Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

USC pirmkursniece Graudiņa apmeklē maču, kur izceļas neredzīgais

USC pirmkursniece Graudiņa apmeklē maču, kur izceļas neredzīgais
USC pludmales volejbola pirmkursnieces: Bridžita Kentija, Semija Sleitere, Peri Grīna, Maja Kaizere, Heilija Halgrēna un Tīna Graudiņa
Foto: twitter.com/uscbeach

Latvijas pludmales volejboliste Tīna Graudiņa aizvadītajā nedēļas nogalē kopā ar citām Dienvidkalifornijas Universitātes (USC) pirmkursniecēm apmeklēja amerikāņu futbola maču, kur neredzīgais dienvidkalifornietis Džeiks Olsons izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

NCAA pludmales volejbola pēdējo gadu labākā komanda "USC Trojans" aizvadītajā nedēļas nogalē apmeklēja Dienvidkalifornijas Universitātes sezonas atklāšanas maču amerikāņu futbolā. Šajā spēlē USC neredzīgais spēlētājs Džeiks Olsons (#61) izpildīja rezultatīvu piespēli.

Kā zināms, Graudiņa uz Ameriku devās 20. augusta rītā, kaut gan todien Tīnas dzimtajā pilsētā Jūrmalā notika Eiropas čempionāta pusfināls un fināls. 19. augustā Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka zaudēja ceturtdaļfinālā, līdz ar to lidojums uz Ameriku notika plānotajā laikā. 21. augustā Graudiņa sāka studijas Dienvidkalifornijas Universitātē (USC), kas atrodas ASV otrajā lielākajā pilsētā Losandželosā.

Amerikāņu futbola mača apmeklējumā piedalījās arī NCAA gaidāmās pludmales volejbola sezonas iespaidīgākais pirmkursnieču trio (Tīna Graudiņa, Heilija Halgrēna un Semija Sleitere), ar ko tiek saistītas lielas cerības, mēģinot vismaz daļēji aizvietot līdzšinējās vadošās spēlētājās, kuras šogad noslēdza studijas. USC pēdējo gadu spožākās zvaigznes, tagad jau absolventes Kellija Kleiza un Sāra Hjūdža aizvadītajā nedēļā triumfēja ASV lielākajā pludmales turnīrā, un tas ir nopietns pieteikums uz valsts labākā dueta statusu.

USC pludmales volejbolistes
Foto: instagram.com/jo_kremer

Pac-12 video: Neredzīgs spēlētājs (#61) izpilda rezultatīvu piespēli

Izmantotie resursi:
usctrojans.com

  +3 [+] [-]

, 2017-09-04 16:53, pirms gada
kura būs pāriniece? kad pirmā spēle?

  +6 [+] [-]

, 2017-09-04 16:59, pirms gada
kāpēc neviena nav melnā, diskriminācija?

     [+] [-]

, 2017-09-04 17:10, pirms gada
ritenis rakstīja: kāpēc neviena nav melnā, diskriminācija?
Joy Dennis ir.

     [+] [-]

, 2017-09-04 22:18, pirms gada
Kamielis 3. no kreisas puses paslepies

  +1 [+] [-]

, 2017-09-05 11:49, pirms gada
Snepus amfucī par piespēlēm nesauc, kur nu vēl par rezultatīvām. Rezultatīva piespēle ir kad QB pamet bumbu saņēmējam, kurš to nogādā galazonā. Atzīstu gan, ka šajā kontekstā latviešu valodā labāka apzīmējuma lkm nav.

     [+] [-]

, 2017-09-05 18:33, pirms gada
Šķirlics izšāva uz aklo - aklā nokrita!

  +2 [+] [-]

, 2017-09-05 20:26, pirms gada
Un tajā pašā futbola stadionā (Kolisejā) notiks Olimpiāde 2028. gadā. Turpat, kur Daliņš iesoļoja sudrabu 1932.gadā!

     [+] [-]

, 2017-09-09 14:34, pirms gada
Dear Sir / Madam,

Es esmu Sandra Kelly Musculler sekretāre privātās naudas aizdevuma sabiedrībā.

Jums ir nepieciešams aizdot naudu starp indivīdiem, lai risinātu finansiālās grūtības, lai beidzot izkļūtu no strupceļa, kuru izraisījušas bankas, noraidot jūsu kredīta pieteikumus? Sandrana kundze ir spējīga dot jums aizdevumu līdz vajadzīgajai summai un apstākļiem, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Tāpēc sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu labvēlīgajiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar atmaksas termiņu no 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies