Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:213, Did:0, useCase: 0

Video: Fit model sportistes: Dopings ir aizliegts, bet plastiskās ķirurģijas ietekme ir atļauta

Latvijas labākās fitnesa sportistes Fit model kategorijā - Samanta Balode un Elīna Āboliņa - intervijā Sportacentrs.com uzsvēra, ka aizliegto vielu lietošana kā jau jebkurā sporta veidā ir aizliegta, taču ķermeņa korekcijas, kas veiktas ar plastiskās ķirurģijas palīdzību, par spīti subjektīvai vērtēšanas sistēmai, ir atļautas.

P.S. Ceturtdien portālā Sportacentrs.com varēsiet noskatīties pilnu interviju ar Samantu Balodi un Elīnu Āboliņu.
Vērtējums:

  +1 [+] [-]

, 2019-04-24 12:14, pirms gada
Sportistes ibio! Kurā "sportā" vēl taisa plastiskās operācijas, lai sevi uzlabotu?

     [+] [-]

, 2019-04-24 13:17, pirms gada
san4ito rakstīja: Sportistes ibio! Kurā "sportā" vēl taisa plastiskās operācijas, lai sevi uzlabotu?
Pistoriuss nogrieza sev kāju, lai ar protēzi skrietu ātrāk.

  +1 [+] [-]

, 2019-04-24 14:00, pirms gada
san4ito rakstīja: Sportistes ibio! Kurā "sportā" vēl taisa plastiskās operācijas, lai sevi uzlabotu?
Mūsdienās ar vārdu "sports" saprot daudz plašāku nodarbību klāstu, faktiski šim vārdam kļūstot par sinonīmu vārdam "sacensības". Viss, kur var sacensties tiek saukts par sportu.

Neapgalvoju, ka tas ir pareizi, ne arī to, ka man pašam tas patīk, bet - kāpēc ne?

Beigu beigās, šajā jomā tiek vērtēti sportiski augumi, bet bez smagiem treniņiem, pat bikini kategorijā, pie tādiem netikt.

     [+] [-]

, 2019-04-24 14:54, pirms gada
san4ito rakstīja: Sportistes ibio! Kurā "sportā" vēl taisa plastiskās operācijas, lai sevi uzlabotu?
Nu pats jautājums jau ir diezgan aplams. Ar plastisko operāciju tu uzlabosi savu izskatu, bet no tā neiegūsi izteiktāku reljefu, muskuļa līnijas utt.
Kurā vēl sportā taisa plastiskās operācijas? Visos. Kāpēc? Lai uzlabotu savu izskatu.

Kas tas pa stulbu vispār jautājumu???

  +1 [+] [-]

, 2019-04-24 15:12, pirms gada
Dopings? Kam? Lai ātrāk d...u pagrozītu un pamīņātos, vai lai dziļāk ierīvēto nedabiskā iedeguma kremu? Tas nav sports, bet labākajā gadījumā skaistuma konkurss. Tiem, kam kaut kas tāds patīk.

     [+] [-]

, 2019-04-24 17:06, pirms gada
Šīs izskatās pēc parastām studentēm, laikam tā kategorija ir pati švakākā.

  +3 [+] [-]

, 2019-04-24 18:00, pirms gada
Bikini ir pati vieglākā kategorija no visām. Kad sākotnēji šo kategoriju ieviesa sacensībās, tās galvenais mērķis bija piesaistīt sacensībām meitenes, kas iet uz zāli lai vienkārši labi izskatītos. Galvenie kritēriji nekur tālāk par "jāizskatās tā, lai vīrieši jūs gribētu" nav tikuši un nevajag arī. No otras puses, šī kategorija, tapat kā men's physique jau sākumā ir "skaisto cilvēku kategorija" un te ne tikai par seju ir runa, bet arī par ļoti skaistiem, apaļiem muskuļiem, izdevīgām to stiprinājumu vietām utt. Lielajās kategorijās to visu var nomaskēt ar brutālu muskuļu masu, bet te - nesanāks.

Par dopingu šajā kategorijā - protams, var iztikt arī bez tā, taču ir jābūt ļoti labai ģenētikai, visām pārējām, kā jau jebkurā bodibildinga kategorijā, vajag cīnīties ar Mātes dabas neiedoto.

Protams, ka viss bodibildings ir skaistuma konkurss, bet arī sporta dejas vai daiļslidošana ir tāds pats subjektīvisma pilns pasākums, taču tas neliedz tiem ieņemt stabilu vietu sporta pasaulē vai pat tikt iekļautiem OS programmā.