pilnveidotu Liepājas sporta infrastruktūru un stiprinātu tenisa tradīcijas, projekta četrās kārtās plānots uzbūvēt starptautisku turnīru rīkošanai atbilstošu tenisa halli un labiekārtot apkārtējo teritoriju, tostarp izbūvējot āra tenisa un pludmales tenisa laukumus, kā arī sporta spēļu laukumu.

Projekta pirmajā kārtā paredzēta universāla sporta spēļu laukuma un ielu vingrošanas rīku laukuma izbūve un teritorijas labiekārtošana.

Otrajā kārtā paredzēta tenisa halles ar pieciem slēgtiem tenisa kortiem būvniecība, kā arī apkārtējās teritorijas labiekārtošana un autostāvvietu izbūve. Papildus tenisa hallei tiks izbūvēts arī administratīvais korpuss, kur pirmajā stāvā paredzētas sportistu un treneru ģērbtuves, treniņu un sporta inventāra telpas. Ēkas otrajā stāvā plānota trenažieru zāle, komandu ģērbtuves un halles administrācijas telpas.

Projekta trešajā kārtā plānota āra tenisa laukumu, kā arī iesildīšanās sienas un laukuma izbūve un teritorijas labiekārtošana.

Savukārt ceturtajā, noslēdzošajā, kārtā plānota āra pludmales tenisa laukumu izbūve.

Tenisa halles būvniecību plānots uzsākt šīs vasaras beigās. Noslēgtais līgums paredz, ka AS “UPB” 18 mēnešu laikā jāveic būvprojekta izstrāde, pamatojoties uz SIA “NAMS” izstrādāto būvprojektu minimālajā sastāvā „Slēgto tenisa kortu un teritorijas labiekārtojuma būvniecība Liedaga ielā 5, Liepājā”, kā arī jāveic būvdarbi un autoruzraudzība.

Konkursā par Liepājas tenisa halles projektēšanu un būvniecību uzvarēja AS “UPB”, kas šos darbus piedāvāja veikt par 7 513 290 eiro, bez pievienotās vērtības nodokļa. Tenisa halles būvniecība tiks līdzfinansēta no valsts un Liepājas pašvaldības budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja
Dace Freidenfelde
Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
sabiedrisko attiecību speciāliste

  +2 [+] [-]

, 2018-02-21 17:09, pirms 10 mēnešiem
varbūt izdosies atrast mums tikpat labu talantu kā Gulbis, bet ar labāku attieksmi

     [+] [-]

, 2018-02-21 17:28, pirms 10 mēnešiem
Вы вкурсе что теперь что бы привести тело в порядок и подкачаться не обязательно ходить в тренажорку.Нeдaвнo нaткнулcя на блoг чувака кoторый нaкaчал тeлo домa с помощью специального поясa, я решил попробовать и уже через неделю увидел результат, а через две убрал пивной живот и пpоявился преcc, подкaчaл pуки и cпину.Тeперь жeнa тожe зaхoтeлa попpoбовать увидeв мой peзультат. Вот тот блог--- Блог Дмитрия Якушева: Как легко накачать пресс?

  -2 [+] [-]

, 2018-02-21 17:39, pirms 10 mēnešiem
Tur vispār uz to laiku kad būs gatavs, būs vēl kādi iedzīvotāji?

  -3 [+] [-]

, 2018-02-21 18:27, pirms 10 mēnešiem
Ļepājā nav cilvēku, Seskam būs šķībacainie jāved iekšā, lai to halli aizpildītu!

  +3 [+] [-]

, 2018-02-21 18:35, pirms 10 mēnešiem
belluschi rakstīja: Ļepājā nav cilvēku, Seskam būs šķībacainie jāved iekšā, lai to halli aizpildītu!
Liepājā iedzīvotāji ir pietiekoši daudz, bet tie, kuri brauc projām, tenisu tā vai tā nespēlē. Takā šis sporta veids no aizbraucēju daudzuma ir neatkarīgs.

  +1 [+] [-]

, 2018-02-21 18:38, pirms 10 mēnešiem
diezgan iespaidīgs projekts, Liepājā iespīdējusi nauda?

nesaprotu kāpēc futbolam vēl nav (minēšu, ka futbolu tomēr spēlē daudz vairāk nekā tenisu)- vai vadošie cilvēki nevar sadalīt finansējuma apguvi ?

  +2 [+] [-]

, 2018-02-21 18:39, pirms 10 mēnešiem
Daniel rakstīja: diezgan iespaidīgs projekts, Liepājā iespīdējusi nauda?

nesaprotu kāpēc futbolam vēl nav - vai vadošie cilvēki nevar sadalīt finansējuma apguvi ?
Būs arī futbolam. Mazliet pacietības.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-02-21 19:52, pirms 10 mēnešiem
Viss jau ir skaisti. Varbūt cer uz ārzemnieku treniņnometnēm, bet tas kautkā nerīmējas kopā. Bērnu grupas tāpat vēl plusā būs jādotē.
Lai sarīkotu to pašu junioru G2 turnīru, vajag kaudzi naudas. Starp citu, kompleksam pietrūkst savas viesnīcas. Tas arī ir nosacījums maču sarīkošanai.

  +1 [+] [-]

, 2018-02-21 21:17, pirms 10 mēnešiem
Liepājā varēs rīkot open turnīrus, tenisa draugi ir pietiekoši daudz tur, viesnīcas arī netrūkst.jāatzīst, ka Liepāja sit pušu Ventspili, ļoti moderns sporta centrs, peldbaseins, halle, ledus halle, tgd vēl teniss. Ģeogrāfiskais stāvoklis perfekts, lidosta, osta

  +2 [+] [-]

, 2018-02-21 21:22, pirms 10 mēnešiem
Apsveicu liepājniekus, tas ir superīgi, mēs ventiņspēlētāji brauksim ciemos pie Jums katru nedēļas nogali, protams ja aicināsiet. Mums te "pilsētā ar rītdienu", nav lemts ieraudzīt tenisa kortu zem jumta, svarīgāk ir iegādāties ļimonu vērtas ērģeles jaunajā koncertzālē, kur varbūt vienreiz gadā kāds virtozaurs uzspēlēs izredzētai publikai, bet tenisa spēlētāji (ļoti kupls skaits ventiņos) var dauzīt bumbiņas ziemas laikā, kur nu katrs var atrast kādu pleķīti. Ir protams prieks, ka vēju pilsēta atkal ir priekšā pabalējušajai kurzemes pērlei.