Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Latvijas Downhill čempionāts 21. augustā Siguldā

Andrejs Siliņš

20. un 21. augustā Siguldā, Kordes kalnā norisināsies sezonā gaidītākais un nozīmīgākais pasākums vienā no ekstrēmākajām riteņbraukšanas disciplīnām Downhill jeb kalnu velosipēdu ātruma nobrauciens. Tas ir Latvijas Downhill čempionāts, kurā tiks noskaidrots ātrākais un prasmīgākais Downhill sportists Latvijā.

Sacensību organizatori Latvijas Downhill Asociācija (LDA), sadarbojoties ar Latvijas Riteņbraukšanas Federāciju (LRF) un citiem atbalstītājiem, ir sagatavojuši sportistiem trīs trases. Par čempiona titula un īpaši gatavotu čempionāta trofeju īpašnieku var kļūt ātrākie braucēji trīs trašu laiku summā savā starta grupā.

Sacensībās startēs piecas dažādas braucēju grupas: meitenes, jaunieši, juniori, hobby un elite. Sportisti šajās grupās cīnās ne tikai par titulu un trofejām, bet arī par vērtīgajiem UCI punktiem, kuri noderēs startējot Pasaules kausos un Eiropas čempionātos.

Par pagājušā gada Latvijas čempionu prestižajā Elites grupā kļuva TREK Rockstar komandas braucējs Kārlis Kišuro, kurš trīs trašu summā izrādījās ātrāks par saviem tuvākajiem konkurentiem otrās vietas ieguvēju Burusports Team komandas braucēju Gundaru Osi un komandas biedru no TREK Rockstar Jāni Ozoliņu.

Informāciju sagatavoja
Māris Lambergs