Nākamā lapa

Par Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretāru apstiprināts Ivo Čerbakovs 18.01.2017 14:12

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) padomes sēdē par jauno organizācijas ģenerālsekretāru vienbalsīgi tika apstiprināts Ivo Čerbakovs, kurš amatā nomainīja četrus gadus šo amatu veikušo Daci Dimanti.

Pasaules eksčempions Vainšteins kļūst par Latvijas izlases galveno treneri (10) 17.01.2017 13:19

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) padome par Latvijas izlases šosejas riteņbraukšanā galveno treneri apstiprinājusi 2000. gada pasaules čempionu grupas braucienā Romānu Vainšteinu.

Edžus Treimanis pagarina sadarbību ar ''Thrill Factory'' komandu (2) 09.01.2017 20:40

Viens no Latvijas labākajiem BMX riteņbraucējiem, šā gada Pasaules čempionāta piektās vietas ieguvējs Edžus Treimanis savos Facebook un Instagram profilos paziņojis, ka noslēdzis jaunu vienošanos ar Beļģijas ''Thrill Factory'' vēl uz četriem gadiem.

Vairāki sportisti pārkāpuši Antidopinga noteikumus, LOK draud ar sankcijām (10) 09.01.2017 17:54

Latvijas Olimpiskā komiteja savā mājaslapā vēsta, ka komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis šā gada 6. janvārī Latvijas Olimpiskās vienības treneriem un sportistiem nosūtīja paziņojumu, kurā atgādina par Antidopinga noteikumu ievērošanas nepieciešamību un brīdina par iespējamām sankcijām samazinātu pabalstu veidolā.

Saramotins aizvadījis treniņnometni ''Bora Hansgrohe'' sastāvā 06.01.2017 11:10

Janvāra beigās un februāra sākumā Latvijas vadošie šosejas riteņbraucēji uzsāks 2017. gada sacensību sezonu. Aleksejs Saramotins aizvadījis treniņnometni Vācijas vienības “Bora Hansgrohe” sastāvā, bet sezonu viņš uzsāks janvāra beigās ar dalību UCI kategorijas velobraucienos Spānijā. Tikmēr Valdis Berķis pievienojies Gata Smukuļa un Arvja Pizika pārstāvētajai “Delko Marseille Provence KTM” komandai, papildinot tās apkalpojošā personāla sastāvu.

BMX sporta klubs "Tālava/VBSS" aizvadījis lielisku 2016. gada sezonu 03.01.2017 11:51

BMX sporta kluba “Tālava/VBSS” sportisti aizvadītā gada nogalē pulcējās Strazdiņa ziemas iekštelpu treniņu bāzē Indoor pie Valmieras, kur atzīmēja sekmīgi noslēgto 2016. gada BMX sezonu un saņēma Ziemassvētku dāvanas.

Daiļslidotāja Ņikitina un velosportists Krīgers saņem Jelgavas gada balvas (+video) (2) 30.12.2016 11:45

Latvijas ceturtajā lielākajā pilsētā vakar tika sumināti aizvadītā gada sporta laureāti. Jelgavas kultūras namā galvenās balvas saņēma gada sportiste Diāna Ņikitina (daiļslidošana) un gada sportists Kristens Krīgers (MBX riteņbraukšana).

Pieckārtējais olimpiskais čempions Viginss beidz karjeru (3) 28.12.2016 17:53

Lielbritānijas šosejas un treka riteņbraucējs Bredlijs Viginss sociālo tīklu vietnē Facebook paziņoja, ka 36 gadu vecumā beidz profesionāla sportista karjeru.

"RH3 Fonds" izsaka pateicību un aicina arī turpmāk iesaistīties fonda aktivitātēs 23.12.2016 10:33

Ir pagājuši trīs gadi kopš futbolists Raivis Hščanovičs izveidoja labdarības organizāciju "RH3 Fonds" un aicināja iesaistīties tā kustībā ikvienu sporta sabiedrības locekli, lai palīdzētu bērniem – vēža slimniekiem. Šogad "RH3 Fonda" dibinātājs Hščanovičs saka paldies sportistiem, sporta organizācijām, sabiedrībai par atbalstu līdzšinējā fonda darbības laikā, kā arī aicina turpināt iesaistīties "RH3 Fonda" aktivitātēs.

