Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Cīņas speciālists - Latvijas hokeja pirmās līgas kluba galvenais treneris

Cīņas speciālists - Latvijas hokeja pirmās līgas kluba galvenais treneris

Artjoms Petkuns un grieķu-romiešu cīkstonis
Foto: Viktorija Petkune, daugavpils.lv

Grieķu-romiešu cīņas treneris Artjoms Petkuns ir hokeja kluba "Daugavpils/Lz Cargo" galvenais treneris, liecina Latvijas Hokeja federācijas mājas lapā publicētā informācija. Daugavpils mērs Rihards Eigims portālam grani.lv skaidro, ka steidzami bija vajadzīgs risinājums, lai varētu pieteikt komandu.

Nedēļu pirms pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām Daugavpils pilsētas vadība tika informēta, ka nav izdevies atrast treneri. Nācās steidzami lemt par tālāko rīcību. "Tika pieņemts pagaidu lēmums - atrast jebkuru treneri ar vajadzīgo kategoriju, lai varētu pieteikt komandu spēlēm," skaidro mērs Rihards Eigims. "Mums bija divi varianti: pieteikt komandu dalībai pirmajā līgā vai nepieteikt. Lai varētu spēlēt šajā līgā, komandā jābūt B kategorijas trenerim. Diviem vietējiem treneriem ir nepieciešamā kategorija, tomēr abi zina, kāpēc viņi šo komandu netrenēs."

Tādējādi kā galvenais treneris tika pieteikts Artjoms Petkuns, kurš ir viens no Latvijas labākajiem treneriem grieķu-romiešu cīņā. Savulaik palīdzējis gatavoties arī valsts vadošajai cīkstonei Anastasijai Grigorjevai.

Patlaban tiek meklēts profesionāls hokeja treneris, kurš varētu vadīt "Daugavpils/Lz Cargo". Viens no kandidātiem ir arī pazīstamais hokeja speciālists Aleksandrs Kerčs.

Latvijas hokeja čempionāta pirmās līgas sezonas starta mačā cīņas speciālista Petkuna trenētais hokeja klubs zaudēja Mārupes vienībai - 2:3.

Izmantotie resursi:
grani.lv

  +2 [+] [-]

, 2017-10-12 17:42, pirms 10 mēnešiem
plaša profila speciālists jeb ''zelta rokas", visu cieņu!

  +1 [+] [-]

, 2017-10-12 19:43, pirms 10 mēnešiem
Būs vietējais Vitjaz

     [+] [-]

, 2017-10-13 11:17, pirms 10 mēnešiem
Būtu smieklīgi, ja hokejisti nevis ietu dūres izvicināt, bet saķertos un mēģinātu viens otru apčamdīt (vai nu ko viņi šajās cīņās dara), pretinieki nesaprastu, kas notiek

     [+] [-]

, 2017-10-13 11:59, pirms 10 mēnešiem
Savs funktieris te ir - hokeja kautiņā pēc punktiem vari būt iedzinējos, taču beigās ar cīņas paņēmienu nogāz pretinieku un esi oficiāls uzvarētājs!

Tev jābūt autorizētam,