Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

LOK nosoda neatļauta tenisa turnīra rīkošanu un vēršas Valsts policijā

Agris Suveizda

LOK nosoda neatļauta tenisa turnīra rīkošanu un vēršas Valsts policijā
Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis un ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers. Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvijas Olimpiskā komiteja nolēmusi vērsties Valsts policijā saistībā ar nesankcionēta tenisa turnīra notikšanu Latvijas teritorijā, vēstīts organizācijas paziņojumā.

"Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) nosoda nesaskaņota tenisa turnīra organizēšanu Latvijā, nelegālu sporta totalizatora likmju pieņemšanu internetā un nosūtījusi iesniegumu Valsts policijai, lai pārbaudītu faktus un izmeklētu apstākļus par iespējamiem likumpārkāpumiem ārkārtējās situācijas laikā un sodītu vainīgās personas," sacīts komitejas mājaslapā.

"Publiskajā telpā izskanējusi informācija par tenisa turnīra "Sky Tennis Exhibition Latvia" norisi Latvijā šajās dienās, kurā piedalās vairāki Latvijas tenisisti, un sakarā ar to izplatīto trešās valsts sporta totalizatora nelegālo starptautisko darbību. Kā LOK apliecināja Latvijas Tenisa savienības (LTS) ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks, tad Covid-19 pandēmijas laikā LTS ir aizliegusi visu tenisa turnīru norisi Latvijā un attiecīgi šim turnīram nepieciešamās atļaujas neviens nav pieprasījis un tādas nav izsniegtas," paziņojumā turpināts.

"Jāņem vērā apstāklis, ka Latvijas valdība ārkārtējās situācijas laikā ir aizliegusi visu sporta pasākumu rīkošanu telpās, kā arī aizliegtas ir nelegālās azartspēles un totalizatori. LOK vērsusies Valsts policijā, ar iesniegumu, lūdzot izmeklēt šo lietu un saukt pārkāpējus pie atbildības," mājaslapā noslēgts.

Portāls Sportacentrs.com jau ziņoja, ka Latvijā šodien risinās tenisa turnīrs "Sky Tennis Exhibition Latvia", kurā starp dalībniekiem esot arī bijušais Latvijas izlases spēlētājs Miķelis Lībietis, un uz šo turnīru tika pieņemtas likmes tiešsaistes totalizatoru kantoros. Vairāk lasiet ŠEIT!

Izmantotie resursi:
LOK vēršas Valsts policijā saistībā ar...

     [+] [-]

, 2020-04-06 20:31, pirms 2 mēnešiem
Čekistam nauda aptrūkās?

     [+] [-]

, 2020-04-06 21:57, pirms 2 mēnešiem
visus arestēt un publiskā pasākumā pakārt Doma laukumā par biedu pārējiem nekauņām kas uzdrošināsies pārkāpt režīmu !

     [+] [-]

, 2020-04-07 05:09, pirms 2 mēnešiem
Nokritušie auni no mēness..gandrīz nedēļu notiek turnīrs,bet šie tik nepārtraukti zombe par mirušiem no korona..pateikt priekša,kādi vēl turnīri notiek sporta,vai kritīsiet atkal no mēness?

     [+] [-]

, 2020-04-07 09:57, pirms 2 mēnešiem
norins rakstīja: Nokritušie auni no mēness..gandrīz nedēļu notiek turnīrs,bet šie tik nepārtraukti zombe par mirušiem no korona..pateikt priekša,kādi vēl turnīri notiek sporta,vai kritīsiet atkal no mēness?
OOOO,mēs varam sacensties ar buļbašiem

  +1 [+] [-]

, 2020-04-07 10:22, pirms 2 mēnešiem
Jāpārceļ turnīrs uz Baltkrieviju

     [+] [-]

, 2020-04-07 11:19, pirms 2 mēnešiem
šis varētu būt jauns kriminālo aprindu bizness - nelegāli rīkoti sporta pasākumi!

     [+] [-]

, 2020-04-07 11:23, pirms 2 mēnešiem
Pipec kaut kads Ne kauna un kur tad vel goda..Ir vel kadi jautajumi par toto perekla atrasanas vietu?!