Video: Pasaulē ātrākais kalnu riteņbraucējs uz četriem riteņiem 21.12.2016 13:29

Kalnu riteņbraucējs Steisijs Kohats savā dzīvē pārcietis daudz, tomēr sportam ar roku nav atmetis. Dzimis dragreisa braucēju ģimenē, viņš sevi pilnībā atdevis katram sporta veidam, ar ko nodarbojies - lai tas būtu BMX un motokross, vai skeitbords un kalnu slēpošana. Pēc piedzīvota smaga negadījuma, šobrīd viņu var saukt par pasaulē ātrāko kalnu riteņbraucēju, kurš pārvietojas uz četriem riteņiem.

LOV A sastāvā iekļauts arī Štrombergs, Palameika tikai B sastāvā (45) 15.12.2016 17:29

Šodien Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce nosauca sastāvus 2017. gadam vasaras sporta veidos, iekļaujot 65 sportistus 13 sporta veidos. A sastāvā iekļauts divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs, kamēr Madara Palameika, kura ar atzīstamiem rezultātiem startēja komercmačos, kamēr olimpiskajās spēlēs neattaisnoja cerības, iekļauta tikai B sastāvā. Starp 65 sportistiem nav iekļauta tenisiste Anastasija Sevastova.

Melbārdis un Aleksejeva iegūst gada balvas Valmierā 10.12.2016 12:55

9. decembrī Valmieras Kultūras centrā notika Valmieras sporta balle, kur godināja sporta laureātus – sportistus, trenerus, sporta komandas un sporta klubus. Par gada sportistu tika atzīts bobslejists Oskars Melbārdis, bet labākā sportiste ir BMX riteņbraucēja Sandra Aleksejeva.

Lakučs turpinās vadīt Latvijas BMX izlasi arī nākamajā olimpiskajā ciklā (3) 07.12.2016 16:37

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) padome par Latvijas BMX riteņbraukšanas izlases galveno treneri uz četriem gadiem apstiprinājusi Ivo Lakuču, kurš izlasi vadīja arī aizvadītajā četrgadē.

Izmaiņas triāla sacensībās 2017. gada sezonā 07.12.2016 09:06

Latvijas triāla čempionāta vienā no tradicionālajām mājvietām, Priežkalnos, Ozolnieku novadā, norisinājusies LaMSF triāla komisijas sēde, kur tika apspriesta arī sadarbība ar Latvijas Riteņbraukšanas federāciju (LRF), tātad par iespējām kopīgas sacensības rīkot arī turpmāk, 2017. gada sezonā.

Latvijas BMX klubu ballē Jelgavā godināti sezonas laureāti 05.12.2016 14:11

Sestdien, 3. decembrī, Jelgavā esošajā Latvijas Lauksaimniecības universitātes sporta namā norisinājās Latvijas BMX klubu balle. Tās laikā tika godināti "SMScredit.lv BMX čempionāta" laureāti, kā arī pasaules un Eiropas čempionātu izcilnieki.

“ZZK” braucējiem Olimpiskajā MTB krosā panākumi un izdevusies sezona (7) 05.12.2016 10:18

