Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:778, Did:0, useCase: 0

"French Open" jauktajās dubultspēlēs uzvar Dodigs un Latiša Čana

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

"French Open" jauktajās dubultspēlēs uzvar Dodigs un Latiša Čana
Ivans Dodigs un Latiša Čana
Foto: AFP/Scanpix

Ceturtdien tika noskaidroti 2018. gada pirmie "French Open" čempioni, kad jaukto dubultspēļu turnīrā triumfēja Horvātijas un Taivānas pāris Ivans Dodigs un Latiša Čana.

Ar otro numuru izliktais Dodiga un Čanas duets finālā ar 6:1, 6:7(5), 10:8 pieveica "Australian Open" čempionus Mati Paviču un Gabrielu Dabrovski (Horvātija/Kanāda), kuriem bija pirmais numurs.

Dabrovski pagājušajā gadā kļuva par "French Open" jaukto dubultspēļu čempioni, kad triumfēja kopā ar Indijas tenisistu Rohanu Bopannu.

Dodigs izcīnīja pirmo "miksta" titulu un otro "French Open" trofeju. Viņš 2015. gadā kopā ar Brazīlijas tenisistu Marselu Melu uzvarēja vīriešu dubultspēļu turnīrā, kur finālā pieveica brāļus Braienus.

Arī Čanai pirmais jaukto dubultspēļu tituls un otrais "Grand Slam" turnīros. Viņa pagājušajā gadā kopā ar Šveices leģendu Martinu Hingisu uzvarēja "US Open".

Šogad "French Open" jauktajās dubultspēlēs startēja arī Aļona Ostapenko, kurai Parīzē visi trīs turnīri bija neveiksmīgi. Viņa kopā ar baltkrievu Maksimu Mirniju zaudēja jau 1. kārtā, kur cieta 1:6, 1:6 sagrāvi pret Žanu-Žuljēnu Rožē un Andreju Klepaču (Nīderlande/Slovēnija).