Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Pasaules kausa vecākais fans ieradies no Vjetnamas

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Pasaules kausa vecākais fans ieradies no Vjetnamas
Hops Trans
Foto: VTV / tuoitrenews.vn

95 gadus vecais Hops Trans veicis 10 tūkstošus kilometru no Vjetnamas provinces Hatinas, lai redzētu Pasaules kausu futbolā, vēsta VTV televīzija. Pamatojoties uz skatītāju reģistrācijas datiem, šis vjetnamietis ir turnīra vecākais skatītājs klātienē.

Hops Trans ieradies kopā ar 72 gadus veco dēlu. Krievijā viņiem ir apmēram 20 piederīgie. "Es ierados Krievijā, lai apciemotu manus radiniekus un pieredzētu futbola pasaules lielākās sacensības. Vjetnamā futbolu regulāri skatos televīzijā," atklāj 95 gadus vecais līdzjutējs, kuru papildina dēls Kuocluons Trans: "Mans tēvs bieži apmeklē Krieviju, katru gadu apciemo radiniekus. Šis gads ir īpašāks, pateicoties Pasaules kausam."

Hopa ģimenes locekļi vispirms aizveda uz Pasaules kausa fanu pasu izsniegšanas centru Maskavā. Kā zināms, Pasaules kausā ir pieci fanu pasu centri - Maskavā, Sanktpēterburgā, Sočies, Kazaņā un Kaļiņingradā. Fana pase nepieciešama, lai varētu klātienē vērot mačus. Tādējādi iespējams apkopot statistiku par skatītājiem.

Vairāki simti līdzjutēju ieradušies arī no Vjetnamas. Hops Trans (95) ir Pasaules kausa vecākais skatītājs klātienē, savukārt jaunākais ir mēnesi veca Krievijas meitenīte.

Izmantotie resursi:
VTV / tuoitrenews.vn