Jau divi mēneši pagājuši, kopš noslēdzās kalnu divriteņu jeb MTB sacensību sezona, un sportisti sākuši gatavošanos nākamajam gadam. Iepriekšējā sezona MTB Latvijai bija veiksmīga un panākumiem bagāta, jo tieši MTB Olimpisko spēļu disciplīnā krosā jeb XCO mūsu līderi Arnis Pētersons un Mārtiņš Blūms no vadošās MTB komandas “ZZK” uzrādīja ļoti augstvērtīgus rezultātus, kādi līdz šim šajā Olimpiskajā sporta veidā nebija sasniegti. Pateicoties abu “ZZK” pārstāvju pūlēm, U23 grupā pirmo reizi mūsu valsts bija desmitniekā pasaules kausa posmā un arī pasaules čempionātā. Pāri par simts dalībnieku konkurencē 1994.gadā dzimušais Arnis Pētersons izcīnīja 4.vietu pasaules kausa posmā un 5.vietu pasaules čempionātā, bet gadu jaunākā Martiņa Blūma kontā ir 12.vieta Eiropas čempionātā, 13.vieta pasaules čempionātā un 9.vieta pasaules kausa posmā. Abi mainītās lomās svinēja dubultuzvaru Latvijas čempionātā MTB krosā (XCO) un maratonā, Arnim finišējot pirmajam maratonā, bet Mārtiņam krosā. Sākot no jūlija vidus, “ZZK” līderi uzvarēja gandrīz visās pašmāju sacensībās – SEB MTB un “Vivus” MTB maratonos, ļoti bieži svinot dubultuzvaras.

Nosaukti "Latvijas Gada balvu sportā 2016" kandidāti (64) 02.12.2016 15:24

Ceremonijas Latvijas Gada balvas sportā žūrija nosauc pretendentus uz Latvijas Gada Balvu Sportā 2016 desmit nominācijās, kā arī balvas par Mūža ieguldījumu sportā ieguvēju. To 22. decembrī saņems modernās pieccīņas pamatlicējs Latvijā un treneris Ainars Eglons Leja.

"Rietumu banka – Rīga" sezonu noslēdz ar Liepiņa uzvaru Šanhajā 26.11.2016 14:39

Sestdien Ķīnas pilsētā Šanhajā notiekošajā "Tour of Shanghai" divu dienu garā velobrauciena otrajā posmā skaistu uzvaru izcīnīt izdevās "Rietumu banka – Rīga" komandas riteņbraucējam Emīlam Liepiņam. Kopvērtējumā ceturto vietu ieguva Armands Bēcis.

Neilands pievienojas pro kontinentālajai komandai "Cycling academy" (5) 25.11.2016 18:02

Vairākkārtējais Latvijas U23 čempions grupas un individuālajā braucienā Krists Neilands parakstījis divu gadu līgumu ar Izraēlā reģistrēto pro kontinentālo riteņbraukšanas komandu "Cycling academy", kļūstot par otru Latvijas sportistu otrajā prestižākajā pasaules riteņbraukšanas līmenī. Šosezon 22 gadus vecais sportists pārstāvēja ASV kontinentālo vienību "Axeon Hagens Berman".

Bēcis izcīna piekto vietu Šanhajas tūres 1. posmā 25.11.2016 13:19

Latvijas riteņbraukšanas komandas "Rietumu banka – Rīga" sportists Armands Bēcis piektdien izcīnījis piekto vietu Šanhajas velobrauciena pirmajā posmā. Sestdien norisināsies velobrauciena otrais posms.

LSFP stipendiju saņēmējus uz pludmales volejbola spēli izaicina Samoilovs un Pļaviņš 25.11.2016 11:28

Ceturtdien norisinājās ikgadējā Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) Sporta stipendiju pasniegšanas ceremonija, kurā sveica 48 sportistus, kas uzrādījuši augstus rezultātus gan sportā, gan studijās kādā no Latvjas augstskolām. Stipendijas saņēmēju vidū bija vieglatlēte Gunta Latiševa-Čudare, smaiļotājs Roberts Akmens, BMX riteņbraucējs Kristens Krīgers, kā arī volejbolisti – Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Samoilovs.

"Rietumu banka – Rīga" sezonu noslēgs ar kritēriju braucieniem Šanhajā 24.11.2016 11:42

Latvijas vadošās riteņbraukšanas komandas "Rietumu banka – Rīga" sportisti šīs nedēļas nogalē aizvadīs divas nacionālā mēroga kritērija braucienu sacensības Ķīnas pilsētas Šanhajas ielās. Šis būs "Rietumu banka – Rīga" komandas 2016. gada sezonas noslēdzošais starts.

Veide nākamgad pārstāvēs ASV komandu ''Rift/Tangent'' 21.11.2016 14:20

2016. gada Eiropas kausa sezonas kopvērtējuma uzvarētājs Rihards Veide panācis vienošanos uz vienu sezonu ar ASV komandu „Rift/Tangent”.

