Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

"Mr.Olympia" čempions Rodens nonāk cietumā

Juris Miņins
Juris Miņins

"Mr.Olympia" čempions Rodens nonāk cietumā
Šons Rodens
Foto: Musculardevelopment.com

2018. gada "Mr.Olympia" uzvarētājs Šons Rodens šodien ir nonācis aiz restēm, jo viņš tiek apsūdzēts izvarošanā.

Šodien pasaules spēka sporta sabiedrību satricināja ziņa par 2018. gada "Mr.Olympia" turnīra uzvarētāja Šona Rodena nonākšanu aiz restēm, jo viņš tiek apsūdzēts izvarošanā, kas, pēc prasības cēlāju apgalvojuma, ir notikusi 2018. gada oktobrī, kādā no Jūtas štata viesnīcām, kurā 44 gadus vecajam Rodenam, kurš zināms arī ar iesauku "Fleksatrons", bija sarunāta tikšanās ar kādu sievieti. Rodens esot viņai uzmācies un, neskatoties uz sievietes vairākkārtējiem lūgumiem apstāties, piespieda viņu stāties seksuālā kontaktā.

Pašlaik Rodens, kura DNA esot arī atrasts uz cietušās, atrodas cietumā un, lai iznāktu no tā ir noteikta 750 tūkstošus ASV dolāru liela drošības nauda.

Protams, ka uz šādām ziņām nekavējoties reaģēja arī sportista sponsori – lielākā daļa ir atteikusies no turpmākās sadarbības, bet citi, ieskaitot pasaules vadošos fitnesa žurnālus "FLEX" un "Muscle&Fitness", ir apturējusi sadarbību līdz laikam, kad būs zināms tiesas spriedums.

Tiesa, pats smagākais trieciens, ko saņēma 2018. gada pasaules labākais profesionālais bodibilderis, nāca no "Mr.Olympia" sacensību rīkotāju puses, jo viņi ne tikai svītroja Rodenu no 2019. gada turnīra dalībnieku saraksta, bet arī ir diskvalificējusi viņu no šī turnīra uz mūžu, t.i., "Fleksatronam" nebūs iespējas aizstāvēt savu titulu. Šāds solis daudziem profesionālā bodibildinga apskatniekiem ir licis izteikt prognozi, ka ar šo lēmumu Rodena karjerai ir pielikts punkts.

Tas nozīmē, ka 2019. gadā, visdrīzāk, tiks kronēts jauns "Mr.Olympia", jo par savu nepiedalīšanos planētas spēcīgāko bodibilderu-smagsvaru sacensībās ir paziņojis arī Fils Hīts, kurš pirms Rodena uzvaras bija ieguvis Jūdžina Sendova vārdā nosaukto statueti septiņus gadus pēc kārtas, tādējādi pēc šī rādītāja apsteidzot arī leģendāro Arnoldu Švarcenegeru, taču nesasniedzot Lī Heinija un Ronija Kolmena rekordu – astoņus titulus.

Līdz ar to, vienīgais no aizvadīto gadu čempioniem ar garantētu "ceļazīmi" uz 2019. gada turnīru, kurš, vismaz pagaidām, ir gatavs startēt, ir 2008. gada turnīra uzvarētājs, 49 gadus vecais (šogad paliks 50 gadi) Deksters Džeksons, kurš pirms gada, neskatoties uz viņa fenomenālajām spējām tik ilgi demonstrēt pasaules klases formu, palika vien septītais.

Izmantotie resursi:
Bodybuilding #1 Destination at Muscular...
https://www.tmz.com/

  +2 [+] [-]

, 2019-07-14 03:36, pirms 4 mēnešiem
Visi tik pārliecināti ka tā žubīte nepiedzejo..

Nekas,vēlāk uz Hollywood!

  +2 [+] [-]

, 2019-07-14 09:06, pirms 4 mēnešiem
Divvientulībā tikties ar veci un cerēt, ka padzers tikai tēju - tas ir stulbi!
Skaidri jaušams aprēķins noplēst piķi. Nu, veči arī naivi un primitīvi.

     [+] [-]

, 2019-08-23 13:41, pirms 3 mēnešiem
kambodža 03 rakstīja: Divvientulībā tikties ar veci un cerēt, ka padzers tikai tēju - tas ir stulbi!
Skaidri jaušams aprēķins noplēst piķi. Nu, veči arī naivi un primitīvi.
nevar zināt ,mos testu par daudz iebliezis,ejot pa ielu nevarēja nociesties.