Liepiņš finišē astotajā vietā "Tour of Fuzhou" velobrauciena pēdējā posmā 20.11.2016 13:19

Svētdien Ķīnā noslēdzās UCI 2.1 kategorijas daudzdienu velobrauciens "Tour of Fuzhou", kura noslēdzošajā posmā astoto vietu izcīnīja "Rietumu banka – Rīga" komandas riteņbraucējs Emīls Liepiņš.

Liepiņš, Prūss un Vosekalns desmitniekā "Tour of Fuzhou" velobrauciena posmā 17.11.2016 16:18

Latvijas kontinentālās komandas "Rietumu banka – Rīga" komandas riteņbraucējs Emīls Liepiņš ceturtdien izcīnīja ceturto vietu, Ķīnā notiekošajā UCI 2.1 kategorijas daudzdienu velobrauciena "Tour of Fuzhou" otrajā posmā. Viņa komandas biedrs Pēters Prūss bija septītais, bet Andris Vosekalns ieņēma desmito vietu.

Bogdanovičs pasaules ranga līderis "Procyclingstats.com" turbo vērtējumā (1) 16.11.2016 12:20

Latvijas vadošās šosejas riteņbraukšanas komandas "Rietumu banka – Rīga" komandas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs atrodas pirmajā pozīcijā respektablā pasaules riteņbraukšanas statistikas portāla "Procyclingstats.com" veidotajā turbo rangā, kur tiek vērtēti sportistu uzrādītie rezultāti UCI kategorijas sacensībās pēdējo trīs mēnešu laikā.

"Taihu Lake" pēdējā posmā Vosekalns saņem agresīvākā braucēja titulu 12.11.2016 16:01

Sestdien Ķīnā noslēdzās UCI 2.1 kategorijas daudzdienu velobrauciens "Taihu Lake". Pēdējā posmā desmito vietu izcīnīja "Rietumu banka – Rīga" komandas riteņbraucējs Pēters Prūss, bet dienu iepriekš Emīls Liepiņš bija piektais, kamēr desmitnieku noslēdza Māris Bogdanovičs. Pēdējā posmā agresīvākā braucēja tituls Andrim Vosekalnam.

Japiņš pārliecinoši pārvēlēts LRF prezidenta amatā (5) 10.11.2016 17:42

Igo Japiņš pārvēlēts Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidenta amatā, savā profilā mikroblogošanas vietnē Twitter vēsta federācija.

Vosekalns aktīvākais "Taihu Lake" 3. posmā, Bogdanovičs 11. sacensību 4. posmā 09.11.2016 13:50

Ķīnā notiekošā UCI 2.1 kategorijas daudzdienu velobrauciena "Tour of Taihu Lake" velobrauciena 3. posmā, pateicoties aktīvam sniegumam atrāvienā, agresīvākā braucēja titulu ieguva Andris Vosekalns, bet trešdien notikušajā 4. posmā finišā 11. vietu ieguva vēl viens "Rietumu banka – Rīga" komandas sportists Māris Bogdanovičs.

LSFP lielākā stipendija tiek Caucei, Rašmanei un Zvejniekam (3) 08.11.2016 12:25

7. novembrī Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valdes sēdē apstiprināti LSFP Sporta stipendijas saņēmēji jaunajam studiju gadam. Kopumā stipendijas tiks piešķirtas 48 sportistiem, tostarp vieglatlētei Guntai Latiševai-Čudarei un pludmales volejbolistiem Mārtiņam Pļaviņam, Mihailam un Aleksandram Samoiloviem.

Ceturtdien notiks Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidenta vēlēšanas (1) 07.11.2016 14:27

Ceturtdien, 10. novembrī, pulksten 13:00 Olimpiskajā sporta centrā, Rīgā, notiks Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) biedru kopsapulce – vēlēšanas. Kopsapulces laikā tiks ievēlēts LRF prezidents un padomes locekļi. Uz LRF prezidenta amatu kandidē Igo Japiņš un Lauris Špillers.

Liepiņš izcīna augsto otro vietu "Tour of Taihu Lake" 2. posmā (1) 07.11.2016 12:39

Pirmdien Ķīnā notiekošā "Tour of Taihu Lake" daudzdienu velobrauciena otrajā posmā 139 kilometru garajā distancē augsto otro vietu izcīnīja "Rietumu banka – Rīga" komandas sportists Emīls Liepiņš. Kopvērtējumā labākā jaunā braucēja vērtējumā otrais ir Liepiņa komandas biedrs Deins Kaņepējs.

Bogdanovičs izcīna piekto vietu "Tour of Taihu Lake" 1. posmā 06.11.2016 12:53

Ķīnā notiekošā UCI 2.1 kategorijas daudzdienu velobrauciena "Tour of Taihu Lake" 1. posmā 111,3 kilometru garajā distancē piekto vietu izcīnījis Latvijas komandas "Rietumu banka – Rīga" komandas sportists Māris Bogdanovičs. Dienu iepriekš notikušajā prologā septītais bija viņa komandas biedrs Pēters Prūss.

Latvija UCI BMX nāciju rangā pakāpjas uz trešo vietu (1) 04.11.2016 17:44

Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) publicētajā BMX nāciju rangā Latvija ieņem augsto trešo vietu, bet līderpozīcijās atrodas ASV. Individuālajā rangā ceturtais ir Māris Štrombergs.

Krievijā nosaka kriminālatbildību par pamudināšanu uz dopinga lietošanu (5) 03.11.2016 16:25

Krievijas Valsts dome šodien pieņēma likumu, kas nosaka kriminālatbildību par pamudināšanu uz dopinga lietošanu. Krievu olimpiešu vadītājs Aleksandrs Žukovs norāda, ka tā ir arī atbilde kritiķiem ārzemēs.

Bogdanovičs un Liepiņš izcīna godalgas "Yancheng Costal Wetlands" velobraucienā (1) 02.11.2016 12:09

Trešdien Ķīnā notiekošajā UCI 1.2 kategorijas velobraucienā "Yancheng Costal Wetlands" otro vietu lielās grupas finišā izcīnīja "Rietumu banka – Rīga" komandas sportists Māris Bogdanovičs, bet trešais bija viņa komandas biedrs Emīls Liepiņš.

"Rietumu banka – Rīga" novembrī aizvadīs četras sacensības Ķīnā 31.10.2016 13:23

Latvijas vadošā riteņbraukšanas komanda "Rietumu banka – Rīga" trešdien, 2. novembrī, Ķīnā uzsāks četru UCI kategoriju velobraucienu maratonu, startējot "Yancheng Costal Wetlands" sacīkstēs.

Tapusi grāmata - "Riteņbraukšanas sports Latvijā trīs gadsimtos" (3) 27.10.2016 10:23

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā trešdien plašāka sabiedrība tika iepazīstināta ar nesen kā tapušo vēstures grāmatu "Riteņbraukšanas sports Latvijā trīs gadsimtos". Tajā apkopoti spilgtākie notikumi Latvijas riteņbraukšanā laikā no pirmsākumiem līdz mūsdienām. Prezentācijas pasākumā piedalījās spilgtas Latvijas riteņbraukšanas personības, tostarp arī pasaules čempioni – Emīlija Sonka un Romāns Vainšteins.

Smukulis atzīts par Latvijas gada labāko riteņbraucēju (5) 26.10.2016 21:49

2016. gada Latvijas labākā riteņbraucēja balvu šovakar Rīgas Motormuzejā saņēma šīgada Latvijas čempions šosejas riteņbraukšanā gan individuālajā, gan grupu braucienā Gatis Smukulis.

Laizānei 14. vieta "Chorno des Nations" individuālā brauciena sacensībās (1) 24.10.2016 13:26

Četras Latvijas šosejas riteņbraucējas Francijā piedalījās UCI kategorijas sacensībās "Chorno des Nations". Sieviešu elitē Lija Laizāne izcīnīja 14. vietu, bet jauniešu konkurencē Eniai Kaņepējai astotā pozīcija.

Nākamā lapa

restorāni Rīgā - saņem atlaides